Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalny płyn micelarny do zmywania długotrwałego makijażu

Średnia ocena: 3.64/5

Hebe
Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Profesjonalny płyn micelarny Nivea MicellAIR® Skin Breathe. Innowacyjna formuła z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty działa jak magnes, skutecznie usuwając długotrwały makijaż oraz tusz do rzęs. Dzięki temu płyn efektywnie i łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, chroniąc rzęsy. Bez spłukiwania. Bez pocierania. Bez pozostałości po makijażu i tłustego filmu.
Do zmywania wodoodpornego makijażu twarzy Nivea stworzyła wersję dwufazową tego płynu.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
młoda, dojrzała, normalna
oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów, bezzapachowa
płyn

Nivea, MicellAIR Skin Breathe

Bardzo fajny, nie pozostawia tłustego odczucia na skórze, jest wydajny. Zmywa nawet wodoodporny makijaż. Dużym plusem jest to że szybko, bez tarcia zmywa makijaż oczu, nie ma problemu z tuszem do rzęs czy innymi kosmetykami. Nie powoduje pieczenia i innego dyskomfortu.

Nivea Miccelair

Jest to świetny płyn micelarny, który w mig rozpuszcza makijaż i usuwa go. Nie podrażnia skóry, nie pieni się, nie pozostawia lepkiego filmu i co najważniejsze nie szczypie w oczy. Wystarczy przyłożyć płatek do zamkniętej powieki i już po kilku sekundach cały tusz i cienie do powiek zostają na płatku. Jeśli chodzi o usuwanie podkładu to świetnie radzi sobie nawet z produktami wodoodpornymi.
Do tego jest bezzapachowy, wydajny i jak na tak dużą pojemność to w dobrej cenie. Napewno nie raz go kupię.

Lekki, ale skuteczny

Płyn dwufazowy skutecznie, ale delikatnie usuwa makijaż. Kupiłam go w celu usuwania wodoodpornej maskary, z którą wiele płynów nie dawało sobie rady. Płyn skutecznie usuwał makijaż, nie szczypał. Pozostawiał tłustą warstwę na skórze, co nie przeszkadzało mi za bardzo. Zawsze używam jeszcze żelu do twarzy. Jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach i opakowanie ułatwiające dozowanie.

Przyzwoity płyn w dobrej cenie

Płyn kupiłam z ciekawości, jego czarna buteleczka przyciąga uwagę. Jest dosyć dobry, ale nie najlepszy. Radzi sobie ze zmywaniem makijażu, nie pozostawia rumienia na skórze naczyniowej. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Dosyć ciężko schodzi przeciętny tusz do rzęs z jego pomocą i niestety trzeba mocniej pocierać wrażliwą okolicę oczu. Na początku stosowania lekko piekły mnie oczy, później ten efekt zniknął. Jest to poręczny, przyzwoity płyn do demakijażu w niewielkiej buteleczce, co czyni go niezbyt wydajnym. Z pewnością ten produkt posiada swoje zwolenniczki, ale ja wciąż szukam swojego ideału.

Mi nie pasuje

Płyn kupiłam w jakiejś fajnej promocji.
Generalnie ok, ładnie zmywał makijaż z twarzy. Ale miałam problem z domyciem oczu. Nie używam tuszu wodoodpornego. Inne płyny trochę lepiej sobie dotąd radziły. Więc ja nie jestem zachwycona.

Dobrze zmywa makijaż

Płyn w czarnej plastikowej butelce. Dwufazowy. Używałam go głównie do zmywania tuszu do rzęs. Sprawdził się dobrze, ale nie jakoś super. Szczypał mnie w oczy. Tusz schodził do zera po 3 waciku na jednym oku. Płyn jest bezzapachowy. Opakowanie bardzo wydajne. Na promocji można go kupić w bardzo dobrej cenie. Dobrze zmywa też makijaż z całej twarzy. Nie zostawia jej lepkiej. Nie uczula. Ale np. oczy podrażnione od pyłków są bardzo wrażliwe i płyn szczypie przez to jeszcze bardziej.

Czarne cudo

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka".

Płyn micelarny w czarnej butelce przypomina płyn z Eveline, który jest świetny dlatego chciałam przetestować i sprawdzić który lepszy. Duże opakowanie, skuteczność i cena zwłaszcza promocyjna przystępna dla każdego, więc warto spróbować.

Nie używam kosmetyków wodoodpornych, dlatego nie wiem jak w tej kwestii sobie radzi.

[ZALETY]
+ Bez zapachu
+ Bez podrażnień
+ Skuteczny w demakijażu oczu - płyn micelarny używam wyłącznie do oczu. Do pozostałego makijażu używam olejku lub balsamu. Lubię mocno podkreślone rzęsy i w moim przypadku radzi sobie lepiej niż np. płyn dwufazowy z Ziaji czy różowy Garnier. Rzęsy pokryte trzema (w zależności od tuszu) warstwami tuszu nie są dla niego żadnym problem! Oczywiście nie trę oczu zaraz po przyłożeniu wacika a odczekuje. Tusz się rozpuszcza i lepiej schodzi.
+ Płyn nie powoduje szczypania w oczy
+ Nie przesusza delikatnej skóry wokół oczu
+ Odpowiedni dla cery wrażliwej
+ Duża pojemność i cena - często na promocji np. Rossmann

[WADY]
Nie potrafię określić, dla mnie nie ma. Robi to co ma robić bez podrażnień lub innych niedoskonałości.

