Bielenda, Botanic Spa Rituals, Krem nawilżający na dzień/ na noc 'Olejek z pestek Malin + Melisa'

Botaniczny krem nawilżający do każdego rodzaju cery, zwłaszcza suchej, szorstkiej, nadmiernie wrażliwej, ale również mieszanej z niedoskonałościami to bogata dawka natury, która przywróci piękny wygląd nawet najbardziej wymagającej skórze. Poddaj się rytuałowi roślinnej pielęgnacji, a przekonasz się jak natura zatroszczy się o Twoją cerę, jak głęboko krem nawilży, odżywi i ukoi podrażniony naskórek. Zredukuje niedoskonałości, wyrówna koloryt, zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu skóry. Zapewni skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i przywrócić jej naturalne piękno.

Działanie
Dzięki zawartości kwasów Omega 3 i 6 oraz witaminy E, olejek intensywnie nawilża, wygładza, zapobiega powstawaniu przebarwień, wspomaga zachowanie młodego wyglądu skóry.
Melisa redukuje powstawanie wyprysków, reguluje wydzielanie sebum, zwęża rozszerzone pory. Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za proces starzenia skóry. Działa przeciwzapalnie, koi, łagodzi podrażnienia.

Efekt
Twoja cera będzie doskonale nawilżona, stanie się gładka, elastyczna, o jednolitym kolorycie. Niedoskonałości zostaną zredukowane, a przebarwienia rozjaśnione i mniej widoczne. Stanowi idealny podkład pod makijaż. Krem zawiera naturalny filtr UV. Możesz go używać również pod oczy.

lekkie
na noc, na dzień
tłusta, młoda, mieszana, z przebarwieniami, normalna
nawilżające, regenerujące, łagodzące, na rozszerzone pory, na przebarwienia
w słoiczku
Wiek
20+

Nawilżający krem

Stan cery: mieszana, skłonna do podrażnień, lekkie przebarwienia, cera trądzikowa, skłonna do alergii

DOSTĘPNOŚĆ – już nigdzie nie widzę
OPAKOWANIE – szczelne, przyjemne w użytkowaniu, nie zniszczyło się nawet w ekstremalnych warunkach
SZATA GRAFICZNA – dominuje kolor zielony, bardzo elegancka
SKŁAD – bardzo dobry
WYDAJNOŚĆ – kilka miesięcy
ZAPACH – świeży, delikatny
KONSYSTENCJA – kremowa, nie jest zbyt gęsta
EFEKT – niestety nie zauważyłam większych zmian, a kupiłam go z myślą o suchych policzkach
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – ponad 20 zł

Lekki i skuteczny krem

Po pierwsze urzekł mnie jego piękny zapach który umila nam czas spędzony na pielęgnacji.
Szybko się wchłania dzięki swojej lekkiej konsystencji i nie zostawia lepkości. To jest dla mnie dużym plusem, nie lubię czuć tłustej warstwy na twarzy.
Skóra po jego stosowaniu jest miękka, odżywiona i doskonale nawilżona.
Krem nie zapycha, nie podrażnia.

Nie nawilża tak jakbym chciała.

Kupiłam go zachęcona szatą graficzną tego produktu. Bardzo spodobał mi się na półce i chwyciłam go od razu. Kremik na pierwszy rzut oka był bardzo treściwy, konsystencja lekka i przyjemna, zapach również bardzo ładny. Po nałożeniu na twarz sprawiał wrażenie dość gęstego i bogatego kremu, więc byłam prawie przekonana że to będzie super produkt. Niestety… po niemalże natychmiastowym wchłonięciu nie pozostawił po sobie praktycznie nic. Moja sucha skóra nadal wymagała nawilżenia. Niestety okazał się to zbyt słaby krem dla mojej cery, twarz nadal była ściągnięta. Potem zużyłam go dokładając bardziej tłusty produkt.

