Essence, All Over Highlighter (Puder rozświetlający)

Essence, All Over Highlighter (Puder rozświetlający)

Wierzchnia warsta zawiera drobinki mieniące się na fiolet i róż, jednak warstwa ta szybko schodzi. Sam puder rozświetlający zostawia widoczną jednolitą poświatę, bez drobinek. Efekt bardzo naturalny. Twarz wygląda na odświeżoną i nabiera prawdziwgo blasku. Można go równiez stosować na całe ciało, obecnie dostępny w jednym odcieniu 01 Illuminate.
Puder jest w przezroczystym solidnym opakowaniu.

świetny

Rozświetlacz daje piękne wykończenie, zarówno na policzkach, jak i na powiekach. Co prawda wierzchnia warstwa ma okropny brokat, ale łatwo go zetrzeć. Nie bieli, daje perłowy efekt, pięknie podkreśla kości policzkowe lub rozświetla spojrzenie, stosuję go też jako rozświetlacz w wewnętrznej części powieki, na dekolt, gdy chcę, by zmysłowo błyszczał w sztucznym świetle... Każdy znajdzie inne zastosowanie dla tego produktu. Plus za to, że jest bardzo delikatny i można go aplikować miękkim pędzlem (co jest niemożliwe np w przypadku różorozświetlacza CaC). Wyjątkowo wydajny, zdecydowany must have w kosmetyczce każdej bladolicej. Niestety, wycofany z produkcji.
Używam tego produktu od:roku

przyjemny !

Nie wiem dlaczego jeszcze nie wystawiłam dla niego recenzji.
Puder jest bardzo dobry. Po zdrapaniu tej brokatowej warstwy krył sie błyszczący puderek. Maluje nim łuk brwiowy i często zastępuje nim cienie i maluje dekolt-bo super się błyszczy. Rzadko kiedy maluje nim policzki bo jak dla mnie nie daje tego efektu jaki chce(tylko kulki vollare dają ten efekt;))Poza tym troche mnie zapycha ;/ jak maluje nim policzki to zawsze coś mi wyskakuje po nim,ale mimo to AOH jest świetny dlatego tez 4 gwiazdki.Zaznaczyłam ze nie kupie go ponownie,ponieważ jest meeega wydajny-mam go od wiosny i końca nie widać, a pozatym jest juz wycofany z oferty essence.Używam tego produktu od:od wiosny

ladny puder

Kosztuje 10 zl i fajnie tworzy efekt zamrozenia. Uzywam go na policzki, po zastosowaniu pudru w kulkach. Mam juz miesiac i jestem zadowolona. Jedyny minus to za trwalosc- zaraz znika, a mam cerę naturalną, a napewo nie tłustą. U mnie nic sie nie swieci, wiec dlaczego tak szybko znika?

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

na pewno rozświetlacz?

Mam wątpliwości co do przeznaczenia tego produktu. Dla mnie to raczej brązer niż rozświetlacz :D Przestudiowałam przed zakupem recenzje na KWC, więc nie zraziła mnie pierwsza brokatowa powłoka. Zdrapałam bez zbędnych emocji i przystąpiłam do użytkowania. No i cóż.. nastawiłam się na inny efekt chyba.. Bardziej rozświetlający. Otrzymałam na kościach policzkowych smugi o kolorze podchodzącym pod delikatny brąz. Tak więc efekt nie spełnił moich oczekiwań. Mimo wszystko produkt dobry, używam pod łuki brwiowe :D i na policzki, gdy rezygnuję z różu.

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

RACZEJ DO JASNEJ KARNACJI

Naczytałam się na wizażu na jego temat i kupiłam, jednak nie nadaje się on do ciemniejszych karnacji. Można troszkę kombinować z różem ale szału nie ma niestety, najpewniej oddam go koleżance.

ZMIENIAM ZDANIE PO UŻYCIU ROZŚWIETLACZA Z ZIEMIĄ EGIPTU SUPER EFEKT. (JEDNAK NIE ODDAM):p

Używam tego produktu od:3 miesiące

rewelacja!

naprawde super kosmetyk. mogę szczerze polecić! właściwie dzięki wizażowi wyszukuje z drogerii najlepsze perełki! puder ( po starciu brokatu) rewelacyjnie iluminuje twarz. na zimę z pewnością będzie się go używać chętniej i w większej ilości. fakt ze warstwa brokatu schodzi- to dla mnie plus, początkowo przez duze drobinki uzywalam go do ciala, teraz nakladam na buzke. Używam tego produktu od:1.5 miesiaca