Między Eveline a Nivea wybieram oba. Jeśli mam zamiar kupić płyn wybieram ten na promocji :)

••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••

Micellove 0% nieporozumienia

Prawdę pisząc nie jestem ekspertem od płynów micelarnych, ale ten sprawdził mi się CHYBA najlepiej... ?

MicellAir doskonale usuwa makijaż (nawet ten wodoodporny, wieczorowy), nie podrażnia oczu, nie uczula skóry, nie ma ohydnego smaku (w przypadku zmywania szminki z ust). Wystarczy niewielka ilość do rozpuszczenia nawet najmocniej napigmentowanego kosmetyku. Formuła bezzapachowa, a konsystencja - wodnista, lekko tłustawa, co uważam za interesujące... Zresztą płyny micelarne tak czy siak należy zmyć! Dzięki wygodnemu dozownikowi płyn aplikuje się łatwo i higienicznie. Ładna, estetyczna, zgrabna, poręczna butelka (zakręcana), czarna, charakterystyczna, wyróżniająca się z tłumu innych płynów micelarnych. ;)

Myślę, że to mój numer 1 wśród miceli. :) Maksymalna ocena nie powinna nikogo dziwić.
Jedyny zarzut, który mogłabym wytoczyć pod jego adresem dotyczy wydajności: nie znika natychmiast, ale dość szybko (a nie robię makijażu na co dzień).

Super płyn micelarny do demakijażu

Bardzo lubię płyn micelarny do demakijażu firmy NIVEA. Świetnie usuwa makijaż. Nie przesusza skóry. Jest bezzapachowy. Skóra po nim jest delikatna w dotyku i oczyszczona. Duże opakowanie starcza na długo.

tylko polecać

Płyn do demakijażu nivea to profesjonalny i skuteczny produkt do zmywania makijażu, w połączeniu z chusteczkami tej samej gamy stanowi zestaw który każda z nas powinna mieć nawilża odżywia skórę delikatny przyjemny zapach.
Znajduje się on w przyjemnej dla oka butelce, która wygodnie leży w dłoni podczas stosowania.

Profesjonalny płyn micelarny do zmywania długotrwałego makijażu

Ten płyn micelarny nie zawodzi!

Przede wszystkim chciałabym wspomnieć o niesamowitym uczuciu świeżości, które towarzyszy mi po użyciu tego produktu. Po długim dniu noszenia mocnego makijażu, czuję, jakby cały brud i zanieczyszczenia zniknęły z mojej skóry. Micelle zawarte w płynie doskonale oczyszczają moją skórę, a jednocześnie są łagodne i delikatne, nie podrażniając jej.

Kolejną rzeczą, którą doceniam w tym produkcie, jest jego zdolność do usuwania nawet najbardziej trwałego makijażu. Bez względu na to, czy noszę wodoodporny eyeliner, czy długotrwałą pomadkę, płyn micelarny Nivea MicellAIR Skin Breathe doskonale radzi sobie z ich usunięciem. Wystarczy lekko przetrzeć skórę wacikiem nasączonym płynem, a makijaż zostaje całkowicie usunięty, nie pozostawiając żadnych śladów.

Co jeszcze cenię w tym produkcie, to fakt, że nie pozostawia tłustej lub lepkiej warstwy na skórze po użyciu. Niektóre płyny micelarne, z którymi miałam do czynienia wcześniej, pozostawiały nieprzyjemne uczucie na skórze, ale ten jest zupełnie inny. Moja skóra jest czysta, odświeżona i gotowa na kolejne kroki w mojej rutynie pielęgnacyjnej.

Dodatkowo, Nivea MicellAIR Skin Breathe ma przyjemny, delikatny zapach, który nie jest przytłaczający. Jest to szczególnie ważne dla mnie, ponieważ nie lubię produktów, które mają zbyt intensywny zapach.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z Nivea MicellAIR Skin Breathe, profesjonalnego płynu micelarnego do zmywania długotrwałego makijażu. Jest skuteczny, delikatny dla skóry i zapewnia uczucie świeżości. Jeśli szukasz produktu do skutecznego usuwania makijażu, gorąco polecam ten płyn micelarny.

Bardzo dobry płyn do demakijażu

Bardzo lubię płyn micelarny do demakijażu Nivea MicellAIR Skin Breathe. Bardzo dobrze zmywa makijaż. Nie podrażnia, ani nie wysusza skóry. Jest bardzo wydajny, ma duże opakowanie 400ml i starcza na bardzo długo. Bardzo wygodna w użytkowaniu półprzezroczysta butelka, w której widać poziom zużycia płynu. Produkt praktycznie bezzapachowy. Polecam