Gillette, Sensitive, Foam (Pianka do golenia do skóry wrażliwej)

Gillette, Sensitive, Foam (Pianka do golenia do skóry wrażliwej)

Gillette pianka do golenia do skóry wrażliwej zapewnia komfortowe golenie dzięki:

ochronie skóry przed podrażnieniami
świeżemu zapachowi
składnikom nawilżającym.

pianki do golenia
w sprayu
wrażliwa
zapachowa

Bardzo dobra pianka

Tak, jestem kobietą i używam pianek do golenia dla mężczyzn. Zresztą... nie ja jedyna ;) Głównie dlatego,że są tańsze od damskich, jakościowo lepsze i pachną mężczyzną :D
Tej akurat pianki zużyłam już dwa opakowania i pewnie teraz kupię jakąś inną, ale nie dlatego, że z tą coś nie tak. Bardzo tę piankę polubiłam za to,że faktycznie nie podrażnia, nie wysusza, jest gęsta, gładko się rozprowadza oraz pięknie pachnie.
Wad nie znalazłam.

Pianka do golenia zarówno przeznaczona dla mężczyzn (przy usuwaniu twardych zarostów) jak i kobiet (posiadających skórę wrażliwą).
Spełnia swoją funkcję. Łatwo się pieni i nawilża skórę, nie doprowadza do zacięć.
Zapach jest męski, ale po czasie się ulatnia.

Bardzo dobra pianka

Pianka jest bardzo przyjemna . Oczywiście przyznaję się że nie tylko mężczyźni używają tej pianki ale również ja , ponieważ pianka dla kobiet i mężczyzn niczym się nie różni , tylko zapachem . Używając jej można bardzo szybko i sprawnie się ogolić bez żadnych podrażnień . Polecam

Zdecydowanie moja ulubiona

Klasyka, ktora bardzo lubie. Pianka ma gesta kremowa konsystencje, bardzo dobrze zmiekcza wlos ulatwiajac golenie. Pianka ma bardzo lafny meski zapach, pozostawia skore gladka jak aksamit, jest bardzo wydajna i ma przystepna cene. Mój mąż jest tego samego zdania co ja.

Świetna

Piankę zakupiłam dla swojego mężczyzny, jednak przyznaję się, że i ja jej z chęcią używam.
Szata graficzna opakowania utrzymana jest w typowo męskich kolorach, tak więc każdemu panu przypadnie do gustu. Dozownik jest wygodny, bez tendencji do zacinania, czy zapychania się. Służy aż do samego końca, tak więc śmiało można go chwalić.
Zapach kosmetyku jest dość mocno perfumowany. Jest to przyjemna, męska nuta zapachowa, która uprzyjemnia stosowanie pianki. Tuż po zmyciu zapach ulatnia się.
Konsystencja pianki jest gęsta i lekka. Po rozsmarowaniu na skórze tworzy przyjemną, nieco kremową powłokę, która skutecznie wspomaga golenie. Włoski dają się szybko usunąć, bez obaw o zacięcia, czy podrażnienia. Pianka jest delikatna w działaniu, nawet przy wrażliwej, czy suchej skórze. Pozostawia ona ją gładką w dotyku, dzięki czemu obejdzie się nawet i bez kosmetyku kagidzacego. Dla mnie (a w zasadzie dla nas) bomba! :)

Nie tylko dla facetów

Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na męskie pianki do golenia, sprawdzają się u mnie nawet lepiej niż te dedykowane płci pięknej. Po wypróbowaniu pianki cytrynowej chciałam sprawdzić inne warianty, więc zakupiłam piankę do skóry wrażliwej.

OPAKOWANIE

Szata graficzna i treść nie są przytłaczające, raczej bardzo proste i minimalistyczne. Przeważa kolor czarny z elementami bieli i turkusu (który bardzo lubię w opakowaniach kosmetyków) . Opakowanie jest proste i funkcjonalne, dozownik nie ma tendencji, by się zacinać, za to akurat u mnie ma plus. Dozownik wykonany jest z plastiku, łatwo z jego pomocą wydobyć piankę z opakowania.

PIANKA

Kupiłam ten wariant ze względu na pojawiające się u mnie często podrażnienia po goleniu, mimo stosowania preparatów po depilacji łagodzących skórę. Pianka ma biały kolor i bardzo gęstą konsystencję, przez co jest dosyć zbita. W porównaniu do pianek damskich dużo lepiej przyczepia się do skóry a sama pianka jest bardziej kremowa. Dobrze spełniała swoją funkcję – daje maszynce odpowiedni poślizg, zmiękcza włoski, dzięki czemu łatwiej je usunąć. Współpracuje dobrze ze wszystkimi maszynkami jakich używałam. Sprawia, że skóra jest miękka, nawilżona, zapobiega zacięciom. Zapach jest typowo męski, ale na szczęście po goleniu nie utrzymuje się na ciele. Przypomina mi dość intensywne perfumy. Co do jej głównej funkcji – działa świetnie, podrażnienia również nie pojawiają się zbyt często. Pianka jest tania i dobrze dostępna, a często można dostać ją również w promocji. Produkt jest dosyć wydajny. Dla mnie jak najbardziej na plus.

PLUSY
+ gęsta i zbita konsystencja
+ funkcjonalne opakowanie
+ daje lepszy poślizg maszynce i zapobiega zacinaniu
+ łagodzi skórę i minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień
+ wydajna
+ tania