Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.61/5

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

nawilżające, łagodzące
żel do golenia
z pompką
żel
wrażliwa

genialny

Ten żel jest po prostu genialny. Pierwsze opakowanie kupiłam, bo było w promocji. Od razu urzekł mnie piękny zapach.
Piana gęsta, dobrze pokrywa skórę i włoski, zapewnia poślizg, który niweluje ryzyko zacięcia. dobrze nawilża skórę, która jeszcze długo pięknie pachnie.

bardzo dobry dla wrażliwej skóry

Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby uzyskać dużą ilość pianki.
Powstała pianka idealnie trzyma się skóry, nie spływa, nie przemieszcza się.
Maszynka idealnie sunie po skórze, co ułatwia depilację.
Nie uczula, nie podrażnia.
Zapach ładny,delikatny

Przyjemna!

Mam swój ukochany produkt do golenia, ale niestety trudno dostępny.
Zakupiłam tym razem Joannę i jestem zadowolona.
Żel jest niebywale gęsty, ładnie pachnie, szybko przeistacza się w pianę, nie podrażnia skóry.
Produkt jest również wydajny. Wystarczy odrobina, a utworzona piana pokrywa sporą powierzchnię.
Łatwo się dozuje, nie ma problemów z aplikacją.

Jedwabista pianka

To najdelikatniejsza i najbardziej jedwabista pianka jakiej używałam. Dla mnie rewelacja.

Produkt znajduje się w typowym dla pianek opakowaniu. Nie mniej jednak jest dużo wygodniejsza w stosowaniu niż inne odpowiedniki bo przycisk jest dobrze zrobiony.

Pianka jest bardzo delikatna, z taką konsystencja się jeszcze nie spotkałam. To takie połączenie żelu z pianką ale nieco inne niż zwykle. Naprawdę dla mnie rewelacja. Zapach też jest piękny. Maszynka bez problemu się po niej porusza.

Dla mnie bardzo dobry produkt. Kupuje już kolejne opakowanie.

Bardzo wydajny i skuteczny

Żel charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem który jest delikatny. Po aplikacji zmienia się w piankę. Żel ułatwia depilację, zmiękcza włoski oraz zapobiega podrażnieniom. Skóra po depilacji jest zdecydowanie miękka i nie jest bardzo wysuszona. Produkt wydajny na długo wystarcza.

Miły zapach

Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona. Bardzo dobry kobiecy żel do golenia. Ładnie pachnie, pomaga w goleniu i redukuje przez to podrażnienia. Nawilża skórę. Jest potem gładka w dotyku. Łatwo się aplikuje, rozprowadza dłonią. Jest dość gęsty. Łatwo zmywa się wodą.

Bardzo przyjemny

Depilacja nie jest miła czynnością ponieważ powoduje wiele problemie skorych. Dzięki użyciu żelu marki Joanna z ekstraktem z melona ta czynność staje się mniej bolesna i przyjemniejsza. Żel ten po nałożeniu na ciało staje się gęsta pianką która bardzo ładnie pachnie i świetnie działa nawet na skórę wrażliwą. Żel ten bardzo dobrze działa w przypadku depilacji miejsc intymnych i znakomicie się w tym sprawdza.

Dobry

Zacznę od tego, że moja skóra mimo, że jest sucha/wrażliwa nie podrażnia się przy depilacji i golenie mogę wykonywać na żel pod prysznic a co najlepsze na peeling. Peeling sprawia, ze skóra jest niesamowicie gładka a włoski wolniej odrastają.

Joanna, Sensual to żel nie tylko dla kobiet ale i dla mężczyzn bo czemu by nie.
Golenie jest proste i bez podrażnień w obu przypadkach - moje i partnera. Żel nie wywołuje żadnych podrażnień i przesuszeń.

Co więcej o nim można napisać? Jest dobry, robi co powinien lecz nie odbiega niczym od tych żeli za 6 zł np. z Lidla.

bardzo fajny

Przyjemny w użytkowaniu żel, śliski, nie rozpływa się na mokrej skórze i dość łagodny. Zdecydowanie niweluje podrażnienia, trochę zmiękcza sierść. Po odpowiednim przygotowaniu skóry można się golić nawet codziennie, przy czym wypada lepiej od pianek do golenia, do których nie wrócę. Raczej jest dość wydajny, bo nie trzeba go pobierać dużo.
Gdybym jeszcze kiedyś została bez wanny to kupiłabym ponownie.

