Eveline Cosmetics, Just Epil, Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych - dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie.
Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu, dzięki którym skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę wzbogacono o ekstrakt z Larrea divericata, który spowalniając odrastanie włosków po depilacji zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu.
Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką, daje długotrwałe poczucie komfortu.

kremy do depilacji
opóźniające odrost włosków, łagodzące
w tubie
wrażliwa

Zdecydowane nie ode mnie

Kupiłam ten krem do depilacji w Hebe w promocji za około 9 zł. Krem zamknięty jest w tubce dzięki czemu łatwo wycisnąć odpowiednią jego ilość na skórę. Krem ma gęstą konsystencję ale łatwo się rozprowadza. Ma on okropny zapach który długo utrzymuje się na skórze oraz w łazience. Jest bardzo mało wydajny starczy tylko góra na 3 aplikacje. Nie radzi sobie także z włoskami po zdjęciu kremu szpatułką ze skóry nie wdać żadnej różnicy ile włosków było tyle dalej jest. Jedyne co dobrego to to, że nie spowodował podrażnień. Nigdy więcej go nie kupię, zdecydowanie nie polecam

Sprawdza się do depilacji rąk

Krem do depilacji w moim przypadku był skuteczny tylko i wyłącznie do usunięcia owłosienia na rękach. W tym obszarze moje włoski są miękkie, delikatne, aczkolwiek widoczne i długie, ale nie stawiają oporu w usunięciu. Do usuwania zbędnego owłosienia z rąk ten produkt mi się sprawdza, ponieważ pozostawia gładką i dobrze wydepilowaną skórę. Do depilacji pach i okolic bikini ten produkt u mnie nie zdaje egzaminu. W tych okolicach moje włoski są twarde i niestety ale ten krem nie rozpuszcza ich, nie radzi sobie z takim rodzajem owłosienia. Po zdjęciu kremu do depilacji z bardziej problematycznych obszarów włoski pozostają nienaruszone. Do delikatnych włosków się sprawdzi, na te twardsze nie działa. Zapach jest nieprzyjemny o mocnej intensywności i niestety czuć tą woń jeszcze przez dłuższą chwilę w łazience, nawet po ściągnięciu pozostałości ze skóry i przepłukaniu wodą. Sposób użycia jest prosty, wystarczy załączoną w zestawie szpatułką rozprowadzić krem równomiernie na całą skórę i pozostawić go na 5-10minut, następnie przy pomocy szpatułki zdjąć całość oraz usunąć pozostałości przy użyciu wody. Cena produktu nie jest wysoka, ale jego wydajność nie jest najlepsza, pojemność też nie jest duża. Używam preparatu tylko do depilacji rąk, co jest stosunkowo małym obszarem i wystarczy mi go na jakieś 3-4 użycia. Konsystencja po wyciśnięciu z tubki wydaje się być dość zbita, ale bardzo dobrze i szybko rozprowadza się po skórze. Efekt gładkich rąk utrzymuję się około tygodnia, ale po upływie tego czasu wyrastające włoski są na tyle krótkie, że nie przeszkadzają mi i nie muszę wykonywać od razu kolejnej depilacji. Na moim ciele kosmetyk nie wywołuje żadnych podrażnień, ani innych skutków ubocznych, jednak należy pamiętać, aby zrobić test alergiczny przed pierwszym użyciem aplikując krem na niewielkim obszarze skóry. Opakowanie w formie tubki jest bardzo wygodne w użyciu, estetyka etykiety również mi odpowiada. Dostępność marki Eveline jest bardzo wysoka, można dorwać go praktycznie w każdej drogerii.

Używany od lat

Krem zapakowany w tubkę o sporej pojemności. Sposób użycia wyjaśniony bardzo skrupulatnie, co ważne opisany zarówno bezpośrednio na tubce jak i kartonowym opakowaniu. Wystarczy nałożyć odpowiednią ilość kremu na szpatułkę i nanieść na skórę. Po 5-15 minutach można już zmywać.
Efekt jest zadowalający. Wcześniej już używałam innego kremu do depilacji, ale niestety cena była powalająca. Tutaj jest taki sam efekt a cena zdecydowanie przystępniejszą dla kieszeni. Minusem tego kremu może być jedynie zapach, który dla niektórych osób może okazać się męczący (mi nie przeszkadzał). Za niecałe 10 zł (kupowałam go w drogerii stacjonarnej) otrzymujemy dobry i szybki sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia. A co najważniejsze bezbolesny.

