Kolastyna, Samoopalacz w sprayu do twarzy i ciała z ekstraktem z kakaowca tropikalnego

Nowoczesny preparat samoopalający do twarzy i ciała dzięki zawartości ekstraktu z kakaowca tropikalnego nadaje skórze piękny, równomierny kolor złotej opalenizny. Specjalnie opracowana formuła doskonale pielęgnuje i nawilża, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i elastyczną. Dodatkowo ekstrakt ze świeżych ziaren kakao, dzięki zawartości polifenoli, wzmacnia, odżywia i chroni skórę. Samoopalacz łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nadając skórze piękną i trwałą opaleniznę. Przyjemny zapach i wygodny sposób aplikacji zwiększają komfort stosowania. Efekt opalenizny widoczny po 5 godzinach.

REWELACJA WEDŁUG MNIE :)

Same zalety:
nie brudzi,nie robi plam na skórze,nie smierdzi jaki nne preparaty tego typu,ma świetna cene ,jest bardzo wydajny,opakowanie wygodne.

Szybko się wchłania ,szybko widac "opaleniznę " :)
Wygląda to naturalnie.
Konsystencja w sam raz .
Co ważne : odżywia i nawilża skórę ,nie miałam po nim żadnych podraznień !
Można smarować ciało i twarz.
Bardzo dobrze się rozprowadza,można śmiało nakładać więcej,nic sie nie stanie :D
Na chwilę obecną jest the best :)

Używam tego produktu od: listopad

Naturalna opalenizna

Jest wspaniały

+cudnie pachnie
+bardzo dobrze brązowi
+kolor nie jest pomarańczowy. To ładny brązik
+nie zapycha, jest lekki
+bdb. konsystencja, lekka
+szybko sie wchłania
+nie brudzi ubrań
+regularnie schodzi
+nie zostawia plam
+jak na taką wydajność jest tani
+wygodne opakowanie
Mam cerę trądzikową, mieszaną a mimo to mnie nie zapychał i nie powodował nowych krostek i wyprysków :)

-nigdzie nie mogę go dostać . W moim mieście jest trudno dostępny :(

Zakochana w nim jestem :)

niezły

Pośród innych samoopalaczy ten nie wypada tak źle. Zapach i mleczna konsystencja na plus (zdecydowanie). Produkt dobrze się rozprowadza. Smug i zacieków nie zauważyłam. Ogólna ocena: 4-

Używam tego produktu od:kilka razy

dobry

Pierwszy atomizer - bardzo mi przypadl do gustu.
Pozytywy:
-wchlania sie w mgnieniu oka
-ma ladny kolor(naturalny)
-latwo sie go rozprowadza
-dosc rowno schodzi
-nie robia sie zacieki
-wydajny
Negatywy:
-troche przesusza
-troche zalatuje dha ale nie tak jak inne

Nie uzywam do twarzy- wiec nie wiem czy zapychaUżywam tego produktu od:sierpnia 2009
Ilość zużytych opakowań:0,5

świetny produkt

nadaje skórze ładny odcień naturalnej opalenizny.efekt jest widoczny po 3 aplikacjach.ładnie pachnie, nawilża skórę, wygodny w użyciu.nie plami ubrań i szybciutko się wchłania.zdecydowanie polecam dla osób lubiących naturalny efekt:)

Używam tego produktu od:2 tygodnie

dobry

Napewno najlepszy spośród atomizerów. Daje się ładnie rozprowadzić,efekt jest naturalny i długotrwały.Zapach w porządku.Zmywa się ładnie-równomiernie. Nie podkreśla suchej skóry. Mimo wszystko zdecydowanie gorszy od starej wersji.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Godny polecenia

Pierwszy samoopalacz jaki kupiłam - na początku bałam się smug i żółtego koloru, ale zupełnie niepotrzebnie.

Plusy:
- łatwo się rozprowadza
- baaardzo szybko się wchłania
- opalenizna bez smug
- naturalny kolor - nie pomarańczowy
- schodzi równomiernie
- utrzymuje się nawet tydzień!
- wyraźnie poprawił mi stan skóry twarzy
- nawilża i (dosyć) ładnie pachnie
- wydajny.

