Essence, All Over Highlighter (Puder rozświetlający)

Essence, All Over Highlighter (Puder rozświetlający)

Wierzchnia warsta zawiera drobinki mieniące się na fiolet i róż, jednak warstwa ta szybko schodzi. Sam puder rozświetlający zostawia widoczną jednolitą poświatę, bez drobinek. Efekt bardzo naturalny. Twarz wygląda na odświeżoną i nabiera prawdziwgo blasku. Można go równiez stosować na całe ciało, obecnie dostępny w jednym odcieniu 01 Illuminate.
Puder jest w przezroczystym solidnym opakowaniu.

Idealny?

Kupiłam ten produkt w wakacje 2009, bo uznałam że fajnie będzie rozświetlić opaloną latem buźkę. Mam go do dziś:)

Plusy:
+ Niewątpliwie cena. 11 zł, za dość duży produkt.
+ Wydajność. Nie będę się rozwijać, ale trzeba go niewiele żeby był efekt, a z opakowania zużywa się bardzo wolno. Wystarczy na bardzo długo.
+ Bardzo ładny efekt na twarzy. Na opalonej latem twarzy bez makijażu, i jako delikatne rozświetlenie zimowego czy wieczornego makijażu. Sprawdza się w każdej opcji. Naturalny efekt, buźka się nie świeci, a jest to taki subtelny perłowy \'glow\' :)

Minusy: BRAK!!!!

Używam tego produktu od: Ponad półtora roku.
Ilość zużytych opakowań: Jeszcze w trakcie pierwszego.

ulubiony

Ulubiony rozświetlacz. Ma idealny kolor dla mojej jasnej cery. Daje efekt glow, czyli błyszczącej ale nie zbyt nachalnie skóry. Nawet na mojej tłustej cerze nie powoduje wrażenia świecenia (jak niektóre nabłyszczacze), a tylko nadaje jej zdrową poświatę.
Niestety został wycofany ze sprzedaży i zastąpiony poodbnym, ale o nieco innym efekcie na mojej skórze.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa

fajny :)

pierwsza warste od razu starlam, nie podobala mi sie. teraz mam ladny rozswietlajacy pylek, i o taki efekt mi chodzilo. uzywam oszczednie, wygladam naturalnie. polecam!

idealny!

był to mój pierwszy a zarazem ulubiony rozświetlacz. zakochałam się w nim od pierwszego użycia. nadawał twarzy blasku, ale takiego szlachetnego. zastanawia mnie tylko jak mogli zaprzestać jego produkcji?! ostatnie opakowanie mi się połamało, może spróbuję poużywać pyłku z niego... naprawdę świetny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Przyjemny

Przyjemny kosmetyk. Mój pierwszy rozświetlacz:)
Można go stosować jako rozświetlacz do twarzy i oczu. Jest delikatny i dobrze się nakłada, nadaje miłą dla oka perłową poświatę przy minimalnej zawartości drobinek (zero brokatu). Nie daje efektu bombki.
Nie uczula i nie podrażnia, nie zatyka porów. Dodatkową zaletą jest niska cena.

Nie kupie ponownie bo już go wycofali z produkcji.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Świetny!