Dodam jeszcze rzeczy bardzo ważne dla niektórych pań: kosmetyk został zamknięty w opakowaniu, posiada zapach oraz kolor.

Zadowalający żelik z fajnym zapachem

Żel ten zakupiłam na wyjazd w wakacje w drogerii Rossmann i bardzo mi podpasował. Nie podrażnia skóry, wręcz przeciwnie. Nie pojawiają się czerwone kropki jak to bywało do tej pory. Ułatwia golenie i posiada przyjemny zapach. W dodatku można kupić go w naprawdę niskiej cenie. Żel jest bardzo fajny, gęsty, dobrze da się go rozprowadzić po skórze, jest super wydajny. Dzięki niemu nie mam podrażnień po goleniu

Bardzo lubię stosować żele do golenia i jest to jedna z moich ulubionych form kosmetyków pomagających przy klasycznej depilacji. Moja skóra należy do tej bardzo wrażliwej, z niemałą skłonnością do przesuszeń, podrażnień, zaczerwienień czy uczuleń, a regularne golenie się niestety tylko wzmacnia tego typu efekt. Przez długo okres czasu moim wsparciem przy pozbywaniu się niechcianych włosów na skórze były różnego rodzaju olejki czy oliwki pod prysznic, jednak odkąd zakupiłam dla siebie swój pierwszy żel, nie wyobrażam sobie stosowania niczego innego, nawet klasyczne pianki nie sprawdzają mi się tak dobrze, jak właśnie żelowe formy. Propozycja od marki Joanna z ekstraktem z miodowego melona, nie ma co ukrywać, zyskała już miano kultowej, dlatego tym bardziej wiedziałam, że prędzej czy później przyjdzie czas na jej przetestowanie.

Kosmetyk ten jest naprawdę bardzo łatwo dostępny i bez problemu idzie go dorwać zarówno w drogeriach internetowych, jak i stacjonarnych. Kosztuje bez promocji zazwyczaj mniej niż trzynaście złotych. Zamknięty został w opakowaniu w formie wykonanej z aluminium butelki o pojemności 200 ml. Jego opakowanie chyba od lat nie uległo zmianie, bowiem zawsze kojarzy mi się tak samo. Ma na sobie etykietkę w odcieniu bieli oraz jasnego brązu. Umieszczono tutaj takie informacje jak logo producenta, nazwa kosmetyku, jego podstawowe właściwości, opis, skład i zalecany sposób użycia.

Ekstrakt z miodowego melona, który pełni rolę najważniejszego i głównego składnika w tym produkcie ma za zadanie idealnie koić oraz nawilżać skórę, a także zapobiegać podrażnieniom. Jest to bardzo dobra opcja dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do przesuszeń oraz innych nieprzyjemnych dolegliwości. Sam żel jest stosunkowo bardzo gęsty i jego wydobywanie już pod sam koniec nie jest najłatwiejszym zadaniem. Ma zielono - niebieską, jasną barwę i pachnie bardzo ładnie, owocowo, chodź subtelnie.

Kosmetyk dobrze się pieni i jest bardzo wydajny, mi starczył na około pięć miesięcy regularnego stosowania minimum dwa razy w tygodniu. Łatwo rozprowadza się na skórze. Zmiękcza włoski i tym samym ułatwia ich pozbywanie się. Faktycznie zapobiega wszelkim podrażnieniom czy uczuleniom. Sprawia, że skóra po zabiegu depilacji nie jest ściągnięta ani przesuszona.

Moim zdaniem kosmetyk ten sprawdzi się naprawdę każdemu, także osobom ze skórą wrażliwą. Ułatwia golenie się i sprawia, że proces ten może być przyjemny, a nie związany z samymi nieprzyjemnościami. Jest naprawdę wydajny i w porównaniu z tym - tani jak barszcz. Zdecydowanie polecam.

Bardzo ładny zapach

Uwielbiam świeży owocowy zapach tego żelu, który utrzymuje się potem dość długo na skórze. Włoski nie wrastają ani nie mam czerwonych kropek po goleniu więc mogę stwierdzić, że dobrze spełnia swoją rolę przygotowania i zabezpieczenia skóry na spotkanie z maszynką.