Minusy:
- Jeżeli nie będziesz codziennie używać balsamu nawilżającego może się paskudnie "złuszczyć". Szczególnie widoczne na nogach
- Po goleniu nóg byłam brązowa w białe plamki.
- "Smrodek" samoopalacza

Po wpadce z balsamami stopniowo brązującymi Summer Glow etc. (koszmar!) uważam ten kosmetyk za bardzo dobry i godny polecenia.

Nie mogłam go jednak znaleźć w żadnym sklepie! Podobno został wycofany. Ale mam nadzieję że może uda mi się go kiedyś upolować.

Zapychacz

Na pewno nie jest do twarzy..zapycha pory,,skóra po nim żółta ,a nie opalona,na ciele tak samo.Szybko schodzi i to plamami,nogi moje wyglądały tak ,jakbym miała jakąś grzybicę,ładnie wyglądały tylko jeden dzień,pozniej zaczął schodzić po prostu i to plamami.To co zrobił z twarzą to masakra,mnóstwo czerwonych swędzących krostek,nawet pod oczami!Łatwo się rozprowadza to fakt,i jest wygodny w użyciu.Na pewno jednak nie dla mnie.Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i na tym koniec

Świetnie się rozprowadza

Ogolnie bardzo dobry świetnie się nakłada ogromny plus za spray :) Niestety pozostawia smugi, ale nie tak wielkie jak inne samoopalacze :) Daje natychmiastowy efekt, troszke śmierdzi, ale polecam jeden z najlepszych :)

Używam tego produktu od:2 lat

Fajne opalanie

Spray kupiłam pod wpływem Waszych opinii:D. i nie zawiodłam się, choć po wczesniejszych doświadczeniach z samooplaczami przysięgałam że już nigdy więcej.
Przede wszystkim super się nakłada, a efekt jest delikatny (być może dla niektórych za delikatny). Ja czasem po prostu tak jak jest napisane na buteleczce nakładam 2 warstwy. Oczywiście nie zawsze udało mi się uniknąć zacieków:), ale i tak o niebo lepiej jak w przypadku innych produktów. Smrodek samooplaczowy jest wyczuwalny, ale nie tak intensywnie jak to czasem ma miejsce.
Generalnie to jest jeden problem - ja nie mogę za bardzo tego samoopalacza dostać, więc chwilowo musiałam kupić Daxa...

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:narazie 1

Słoneczne SOS

Jestem zdeklarowaną przeciwniczką opalania - mam naprawdę bardzo jasną skórę, która na kontakt ze słońcem reaguje podrażnieniem, często nawet uczuleniem. Dzięki temu kosmetykowi nie muszę się już obawiać, że latem będę straszyła swoją białością innych plażowiczów :) Kosmetyk jest bardzo niepozorny, niedrogi, zamknięty w prostej, ale ładnej i funkcjonalnej buteleczce. Ma jak na samoopalacz całkiem ładny zapach, doskonale się wchłania, nie lepi się, nie pozostawia najmniejszych nawet smug. Co najważniejsze, daje efekt delikatnej, ale widocznej opalenizny o pięknym, brązowym odcieniu, który absolutnie nie sugeruje, że opalenizna pochodzi z butelki:) Bez obaw mozna nakładać go również na skórę twarzy. Nie daję pięciu gwiazdek, bo na dłuższą metę może wysuszać skórę, jednak nie stanowi to dla mnie problemu, trzeba po prostu w trakcie stosowania bardziej dbać o nawilżenie całego ciała. Polecam!

wspanialy :)

Jestem bardzo zadowolona z tego samoopalacza. Nie chce sie smazyc na sloncu, a lubie wygladac na opalona. Ten produkt spelnia moje oczekiwania :)
*ladnie pachnie - zapach "samoopalaczowy" jest po jakims czasie wyczuwalny, ale w porownaniu z innymi nie zauwazam go
*naturalnie "opala" - tzn. kolor nie jest zolty, pomaranczowy, tylko brazowy :)
*jest niedrogi
*dzis po raz pierwszy uzylam na twarz, poniewaz wizazanki pisaly, ze nie zapycha. oby... :P napisze jak sie o tym przekonam.
*fajna konsystencja, latwo sie rozprowadza.
Ogolnie jestem na TAK.

EDIT: nie zapchal mnie :):)

Używam tego produktu od: niedawna :P