Iwostin, Capillin, Krem na naczynka SPF 20 (stara wersja)

Iwostin, Capillin, Krem na naczynka SPF 20 (stara wersja)

Krem na naczynka SPF 20 Iwostin Capillin jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji wrażliwej, zaczerwienionej skóry, z widocznymi popękanymi naczynkami krwionosnymi.
Dzieki unikalnemu kompleksowi substancji aktywnych krem redukuje stopień zaczerwienienia skóry, a także działa zapobiegawczo, wzmacniając kruche naczynka krwionośne oraz chroniąc skre przed promienowaniem UV.
Preparat zawiera zielony pigment, który neutralizuje zaczerwienienie skóry.
Krem zawiera fotostabilne flirty UVB: SPF 20 / UVA: 10, Esculoside i witamine C.
Zaleca się stosowanie dwa razy dziennie.

Matuje, lekko tuszuje

U mnie się sprawdza. Mam wokół skrzydełek u nosa popękane naczynka. Krem po nałożeniu na twarz ładnie matuje cerę, lekko tuszuje naczynka. Pod makijaż jak dla mnie bardzo dobry. Zużyłam już dwa opakowania. Cena przystępna. Krem ma zielonkawy kolor, dobrze się wchłania. Polecam. Przed zakupem warto zapytać o próbki w aptece.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie działa.

a w sumie już jakiś czas temu i mogę napisać tylko, że efektów żadnych. Mam czerwone policzki tak jak kiedyś, nie mam popękanych naczynek, ale myślałam że nieco ten rumień się zdredukuje. Niestety efektów żadnych. Oczywiście krem fajnie się rozprowadza i wchłania, ale jego główny cel niestety nie działa. Więc, nie polecam...

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

twarz się p nim lepi

Kremu używam jak muszę. Ma nieprzyjemny pigment, który zamiast sie jakoś wchłonąć w skórę, miesza się z podkładem, a skóra wygląda jak zielona kupa. Juz wolę żeby mi było widać naczynka.

Daję jedną gwiazdkę, bo dobrze nawilża, a moja sucha skór po kilku godzinach zaczyna się świecić (co jest ewenementem)!

Ps Mój chłopak mówi, że ten krem śmierdzi... ;-)

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Nie spełna swojego głównego zadania

Jest to krem przeznaczony do wrażliwej cery, reagującej zaczerwienieniem na wszelkie czynniki zewnętrzne - wspominam o tym, aby przypomnieć sobie jego główną funkcję (z ulotki). Niestety nie doświadczyłem tego podczas użytkowania - zero efektów.

+ nie zapycha
+ nawilża
+ minimum faktora zapewnione
+ miękkie opakowanie
+ wydajność
+/- cena
- brak redukcji zaczerwienienia
- brak wzmocnienia bariery skóry

Używam tego produktu od: 1,5 mieś

Nie spełnia oczekiwań

Przy zakupie kierowałam się głównie obietnicami producenta.Miał działać przeciwzapalnie i przeciwrumieniowo.Niestety nic takiego się nie zdarzyło.
Krem nie wywołał uczulenia na mojej wrażliwej skórze ale tez nie nawilżył suchych partii.
Używam kosmetyku od dwóch miesięcy i nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Czy on w ogóle działał?

Poleciła mi go farmaceutka jako lepszy odpowiednik Phamraceris.
Zawiodłam się. Jakby zupełnie nie łagodził naczynek, ma niski filtr, zielonkawy kolor i niefajny zapach. Na szczęście szybko się skończył.

Sprawdzał się pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: jedno i na tym koniec

Deremny...

Nie zauważyłam żadnych pozytywów tego kremu. Kupiłam go, bo nie było akurat mojego kremu z AA którego używam zawsze, ale się rozczarowałam... Zostawia tłustą warstwę na skórze i nie łagodzi zaczerwień!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

NIE MAM JUZ CZERWONEGO NOSA!

Używam go od roku, i dopiero po jakichś 6 miesiącach zauwazyłam różnicę.

więc nie szykujcie się na szybki efekt, ale po luższym stosowaniu naprawde działa cuda.

mój nos który zawsze nawet w domu był czerwony, teraz wogó,e nie ma takiego problemy, ten krem mnie zbawił :)

i uzywam go regularnie codziennie rano i wieczorem :)

badźcie wytrwali i uzywajcie a efekty nadejdą :)

Całkiem miły. ;)

Kremu uzywam od koło 2 miesięcy, czasem 2 razy dziennie i moge powiedziec ze spełnia swą rolę całkiem dobrze. ;) Koji moja wrażliwą cerę a po tym czasie stosowania sprawił ze w stresowych sytuacjach nie muszę sie martwić ze mam zamiast policzków 2 czerwone placki. Może nie są to jakies spektakularne efekty , jednak widać różnicę. Napewno nie zmienił wyglądu malego pajaczka na policzku, ale wątpie czy mozna było sie tego po nim spodziewać .
Krem ma fajną konsystencję, może jest nieco za cięzki na wiosne/ jesien ale na zimę jak znalazł. ;) Wielki plus za filtry. Jest miarowo wydajny a i cena nie poraża. ;p Jednak ja go już raczej nie kupię, sprobuje cos innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

SPEŁNIŁ OCZEKIWANIA!

Mam bardzo suchą cerę + naczynka..
KREM nie podrażnił / nie uczulił / nie zapchał / po zastosowaniu skóra była mniej zaczerwieniona / jak na takowe kosmetyki mało śmierdzi.
Przy mojej max suchej skórze muszę po zastosowaniu kremu - natłuścić jeszcze czymś (fluid / krem bambino..lub coś dla dzieci..)
Po zapikowaniu trzeba chwile odczekać z makijażem - jakoś się ślizga. (nie mam tego w innych kremach)

PODOBA MI SIĘ / NIE KOSZTUJE IRRACJONALNIE "nie wiadomo ile" / skórę mam fajna po nim.

Kupie kolejny! (jak i inne kosmetyki z tej serii)

Używam tego produktu od:pół roku.

Polecam:)

Ten krem wpadł mi w ręce bo pilnie potrzebowałam czegoś skutecznego a nie miałam dostępu do kremu z firmy Eucerin. Nabyłam więc próbki tego kremu po uprzednim przeczytaniu kilkudziesięciu komentarzy na jego temat;) Początkowo nie widziałam efektów jednak po kilku dniach już coś zaczęło się dziać. Skóra była bledsza, mniej zaczerwieniona co bardzo mnie ucieszyło. świetnie nadaje się do skóry z naczynkami. Jest bardzo wydajny i nie należy nakładać go zbyt dużo bo zauważyłam że skóra się wtedy świeci. Jednak wg mnie lepszy jest krem z Eucerin, choć ten również spełnia swoje zadanie a więc polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

ok

Krem w miare dobry. Dobrze sie wchlania, skora utrzymuje nawet dobry poziom nawilzenia.
Jednak nie zauwazylam aby moje naczynka byly w lepszym stanie, mniej widoczne.
Jako krem na dzien fajny, bo nadaje sie pod makijaz.

Używam tego produktu od: miesiaca