Oriflame, The ONE, Browcara (Tusz do brwi)

Oriflame, The ONE, Browcara (Tusz do brwi)

Wodoodporny, żelowy tusz do brwi w trzech odcieniach, który błyskawicznie zwiększa objętość, nadając brwiom wyrazisty, lecz naturalny wygląd. Stożkowa szczoteczka ułatwia aplikację a wodoodporna formuła sprawia, że efekt utrzymuje się przez cały dzień.

żele do brwi

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo fajny do naturalnych gęstych brwi...

Kupiłam z ciekawości, ogólnie mam ciemne, prawie czarne, gęste brwi. Nie uzywam na codzien żadnych produktów do ich stylizacji, bo nie bardzo potrzebuje ale chciałam wypróbować więc kupiłam. Mam najciemniejszy kolor. Fajne małe i poręczne opakowanie, mała szczoteczka, dość precyzyjna. Tusz przyjemnie się nakłada, nie brudzi skóry dookoła brwi, dobrze układa włoski i utrwala je na długo w ulozonej pozycji. Nie rozmazuje się, brwi są podkreślone, ale bardzo delikatnie, taki naturalny efekt. Bardzo wydajny, używałam kilka miesięcy i chyba po pół roku zaczął zasychac więc zamówiłam kolejne opakowanie. Będę do niego wracać, polecam. Dzięki temu produktowi nabrałam ochoty żeby wypróbować też inne tego typu kosmetyki, ale do tego będę na pewno często wracać.

Kupiony w: U konsultantki

Zawiera odżywczy olejek z awokado

Mam go w nowej szacie graficznej. Żel do brwi jest wodoodporny. Dobrze wyprofilowana szczoteczka dociera nawet do najkrótszych włosków.
Tusz The One utrzymuje się i dyscyplinuje brwi. Jest to mój pierwszy kosmetyk od marki Oriflame i okazał się trafionym produktem. Efekt końcowy podoba mi się. Żelowa formuła sprawia że brwi są gęstsze i bardziej pełniejsze.
Reasumując - dzięki BROWCARA mogę nadać modny trend i kształt w parę chwil.

Fajny

Produkt mam w dwóch wersjach kolorystycznych. nadaje się do brwi, ale też do odrostów włosów oraz do brody i wąsów. Ma naturalne odcienie, które nie są zbyt ciepłe, nadają się do chłodnego typu urody. Tusz jest wydajny, bardzo tani, ogólnie trwały po wyschnięciu.

Oriflame Browcara

Bardzo fajny tusz do brwi. Łatwa aplikacja która pozwala na uzyskanie naturalnego efektu brwi. Kosmetyk długo utrzymuje się, co jest dużym plusem,.ponieważ na drugi dzień wystarczą lekkie poprawki. Brwi wyglądają bardzonnaturalnie co jest wielkim plusem.

Uwielbiam ❤️

Oriflame, The ONE, Browcara (Tusz do brwi) jest moim ulubieńcem od KILKU LAT!
Moim zdaniem, nie ma trwalszego tuszu do brwi na rynku.
Posiadałam każdy odcień i każdy z nich był świetny.
Tusz nie skleja brwi, pięknie je rozdziela. Nadaje piękny kolor, który tak mocno się trzyma, że jest problem go zmyć podczas demakijażu ????????
Mam wrażenie, że kolor idealnie dopasowuje się do brwi.
Szczoteczka jest rewelacyjna, idealna do brwi.
Wielkość tuszy sprawia, że idealnie nadaje się do torebki.
Jest baaaaardzo wydajny! Jeden tusz przy codziennym użytkowaniu wystarcza mi na minimum 3miesiace.
Jest tani i dostępny u konsultantki Oriflame lub w internecie.
Od okoła miesiąca mam wykonany makijaż permanentny i nadal używam tego tuszu do stylizacji brwi.

Idealne brwi w 2 minuty

Produkt ratuje moje brwi, które są jasne i po hennie szybko blakną. Dla mnie idealnym odcieniem jest najciemniejszy z całej gamy. Dyscyplinuje włoski i nadaje im ciemniejszej kolorytu. Kosmetyk trzyma się cały dzień. Jestem zachwycona! Polecam!

Produkt, który baaardzo lubię do brwi - kolor przeze mnie używany: Medium Brown

Ja posiadam w kolorze Medium Brown. Mój kolor określiłabym jako neutralny, nie za ciepły, nie za zimny, który sprawdzi się wielu osobom.
Produkt ma fajną, stożkową, nie dużą szczoteczkę, którą szybko można pokryć brwi oraz je ujarzmić i nadać jaki kształt. Formuła produktu dla mnie nie jest żelowa, bardziej nazwałabym ją kremową, ale zastygająca. Efekt jest wyrazisty, ale nie przerysowany jak w przypadku pomad, mi się bardzo podoba taki sposób. Brwi mają zwiększona objętość, luki są wypełnione. Co do trwałości, jak już raz pomalujemy brwi z rana to efekt zostanie z nami do wieczora, powalająca trwałość . Czy wodoodporna to nie wiem, bo nie robiłam testu, ale wydaje mi się, że powinna być.

zadowolona z działania

bardzo poprawny tusz do brwi, miałam najciemniejszy odcień, teraz mam ten średni i z obu jestem bardzo zadowolona, ładnie rozdziela włoski, przy czym nie skleja, jest trwały, nie osypuje się w ciągu dnia. a kształt brwi długo pozostaje utrwalony, to taki kosmetyk co to stosowany solo daje bardzo naturalny look, polecam własnie do takiej stylizacji brwi

Spoko

Jak dla mnie jest to typowy żel do brwi, który nadaje lekkiego koloru ale nie usztywnia i nie układa tych włosków jakoś super. Jego formuła sprawia, że brwi wyglądają na mokre, ponieważ ten żel posiada w sobie małe drobinki co mi do końca się nie podoba. Plus jest tego, że posiada krótka szczoteczkę dzięki czemu można precyzyjnie wyczesać brwi. Nie zrobił na mnie efektu wow.

Fajny :)

Polecam. Można nim ładnie wymodelować kształt brwi, optycznie je zagęścić. Kolor utrzymuje się przez cały dzień i wygląda bardzo ładnie. Szczoteczka jest niewielka, ale do brwi idealna. Kosmetyk bardzo wydajny i warty polecenia. Do wyboru trzy różne odcienie. Ja posiadam medium brown.

Jest ok

Ponieważ nie mogłam już nigdzie dostać żelu do brwi Bell z linii hipoalergicznej, wypięłam się na nich i postanowiłam poszukać sobie zamiennika. I znalazłam - w tym tuszu do brwi. Mam odcień medium brown, czyli środkowy - nie za jasny, nie za ciemny odcień chłodnego brązu. Moim zdaniem efekt, który daje, jest naturalny, brwi wyglądają charakternie, ale nie wulgarnie czy tandetnie, jak od flamastra. Tusz zmywa się dość dobrze, ja robię demakijaż płynem micelarnym i nie mam większych problemów. W ciągu dnia, nawet w upały nie rozmazuje się. Ja tam jestem zadowolona :-)

Idealny

Mam kolor medium brown. Szczoteczka krótka i dzięki temu łatwo i precyzyjnie można aplikować tusz. Brwi ładnie wyglądają cały dzień! Szczoteczka nie jest za mokra.
Kupiłam w promocji bo cena regularna jest za wysoka.