Dość dobry,ale ma swoje wady

Jako ogromna fanka produktów opartych na naturalnych składnikach zdecydowałam się na przetestowanie tego kremu, mimo, że nie do końca uważam, że powinno się używać tego samego kremu na dzień jak i na noc. Nie pomyliłam się - produkt marki Bielenda jak najbardziej polecam na noc, ale na pewno nie do porannej toalety. Krem bardzo długo się wchłania, jest dość tłusty, a jak za szybko zacznie się makijaż twarzy to podkład się na nim roluje. Natomiast na noc można śmiało używać bez wyrzutów sumienia. Skład kremu jest bardzo dobry, nic nie powinno nam zaszkodzić. No i zwieńczeniem jest przecudowny malinowy zapach.

Melisy to można się napić, jak zobaczymy zamiast swojej promiennej twarzy, odlew woskowy.

Jestem posiadaczką cery mieszanej.
Codzienna porządna pielęgnacja to dla mnie świętość, skupiam się podczas niej na dokładnym demakijażu, regeneracji, nawilżeniu.
Codziennie wykonuję pełny makijaż, dlatego jest to dla mnie tak ważne.
Jakiś czas temu szukałam kremu nawilżającego, z polecenia zakupiłam właśnie ten.

Producent obiecuje że cera będzie doskonale nawilżona, stanie się gładka, elastyczna, o jednolitym kolorycie. Niedoskonałości zostaną zredukowane, a przebarwienia rozjaśnione i mniej widoczne. Krem stanowi idealny podkład pod makijaż. Zawiera naturalny filtr UV. Można go używać również pod oczy.

W jego składzie znajdziemy:
kwasy Omega 3 i 6 oraz witaminę E, olejek intensywnie nawilża, wygładza, zapobiega powstawaniu przebarwień, wspomaga zachowanie młodego wyglądu skóry.
Melisa, która redukuje powstawanie wyprysków, reguluje wydzielanie sebum, zwęża rozszerzone pory. Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za proces starzenia skóry. Działa przeciwzapalnie, koi, łagodzi podrażnienia.

Produkt jest do stosowania dzień/noc.
Do każdego rodzaju cery, zwłaszcza suchej, szorstkiej, nadmiernie wrażliwej, ale również mieszanej z niedoskonałościami.

Krem znajduje się w słoiczku, pojemności 50ml.
Szata graficzna, dość kolorowa, przyciągająca wzrok, w stylu Bielendy.

Konsystencja jest dość gęsta.
Zapach dość intensywny, słodko owocowy

Rozprowadza się dość dziwnie, jakbyśmy nakładali krem z olejem. Trzeba odczekać parę minut żeby się wchłoną, aczkolwiek i tak pozostawia delikatnie wyczuwalną warstwę.

Jeśli chcemy nałożyć na niego makijaż, to ten krem po prostu się rulonikuje.
Makijaż bardzo szybko zaczyna się wyświecać.
Nakładany na noc, działa jeszcze gorzej. Pierwsze użycia w miarę ok, twarz była nawilżona, ale z każdym dniem nasilało się obciążenie skóry.
Po 2ch tygodniach regularnego stosowania, twarz wyglądała jak odlew woskowy.
Nawet w okresie, gdy stosowałam krem tylko na noc, i rano wykonywałam pielęgnację, makijaż i tak słabo się utrzymywał, ponieważ twarz była tak przeciążona tym kremem.

Oczywiście nie zauważyłam żadnego ujednolicenia twarzy, poprawy elastyczności, wygładzenia.
Plusem jest to, że nie podrażnia ,nie powoduje uczulenia, łzawienia oczu.

Reasumując, krem może i się sprawdzi, ale tylko przy cerze suchej. Stosowany przy mieszanej nie sprawdza się, obciąża cerę.

Szkoda pieniędzy... :/

Nie rozumiem ewenementu tego kremu - kupiłam ze względu na pozytywne opinie i się mocno zawiodłam. Krem strasznie się maże, kiepsko wchłania, a kiedy w końcu 'wyschnie', twarz jest napięta jakby brakowało jej nawilżenia. Po kilku dniach używania odpuściłam i zużywam opakowanie jako balsam do ciała. Zdecydowanie do niego nie wrócę - zamiast tego kremu polecam nawilżający z niebieską etykietą z apisu. Ten jest cacy!