Cudeńko

Kupiłam go daaawano temu nie mając jeszcze za bardzo pojęcia co to takiego rozświetlacz - jednak po kilku krotnym użyciu i zdrapaniu brokatowej powłoki zostałam olśniona i dokształciłam się jak tego używać :D
Świetny produkt za maleńkie pieniądze.
Bardzo wydajny, nie uczulajacy, nie osypuje się.
Ma estetyczne, troszkę słodkie opakowanie.
Kolor uniwersalny - daje przepiękną mroźną poświatę na kościach policzkowych - przez co sądzę, że dla smagłych pań może być trochę za jasny. U mnie, bladolicej daje efekt widoczny, jakby bardzo delikatny brązerek, ale jest to efekt bardzo subtelny.
Dostrzegam w nim same zalety - to moje KWC ;) Nie wiem, jak można było go wycofać... Dobrze, że mam zapas ;)

Tylko do ciała

Kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na wizażu. Niestety dla mnie ten kosmetyk nie jest aż tak rewelacyjny. Przede wszystkim tak jak napisałam w tytule nadaje się on tylko do stosowania na ciało, a ja szukałam czegoś do twarzy. Nawet warstwa pod spodem jest zbyt błyszcząca i widoczna żeby aplikować go sobie na twarz. Nie jestem opalona, ale i tak tworzy białe smugi na policzkach. Nawet użyty bardzo oszczędnie na całą twarz zostawia widoczny brokat.
Za to na imprezę na całe ciało nadaje się idealnie. Stosuję go na dekolt i ramiona - tam wygląda rewelacyjnie. Trwałość średnia, do 4 godzin. Opakowanie niezbyt ładne, ale bardzo wytrzymałe. Niewysoka cena. Nie kupię więcej bo ten wystarczy mi na długo, a potem będę pewnie chciała wypróbować coś nowego.

Używam tego produktu od:ponad pół roku

W porządku.

Kosmetyk kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii, gdyż uwielbiam wszelkie róże i rozświetlacze.
Ładnie wygląda na twarzy, daje lekką zimną poświatę z nienachalnymi drobinkami, trzeba tylko usunąć pędzlem warstwę z brokatem - ja usunęłam z połowy opakowania, błyszczącej strony używam okazjonalnie do rozświetlenia dekoltu, tam brokatowe drobinki wyglądają świetnie.
Rozświetlacz nadaje się raczej do jasnej cery, używam go też pod łuk brwiowy. Jednak jakoś szczególnie mnie nie zachwycił, po prostu dobry kosmetyk.
Opakowanie wygodne i solidne.Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Bardzo funkcjonalny :)

Jest na prawdę świetny,zostawia na skórze delikatną poświatę dzięki czemu twarz wygląda bardzo atrakcyjnie.
Jednak jego wadą jest to że szybko "wsiąka" w skórę i juz po około 3 godzinach po rozświetlaczu zostaje tylko wspomnienie :<
uzywam go też jako cienia do powiek,pudru do ciała oraz na róż

Używam tego produktu od: 1 rok

Cudowny

Maksymalnej ilości gwiazdek nie dam, bo jest to mój pierwszy produkt tego rodzaju. Choć kusiło mnie, żeby dać:)
Nakładam go na róż. Ku mojemu zdziwieniu drobinek na skórze w ogóle nie widać - przynajmniej u mnie, bladziochu nawet latem. Tylko ta wspomniana przez wiele wizażanek gładka tafla, która utrzymuje się dosyć długo, choć ja lubię ją mimochodem muskać się nim (w sumie niepotrzebnie).
Kolejny plus to trwałe opakowanie, wyglądające trochę tandetnie jak na mój gust.
Niestety jest trochę za miękki i lubi wędrować nie tylko po twarzy, ale i po całym ciele. Jednak to nie zmienia faktu, że jest tani, efektywny i z przyjemnością go używam.

lubię essence

i dlatego też pewnie odrobinę naciągnęłam ocenę, tak o 1/4 gwiazdki;) nigdy wcześniej nie używałam rozświetlaczy więc wstrzymam się z dawaniem 5, trochę brakuje mi z nimi doświadczenia.

nie muszę dodawać że kupiłam go pod wpływem pewnego wizażowego wątku? ;-)

+cena, 10,99 - zachęca do wypróbowania
+kosmetyk jest uniwersalny, można podkreślić łuk brwiowy, poliki, omieść twarz czy dekolt
+nie rozpadł się przy upadku (czego nie da się niestety powiedzieć o cieniach essence :( )
+ładnie wygląda, delikatna, nienachalna poświata
+szczególnie świetnie wygląda na słońcu

- niestrudzony wędrowniczek z niego. używany na podkład mineralny niestety jest wszędzie, często nawet na biednym TŻcie
-można przesadzić i uzyskać efekt choinki
-ciężko go kupić w warszawie, mnie ratują 2 natury w rodzinnym mieście

podsumowując:
polecam, za taką cenę to grzech nie spróbować;) zaznaczyłam nie wiem czy kupię ponownie bo praktycznie nie widać ubytku, pewnie starczy mi na kupę czasu...

Używam tego produktu od: jakieś 3-4mce
Ilość zużytych opakowań: nie widać nawet zużycia w 1