Całkiem dobry

Jest całkiem dobry tylko trzeba poczekać dłużej aż zacznie działać. Producent opisuje działanie po 5 minutach ale ja czekam zawsze z 30 minut. Zapach jest ogólnie nie fajny taki mocno chemiczny. Wszystko się po tym kremie klei.

Pewniak!

Od kilku lat wybieram kremy do depilacji Eveline. Zmieniam wersje, bo każda jedna sprawdza się u mnie znakomicie. Skuteczny, tani, rodzimej marki. Usuwam włoski głowie z nóg i z okolic bikini. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Polecam.

Delikatny

Delikatny, ale po 10 minutach trzymania na skórze poradził sobie z depilacją. Zarówno do delikatnej skóry jak i normalnej. Lubię produkty do depilacji marki Eveline za ich dostępność i cenę. Uwielbiam różowy kolor i zawsze wybieram różowe opakowania jeżeli marka takie ma. Standardowa aplikacja z tubki ze szpatułką. Nie podrażnił i nie uczulił. Jest delikatny, śle skuteczny. Polecam!

Nigdy więcej!

Kosmetyk nie spełnił moich najmniejszych oczekiwań, nie sprawdziła się do depilacji, usunął może 20% włosów, pozostawiając po sobie jedynie podrażnienia. Kompletnie nie sprawdził mi się ten krem.

Szybki sposób na pozbycie się owłosienia

Krem zapakowany jest w tubkę o sporej pojemności. Sposób użycia został wyjaśniony bardzo skrupulatnie, zarówno bezpośrednio na tubce jak i kartonowym opakowaniu. Wystarczy nałożyć odpowiednią ilość kremu na szpatułkę i nanieść na skórę. Nie należy go wcierać. Po 5 minutach już można się spodziewać efektu.
Nie spodziewałam się, że efekt będzie aż tak spektakularny. Wcześniej już używałam innego kremu do depilacji, ale niestety efektów praktycznie nie było. Tutaj po pięciu minutach potrzymania kremu pod pachami wszelkie włoski zostały usunięte, a skóra stała się niezwykle gładka. Minusem tego kremu może być jedynie zapach, który dla niektórych osób może okazać się męczący (mi nie przeszkadzał). Za niecałe 10 zł (kupowałam go w drogerii stacjonarnej) otrzymujemy dobry i szybki sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia. A co najważniejsze bezbolesny.

Świetny!

OPAKOWANIE
Krem znajduje się w biało-różowym tekturowym pudełku i w takim samym kolorze jest tubka z białą plastikową zakrętką. Tuba jest z tego mniej-gniotącego się materiału. Jest dołączona przezroczysta szpatułka, która dobrze działa.

KOLOR i KONSYSTENCJA
Krem jest koloru białego, jest gęsty, ale dobrze się wyciska.

ZAPACH
Krem strasznie śmierdzi, tak jakby słono i chemicznie. Oczy pieką, ciężko bez maski.

DZIAŁANIE
Krem jest bardzo skuteczny, usuwa wszystkie włoski, a przy tym nie podrażnia i nie uczula. Skóra nie piecze ani nie swędzi. Trzymam 10 min. i działa. Nadaje się również do poprawek. Krem także opóźnia wzrost włosków.

CENA
Jest to dość szybki sposób depilacji, łatwy, bez podrażnień, niedrogi, nawet dość trwały (w porównaniu z maszynką, po której nam podrażnienia).

Niewypał

Nie ma ani jednego dobrego słowa, które można wypowiedzieć o tym kremie. Nie dość, że nie usuwa włosków to dodatkowo podrażnia, a sam zapach również nie jest powalający.
Jeden z największych niewypałów, jeśli chodzi o kremy do depilacji.

Do niczego

Nie działa. Usuwa tylko te słabe i cienkie, pojedyncze włoski. Do tego pieczenie i świąd. Eveline ma kilka kilka kremów do depilacji, na rynku od wielu lat. Czy mają chociaż jeden, który faktycznie usuwa włosy?

Klasyk - często wracam

Jeden z najlepszych kremów, których używałam.
W zasadzie lubię kosmetyki do depilacji Eveline, a ten jest najlepszy, ponieważ ładnie pachnie, jest wydajny oraz skuteczny!
Używam raz w tygodniu nawet do bikini - nie podrażnia. Trzymam go nawet 10 minut i jest ok.
Włoski odrastają słabsze :)