Krem dla wysuszonej cery

Przy cerze wysuszonej i wrażliwej, jest to bardzo fajny krem. Nawilża i zostawia troszkę tłusty film. Polecam go osobom z cerą wysuszoną i potrzebującą ciągłego nawilżenia, myślę, że dla innych może być on po prostu za ciężki. Bardzo fajna cena, często w promocji.

Uczulenie na twarzy.

Zakupiłam go z polecenia .
Niestety dla mojej cer y się nie sprawdził . Nie nawilżał ją , a miałam uczucie ściągnięcia , po nim czułam tłusta warstwę , czerwone krostki tez miałam. chodź by mnie jakiś składnik uczulił ?
Miałam dużo kremów z bielendy i były lepsze niż ten krem.
Ja go stosowałam tylko w dzień , może lepsze rezultaty byłyby po zaaplikowaniu go w dzień i w noc ? .
Pięknie pachnie ! kocham taki słodkie zapachy .

Sztuczna malina

Przy otwarciu uderza w nos bardzo słodki i wyraźny zapach malinowej mamby. Nakładając go nie mogę oprzeć sie wrażeniu jakbym rozsmarowywała właśnie taką rozpuszczoną gumę rozpuszczalną na twarzy. Jest nieco ciężki, nieco olejkowy. Co zaskoczyło mnie negatywnie to uczucie ściągnięcia. Dla mnie wcale nie jest to nawilżający krem, potrzebuję czegoś dodatkowego, albo bez końca go dokładać. Słyszałam i czytałam tyle pozytywnych opinii, że czuję się zawiedziona. Pod makijażem nie robi problemów, chociaż trochę błyszczy i tworzy warstwę na skórze. Dla mnie używanie go jest po prostu niekomfortowe. Może ta warstwa ma chociaż funkcję ochronną , skład chyba też jest w porządku.

Bogaty naturalny krem mocno nawilżający

Mam już trzecie opakowanie tego kremu i na pewno nie ostatnie. Jest bardzo mocno nawilżający i odżywczy, czego potrzebuje moja sucha skóra. Dodatkowo czuć takie ukojenie i gładkość po dłuższym i regularnym stosowaniu. Ma delikatny piękny zapach maliny. Konsystencję ma zbitą i treściwą. Działa rewelacyjnie, dobry pod makijaż. Szkoda, że nie widzę go od jakiegoś czasu w Rossmannie ale na stronie Bielendy jest dostępny.

Mamba w kremie

Krem daje dość spore nawilżenie, dla osoby ze skórą suchą na serum będzie wystarczający. Nie zostawia tłustego filmu wręcz skóra bardzo ładnie po nim wygląda, nie świeci się. Sprawdzi się super pod makijaż. Bardziej polecam jako krem na dzień niż na noc bo sama wolę na noc mocniejsze nawilżenie i odżywienie. Jego zapach to bajka, pachnie jak malinowa guma Mamba z dzieciństwa i za to daje duży plus. Niestety ciężko jest go dostać w drogeriach stacjonarnych dlatego zużyłam tylko jedno opakowanie ale chętnie do niego kiedyś wrócę. Nie podrażnia skóry, jest bardzo wydajny. Nie jestem zwolenniczą takich opakowań kremów ze względów higienicznych i to byłaby jedyna jego wada jak dla mnie.

Świetny w połączeniu z olejkiem tej samej serii

Skusiłam się na ten krem na promocji w rossmanie, zakupiony razem z serum z pestek malin. Mam cerę mieszana i używałam kremu zazwyczaj na noc. Krem jest lekki i przede wszystkim naturalny, a w połączeniu z olejkiem pod krem daje super nawilżenie i ukojenie dla skóry.