Miss Sporty, Fabulous Lip Liner Pencil (Kredka do ust)

Miss Sporty, Fabulous Lip Liner Pencil (Kredka do ust)

Pojemność 1,2 g

Opanuj swoją aplikację dzięki tej łatwej do nakładania precyzyjnej linii konturu. Intensywny kolor i miękka tekstura dla długotrwałych zdefiniowanych ust. Idealny duet z matową szminką Matte To Last w idealnie dopasowanych odcieniach dla ostatecznego, długotrwałego matowego efektu.

Suche, przez co mega opornie malują :(

Kosmetyk udało mi się złapać w Rossmannie za kilka złotych. Znalazłam kilka ciekawych odcieni, głównie naturalne nudziaki lub w różach.
Konturówka jest drewniana do temperowania, do kredki jest skuwka, niestety bez temperówki.
Sam pigment produktu nie jest zły, jednak kredka szybko wysycha, pomimo stałego zamknięcia i poza malowaniem nie ma dostępu do powietrza. Niestety przy dłuższym malowaniu na ustach nie wygląda jednolicie tylko w niektórych jest ciemniejsza a w innych jaśniejsza. Poza tym nie jest jakoś ekstremalnie trwała, już po pierwszych godzinach znika z ust.
Ogromna szkoda, bo mocno mi brakuje takich odcieni, ale jednak użytkowanie też jest ważne, niestety więcej się nie skuszę.

Kredka do ust

+ trwałość
+ ładny efekt na ustach
+ dostępność w drogeriach

Dobra i niedroga konturówka

Konturówkę Fabulous Lip Liner marki Miss Sporty kupiłam w promocyjnej cenie ok. 6 zł w Rossmannie. Potrzebowałam konturówki w czerwonym odcieniu i wybór padła właśnie na tę kredkę w odcieniu Vivid Red (nr 300).

Jest to konturówka drewniana, standardowego typu, do samodzielnego temperowania. Całość, łącznie ze skuwką, utrzymana jest w kolorze danego produktu, w tym wypadku Vivid Red jest po prostu czerwona. Jej odcień najbardziej przypomina mi kardynalską czerwień, taką neutralną, bez zimnych podtonów, ale też nie wpadającą ani w pomarańcz, ani w koral. Skuwka jest plastikowa i dobrze zabezpiecza kredkę, gdyż z niej nie spada.

Pigmentacja konturówki jest bardzo przyzwoita, kolor uzyskać można z łatwością, nie trzeba mocno przyciskać jej do delikatnej skóry wokół ust. Aplikacja jest prosta, a sam produkt wydajny i swobodnie wystarczy na bardzo długi czas. Kosmetyk nie spowodował u mnie alergii, ani innego typu nieporządanych efektów. Co do trwałości, przyznam, że noszę ją ze sobą, wraz z pomadką i oczywiście odświeżam makijaż ust w ciągu dnia, ponieważ się zjada. Natomiast jeśli wychodzę z domu na jakieś 2-3 godziny, np. na zakupy i wiem, że w tym czasie nie będę jadła, ani piła, to taki makijaż ust spokojnie się utrzyma i będzie wyglądał ładnie.

Biorąc pod uwagę efekty, jakie daje ta konturówka, a do tego jej śmiesznie niską cenę, jest to produkt godny polecenia. Mi sprawdziła się bardzo dobrze i polubiłam ją. Dzięki niej makijaż czerwoną pomadką jest o niebo łatwiejszy, a nie oszukujmy się, czerwone pomadki, zwłaszcza te o bardzo dobrej pigmentacji potrafią być trudne w aplikacji by nie wyjść za linię ust. Zawsze przy aplikacji czerwonej pomadki bez konturówki drżą mi ręce, a dzięki kredce Miss Sporty mam przy tym o niebo mniej stresu.

Poprawna za śmieszne pieniądze

Kupiłam kredkę w promocji za mniej niż 5 złotych, bojąc się trochę o jakość za taką cenę. I przyjemnie się zaskoczyłam, że kredka jest w optymalnej miękkości i dobrze się nią operuje.

Mam kolor 100 Fresh Nude. Jest to bardzo jasny kremowy nudziak, którym mogę praktycznie "usnąć" usta z twarzy :) Dlatego jest dla mnie dobrą bazą pod pomadki i błyszczyki.

Jedyny minus kredki to jej trwałość, Producent deklaruje 8h trwałości. Niestety jest dużo dużo krótsza.

Za miękkością idzie fakt szybkiego zużycia, ale dobrze się temperuje i za ta cenę nie możemy wymagać za dużo. Ma bardzo praktyczną skuwkę.

Kredka dobrze się komponuje z serią Matt i Satin to Last.

Plus za bardzo długie PAO - 30 m-cy.

Praktyczna kredka na co dzień, nie gdy oczekujemy czegoś więcej.

