CeraVe, Oczyszczający Żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej

Średnia ocena: 4.89/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

CeraVe Oczyszczający Żel do mycia dla skóry przeznaczony jest do twarzy i ciała. Łagodnie oczyszcza i usuwa nadmiar sebum z twarzy oraz ochrania skórę. Produkt został stworzony wraz z dermatologami. Posiada w składzie 3 sprzyjające skórze ceramidy. Niedobór ich powoduje suchość oraz pieczenie skóry. Ponadto żel posiada kwa hialuronowy, który ma za zadanie nawilżyć całe ciało oraz niacynamid, który wzmacnia barierę ochronną skóry.

Oczyszczający Żel do mycia twarzy dla skóry CeraVe jest hipoalergiczny i bezzapachowy. Przeznaczony jest dla całej rodziny oraz dla dzieci powyżej 3 roku życia. Ponadto żel ten jest niekomedogenny. Jest odpowiedni do oczyszczenia skóry trądzikowej oraz suchej i normalnej. Dzięki obecnej w składzie technologii MVE (Multivesicular Emulsion Tachnology) skóra staje się nawilżona poprzez uwalnianie składników aktywnych w czasie.

Właściwości Oczyszczającego Żelu do mycia dla skóry CeraVe:
- nawilża skórę przez kwas hialuronowy,
- zapewnia ochronę skóry poprzez kompleks ceramidów,
- nie wysusza skóry,
- po użytku skóra ma efekt odświeżenia,
- dzięki witaminie B3, zmniejsza się wydzielanie sebum,
- kontroluje proces uwalniania składników aktywnych dzięki technologii MVE.

oczyszczanie twarzy
mieszana, tłusta, normalna, trądzikowa, alergiczna / atopowa
odświeżające, oczyszczające
bezzapachowa
z pompką
żel

Uwielbiam

Świetnie domywa twarz po całym dniu noszenia makijażu. Skóra jest świeża i odświeżona i gotowa na kolejne kroki pielęgnacyjne. Bardzo wydajny, bo duża pojemność starcza mi do roku. Neutralny zapach, co mi się podoba. To moje któreś opakowanie i zdecydowanie polecam. Jedyny minus to jak się kończy to aplikator nie pobiera końcówki żelu.

Same plusy

Żel skusił mnie dobrymi opiniami i ja także do nich dołączam. Mam skórę suchą na policzkach i normalną w strefie T, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami.

Żel jest bezbarwny, dość gęsty i ma delikatny, przyjemny zapach. Przy myciu tworzy kremową pianę. Nie jest jej dużo, ale wystarczająco dla wygody użytkowania. Żel dobrze się sprawdza zarówno przy myciu dłońmi, jak i używając szczoteczki sonicznej.

Jeśli chodzi o efekty działania, to jestem bardzo zadowolona. Żel fajnie domywa pozostałości makijażu, a przy tym jest naprawdę delikatny. Nie wysusza, nie powoduje podrażnień, idealnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Nie spowodował też u mnie wysypu. Do tego jest naprawdę wydajny.

Podsumowując, z czystym sumieniem mogę go polecić. Jest to naprawdę udany produkt.

Bardzo dobry żel do mycia twarzy

Na razie to mój faworyt spośród produktów do mycia twarzy Cerave. Pozostawia skórę gładką, czystą i nawilżoną, bez żadnego uczucia ściągania. Nie ma zapachu, nie jest komedogenny. Pomógł mi uspokoić zmiany trądzikowe. Jest też niesamowicie ekonomiczny i wydajny, pięknie się pieni i jedna, nawet niecała pompka wystarczy na dokładne umycie twarzy. Duże opakowanie (473 ml), które można dostać za ok 50-60 zł wystarcza na długie miesiące.

Spełnia moje oczekiwania

Używam żel od dobrych 2 lat, jako osoba zmagająca się z tłustą i problematyczną cerą jest idealny! Bardzo delikatny, przyjemny w odbiorze i daje niesamowite uczucie świeżości po umyciu.

Lubimy się

Moja skóra jest mieszana, wrażliwa i skłonna do wyprysków. Ten żel został mi polecany przez dermatologa i szczerze mówiąc daje radę. Jest to moje któreś z kolei opakowanie i czuję że długo będziemy razem. Produkt nie posiada zapachu. Nie podrażnia cery, delikatnie oczyszcza i zmiękcza skórę. Nie wysusza i nie pozostawia uczucia napięcia. Cera po jego użyciu jest gładka, miękka i wygląda zdrowo. Produkt jest bardzo wydajny. Starcza na długi czas. Posiada plastikowe opakowanie z wygodnym dozownikiem.

Najlepszy żel do mycia jaki używałam

Według mnie najlepszy produkt do mycia twarzy. Idealnie sprawdza się przy mojej suchej cerze. Świetne oczyszcza, nie powodując przy tym uczucia ściągnięcia. Nie posiada zapachu co jest dla mnie dużym plusem, ma delikatną żelową konsystencję. Jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Pozostawia uczucie świeżości na długi czas. Jestem w trakcie używania czwartego opakowania i nie zamienię go na żaden inny.

dobry żel do mycia

Mam skórę normalną i wrażliwą. Używałam go raz dziennie (wieczorem). Świetnie domywał skórę po zmyciu spf i/lub makijażu. Raczej nie kupię go ponownie, ponieważ szuka czegoś co będę mogła używać rano i wieczorem, a ten żel w porannej pielęgnacji się u mnie nie sprawdził. Produkt nie uczula, nie szczypie w oczy.

Żel do mycia

Żel idealny dla suchej skóry. Po umyciu skóra pozostaje nawilżona. Jest wydajny i wystarcza na długo. Niestety przy większym makijażu trzeba zużyć parę pompek żeby zmyć makijaż.

Ulubieniec od dawna

Jak dla mnie najlepszy produkt do mycia twarzy. Idealnie sprawdza się przy mojej mieszanej cerze. Doskonale oczyszcza, nie powodując przy tym uczucia ściągnięcia. Jest bezzapachowy, ma delikatną żelową konsystencję. Jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Pozostawia uczucie świeżości na długi czas. To moje trzecie opakowanie i na pewno nie ostatnie. :)

Bardzo Wydajny produkt. Mniejsze opakowanie starczyło mi na pół roku. Bezzapachowy. Fajnie oczyszcza. Ja stosowałam jako drugi etap oczyszczania. Niestety skóra jest po nim lekko ściągnięta.
Warto szukać na promocji.

Świetny produkt

Ja go uwielbiam, mój chłopak go uwielbia, moi rodzice go uwielbiają… Dobrze oczyszcza, nie robi nic niepożądanego na skórze, nie ściąga jej, jest bezzapachowy. Cena na początku też mnie zmyliła, ale jak odkryłam na jak długo ta butla starczy, uważam że totalnie warto. Faworyt!

Ulubieniec

Jedno z lepszych produktów do oczyszczania twarzy, jakie używałam.
Mam skórę skłonną do podrażnień, bardzo często jest zaczerwieniona, dlatego do zakupu produktu przekonał mnie skład - niacynamid, ceramidy oraz kwas hialuronowy.
Żel cerave pomógł mi utrzymać cerę w normie, ma delikatny zapach, nie pieni się mocno, ale mi to jak najbardziej wystarcza, pozostawia skórę gładką, wyraźnie nawilżoną. Zauważyłam wyraźną redukcję zaczerwienień oraz pojedynczych wyprysków.
Uważam, że cena jest jak najbardziej adekwatna, ponieważ produkt starczył mi na około osiem miesięcy codziennego stosowania.