Physiogel, Hypoallergenic, Codzienne Nawilżanie, Żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej

Średnia ocena: 3.64/5

Hebe

Physiogel Cleanser to delikatny żel myjący. Swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjąco-buforująco-nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Związek ten, pochodzący z oleju kokosowego, ma szczególnie korzystne właściwości oczyszczające.
Physiogel Cleanser nie tylko myje, ale też zapobiega wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny, dzięki czemu może być stosowany nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Nie zawiera mydła i barwników.
Szczególne zalecenia do stosowania:
- Pielęgnacja skóry nietolerującej mydła
- Oczyszczanie skóry u młodzieży dorastającej
- Doskonały do cery trądzikowej
- Pielęgnacja skóry wrażliwej, suchej i alergicznej
- Pielęgnacja skóry po zabiegach dermatologicznych
- Demakijaż oczu
Physiogel Cleanser może być stosowany bez spłukiwania.
Przy regularnym stosowaniu Physiogel Cleanser skóra staje się miękka, gładka i naturalnie piękna.

żel
oczyszczanie twarzy
sucha, wrażliwa, alergiczna / atopowa
nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna

delikatny i skuteczny

Znakomity, bo można go używać z wodą lub bez czyli jak mleczka lub żelu. Nie wysusza,nie podrażnia, nie zawiera ulepszaczy, które w preparatach do mycia sa zbędne, bo i tak momentalnie spłukujemy.Delikatny,ale radzi sobie świetnie ze zmyciem makijażu.

Matka głosuje na TAK

Głosem Matki, którą praktycznie za każdym razem po umyciu twarzy czymś innym niż mydłem Dove potwornie swędziała szczęka pragnę wyrazić głębokie uznanie dla konstruktora tego wynalazku i życzyć wielu kreatywnych pomysłów, które doprowadzą w przyszłości do opatentowania żelu do rąk, po którym moje Matce nie będzie np. złaziła skóra z paznokci.Matka używa tego produktu od chwili odkrycia go w jakiejś podmiejskiej aptece / Ilość zużytych opakowań: raczej więcej niż mniej

świetny

Nie mam wyjątkowo wrażliwej skóry ale lubię preparaty o delikatnym działaniu...ten żel bardzo dobrze oszyszcza skórę,jako jeden z nielicznych nie wysusza jej i dodatkowy plus,że nie trzeba go zmywać wodą...wystarczy przetrzeć twarz wacikiem..u mnie spisuje się doskonale.

delikatny a skuteczny

Ja również sięgnęłam po ten specyfik za radą dermatologa-kosmetologa. Mam cerę mieszaną z problemami naczynkowymi więc polecono mi żel(na zdjęciu jest krem-pewnie wersja dla cery suchej). Za żel 150 ml w plastikowej plaskiej wygodnej butelce zaplacilam tylko 17 PLN, wiec cena jak najbardziej przystępna. A efekty, co tu dużo pisać. Dokladnie oczyszczona buzia, bez zadnych podrażnień i rumienia. Wyrównany koloryt i delikatność.<BR>Dla b.tłustych partii może być za delikatny, ale w moim wypadku sięgnięcie po jakiś inny kosmetyk nawet w delikatnej piance, spowodowalo powrót zaczerwienień... i natychmaistowy powrót do PHYSIOGELu.

Oceniam na 4.00

Świetny preparat! Rewelacyjnie zmywa makijaż z mojej mieszanej i bardzo wrażliwej skóry. Jest w formie żelu i można spłukiwać go wodą albo nie. Wyczuwam delikatny zapach ale to akurat dobrze bo nie lubię całkowicie bezzapachowych kosmetyków. 150 ml kosztuje ok.20 zł.

Oceniam na 4.00

Uważam, że jest to świetny produkt do cer wrażliwych. U mnie sprawdza się doskonale, nie "dostaję rumieńców" jak przy większości preparatów do demakijażu.

Oceniam na 4.00

Mi też żel polecił dermatolog. Bardzo dobry produkt, jedynie mógłby być trochę tańszy (22 zł), zważywszy, że nie jest b. wydajny.