Genialna

Pierwsza kredka, po której zaczęłam używać ich namiętnie, gdyż zobaczyłam efekt, jak można zmienić niedoskonałości asymetrii ust. Kredka baaardzo długo utrzymuje się na skórze, można nią malować nawet same usta i mimo tego nie pękają jak po niektórych szminkach czy błyszczykach do ust. Bardzo dobra kredka za grosze. Także mega wielki plus.

Szminka w kredce.

Używam tej kredki od lat, głównie w odcieniu 005 Congo.
Nie raz zastępowała mi zwykłą pomadke, gdyż idealnie sprawdza się zarówno do obrysowania jak i do wypełnienia ust kolorem.
Jest miękka, precyzyjna i świetnie napigmentowana.
Nie wysusza ust i nosi się ją na nich bardzo komfortowo.
Ładnie prezentuje się na wargach, gdyż nie podkreśla suchych skórek, schodzi równomiernie i jest długotrwała.
Przypudrowana odrobinę zaraz po nałożeniu na ustach potrafi przetrwać nawet picie oraz jedzenie.
Zresztą ja każdą kredkę czy pomadke traktuje w ten sposób (delikatnie odciskam na chusteczkę oraz/lub lekko pudruje, dzięki czemu mam gwarancję że kosmetyk pozostanie na swoim miejscu w niemalże nienaruszonym stanie).
Ogólnie rzecz biorąc jest to świetna, tania konturówka, która prócz roli do jakiej została stworzona, czyli obrysowania konturu ust, zastępuje z powodzeniem również szminke.
Kosmetyk nie uczula ani nie podrażnia.
Dobrze się temperuje.

Pewniak

Ten produkt spokojnie mógłby konkurować z droższymi linerami. Jest tani, ogólnodostępny, a naprawdę wysokiej jakości. Wygląda na ustach aksamitnie, nie podkreśla zbytnio struktury ust. Kolory kolekcji są naturalne, klasyczne i z pewnością sprawdzą się zarówno solo, jak i w połączeniu z pomadkami. Liner jest bardzo trwały, a wszelkie ubytki można łatwo uzupełnić, nawet bez lusterka (formuła pozwala nawet na rozmazanie kredki palcem, aby uzyskać efekt rozmycia). Z pewnością kupię kolejne kolory z tej linii.

W porządku

Fajna kredka za przystępną cenę. Miękka o kremowej konsystencji. Ładnie obrysowuje , ułatwia nadanie ustom pożądanego kształtu, pełni i estetycznego wykończenia. Nie rozmazuje się, ale długo nie wytrzymuje na ustach. Jest mocno napigmentowana i posiada szeroką gamę ładnych odcieni.

Moja najlepsza kredka do ust!

Posiadam tą kredkę w odcieniu 200. Na zdjęciu załączonym do recenzji ujęłam odcień z flash-em oraz bez. Przepiękny, śliwkowy, satynowy/połyskujący kolor na co dzień. Bardzo zaskoczył mnie swoją trwałością przy pierwszym użyciu i stał się moim ulubieńcem. Mocna pigmentacja. Równomiernie się ściera z ust. Jest miękka, kremowa. Jak za tę wydajność cena jest świetna. Nakładam ją na całe usta ale właśnie dowiedziałam się z opisu przeczytanego na wizażu że jest w komplecie z matową szminką którą na pewno dokupię jak tylko będę w drogerii. Zdecydowanie polecam!

Idealna opcja dla osób lubiących trwałość na ustach, bez efektu przesuszenia. Cena dodatkowy atut.

Naoglądałam się filmików na youtube, stwierdziłam muszę mieć ten produkt. Podczas zakupów w rossmanie włożyłam do koszyka odrazu dwa odcienie:
*012
*013
Obecnie konturówki są ze mną od ponad roku- dodatkowo znajdują się w ciągłym użyciu.
Bardzo lubię używać ich zamiast pomadki czy błyszczyka. Świetna trwałość, bez przesuszenia ust.

Zapach dość wyczuwalny- mam tutaj na myśli drewno w którym znajduje się rysik. Bardzo dobrze napigmentowany- miękki.
Bardzo dobrze daje się rozrysować kontur warg, wszelkiego rodzaju nieprawidłowości łatwo można oczyścić bez zniszczeń makijażu.
Cóż więcej chcieć.
Cena+jakość= ideał.

Rewelacja

Z pośród wielu ta jest moją ulubioną przede wszystkim ze względu na odcienie można je idealnie dobrać do koloru szminki.Jest trwałą nie ściera się kilka godzin ładnie się trzyma na ustach .Jest idealnej konsystencji można idealnie obrysować nią usta .Cena -ku mojemu zdziwieniu jest bardzo tania niecałe 10 złotych a wydajność jej ogromna .

Całkiem całkiem..

Kredkę kupiłam szukając odpowiedniego koloru do szminki. I tak padło na miss sporty. Kredka jest dosyć poręczna, precyzyjna w aplikacji. Dobrze współpracuje ze szminką. jeśli chodzi o trwałość to oceniam ją jako dobrą, nie ściera się za szybko. Usta są ładnie podkreślone. Dobry tani produkt.