Rexona Men, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla mężczyzn w aerozolu

Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

dezodoranty i antyperspiranty
zapachowa
w sprayu
ochronne

Mój mąż nigdy nie przywiązywał się do jednej firmy kosmetycznej, antyperspiranty używał z różnych firm kosmetycznych, jednak zauważyłam, że tego używa codziennie i nie zmienia na żaden inny, nie pozostawia śladów na ubraniach co jest jego ogromnym plusem, pozostawia uczucie świeżości przez cały dzień.

Rexona

Idealny zapach chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Idealny zapach chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem.Idealny zapach chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem

wróg potu

idealny dla osób aktywnych doskonale sprawdza się na siłowni i podczas biegania ma przyjemny zapach oraz jest bardzo wydajny do tego skuteczny nie pozostawia plam na ubraniach

Ulubiony antyperspirant mojego chłopaka !

Mój chłopak oszalał na punkcie tego antyperspirantu, jest niesamowicie zadowolony z jego skutreczności. Nie dość, że po użyciu nie występuje nieprzyjemny zachach potu, że problem z "plackami" pod pachami całkowicie znikł to jeszcze ma pewność, że jego ubrania nie będą zniszczone i nie odbarwią koszulki w okolicy pach. Produkt jak najbardziej na plus, na pewno na długo zagości na jego półce.

Idealny antyperspirant w aerozolu

Nie oczekiwałem zbyt wiele, myślałem że będę go głównie używał "po domu". Jednak jakość tego produktu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dezodorant sprawia, że mniej się pocę, a ładny zapach długo utrzymuje się na ciele. Po kilku godzinach spędzonych w pracy, czułem się tak jakbym dopiero co ubrał koszulkę. Doskonała ochrona przed poceniem w konkurencyjnej cenie - polecam

Super dla wymagających

Chłopak był zachwycony dezodorantem. Najbardziej podoba nam się jego zapach który jest piekny a pod tym względem jesteśmy wymagający. Podczas meczu zmniejszył potliwość i wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Ochronił także przed plamami na ubraniach.

Świetny

Dostałam ten produkt do przetestowania więc wersje dla mężczyzn testował mój mąż. Według niego jest to jedne z lepszych jak nie najlepszy antyperspirant jaki używał. Mąż prowadzi aktywny tryb życia również pracuje fizycznie a antyperspirant zapewnił mu ochronę przed poceniem na cały dzień bez plam na ubraniu. Cały czas czuł się świeżo i nie martwił się o brzydkie zapachy. Do tego fajne opakowanie które można rzucić do plecaka czy torby. Dla niego rewelacja i poleca go innym.

Intensywność i trwałość

Otrzymałam produkt w ramach testowania, jako że to produkt męski testował go mój mąż , poniżej przedstawiam jego opinię:

Antyperspirant przeznaczony dla osób które są aktywne. Jestem osobą która regularnie jeździ na rowerze przy czym chcąc nie chcąc bardziej się pocę. Dezodorant bardzo mile mnie zaskoczył, gdy zgrzany i spocony podjechałem do pracy okazało się że moja skóra pachnie, a miejsca gdzie zawsze potliwość była większa nie są tak mokre jak dotychczas. Niestety po spryskaniu ubrań pozostawia białe plamy. Produkt polecam dla ludzi uprawiających sporty.

Świeżość twojego ciała jest bezcenna,więc warto w niego zainwestować.

Rexona Active Protection + Invisible Anti-perspirant

Mój chłopak ocenia go jako numer 1 w swojej kosmetyczce. Ja zakochałam się w jego zapachu. Jestem przekonana, że ten produkt zostanie z nami na dłuuugo.

testowanie Rexona, Active Protection + Invisible Anti-perspirant Spray

świeży męski zapach 100%skuteczności w czasie treningu teraz już każdy mężczyzna nie musi martwic się potem!!! mój pachnie rexoną men polecam!!!wysoka jakość w niskiej cenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonały antyperspirant dla mężczyzn

Zacznę od tego, że mój mężczyzna uwielbia antyperspiranty Rexona za skuteczność i zapachy. W tej wersji działanie - doskonała ochrona przed potem i nieorzyjemnym zapachem, nie zostawia sladow, fajna aplikacja dzieki przekrecanemu korkowi. Zapach bardzo przyjemny, męski, który się utrzymuje ale nie przebija zapachu perfum . Polecam