Testowałam już całe mnóstwo rozświetlaczy, gdyż mam małą obsesję na punkcie tego typu kosmetyków i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten jest moim ulubionym! Daje idealny efekt, dokładnie taki, jakiego (na próżno) szukałam nawet wśród wysokopółkowych produktów typu Estee Lauder, MAC czy Shiseido. Inne rozświetlacze zawsze były zbyt delikatne bądź zbyt brokatowe, czasem też nie odpowiadał mi kolor któregoś - tu wszystko jest tak, jak lubię - subtelne, ale widoczne rozświetlenie (oczywiście po zdrapaniu z pudru wierzchniej, brokatowej warstwy), piękny kremowo-porcelanowy kolor, pasujący zarówno zimą, jak i latem, no i ta cena... Gdyby nie Wizaż nie zwróciłabym na niego uwagi, bo kierowana nieciekawymi doświadczeniami z lat młodości, z reguły omijam szerokim łukiem kosmetyki kosztujące "parę złotych". A tu taaaaka niespodzianka:) Na dodatek puder jest szalenie wydajny! Jestem więc zrozpaczona i szczerze oburzona faktem jego wycofania, pomimo, że mam pełną szafkę innych rozświetlaczy:( Zupełnie nie rozumiem posunięcia producenta:(( Mam nadzieję, że puder pojawi się jeszcze w ofercie... Do wad zaliczam nieprzyjemny (jak dla mnie), "tani" zapach kosmetyku i jego "kruchość" - opakowanie wysmyknęło mi się raz z dłoni na podłogę i puder rozpadł się na maleńkie kawałeczki... Mimo wszystko polecam jak najbardziej:)Używam tego produktu od: 1,5 roku

Bardzo dobry kosmetyk

Zachęcona opiniami wizażanek,kupiłam,testuję i twierdzę że idealny do mojej jasnej skóry,delikatnie opalizuje rozświetla bez efektu bombki;)
Polecam.

Używam tego produktu od:2 tyg.

boski :O

jest świetny - trwały i daje piękny efekt rozświetlenia. jak to się stało, że został wycofany?? na szczęście trochę mi go zostało jeszcze, ale nie wiem co zrobię jak się skończy... :(

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetny !

Kiedy zaczełam używac ten produkt poprostu nie mogłam przestac go stosowac :P
Super rozświetka , nadaje się do roświetlania pod łukiem brwiowym jak i w kącikach oczu . Można go stosowac rówież jako cień do powiek.
Znalazłam jeszcze jedno zastosowanie tego preparatu , kiedy znłożymy za dużo rózu na policzki on zneutralizuje kolor. Jak dla mnie KWC !

Używam tego produktu od: 2-3 miescięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Doskonały.Polecam

Minusów nie widzę, więc przejdę do plusów
Plusy:
+mega wydajny..Używałam go bardoz intensywnie,bo i na dzień i na imprezy i zużyłam go dopiero po 2 latach!
+solidne opakowanie.Przez 2 lata puder ten wiele przeżył ale opakowanie się nie połamało
+ślicznie rozświetla buzię i kości policzkowe (bez efektu bombki i bez brokatu)
+efekt rozświetlenia jest subtelny, naturalny..można go spokojnie stosować na dzień do pracy bądź szkoły
+bladziochy mają się nie martwić , nie nadaje koloru, tylko blask więc nie narobi plam.
+potwierdzam.można nakładać na powieki i pod łuk brwiowy i nie uczuli
+taniutki jak barszcz

Polecam. Ja na pewno jeszcze do niego wrócę ale na razie zużywam inny rozświetlacz ,również z Essence. Jednak ten jest KWC i zasługuje na to miano.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 1

KWC

+ cena
+ opakowanie, jest bardzo trwałe
+ pięknie rozświetla i podkreśla kości policzkowe
+ używam też na powieki nad źrenicami, wydobywa błysk oka
+jest mega wydajny używam przez 5miesięcy a ubytku poza zdartą warstwą brokatową prawie nie widzę

-jedynym minusem jest to że już został wycofany

Używam tego produktu od: 5miesiecy

...

od razu zaczne od plusow jakie zauwazylam w tym produkcie :)

+ slicznie rozswietla buzke :)
+ dlugo sie utrzymuje
+ uzywam go od kilku miesiecy codziennie i nie widze
zadnego ubytku
+ mozna stosowac go rowniez do powiek jako cien
lub bazę pod cienie
+ jest bardzo tani co do jakosci
+ ladnie pachnie
+ jest latwodostepny

jesli chodzi o minusy nie zauzywalam :)

chociaz moglby sie szybciej zuzywac, poniewaz lubie probowac rozne produkty, a po tym pudrze nie widze zeby cos ubywalo, wiec chyba starczy mi do konca zycia :D
Używam tego produktu od:kilku miesiecy