Tutti Frutti, Nawilżająca mgiełka do ciała `Gruszka i żurawina`

Tutti Frutti, Nawilżająca mgiełka do ciała `Gruszka i żurawina`

Pięknieją dziewczyny od gruszki i żurawiny!Starożytni Rzymianie uwielbiali słodycz gruszki, nazywając ją „gwiazdą ogrodów”. Zapewne już w tym samym czasie Indianie Delaware orzeźwiali się lekko kwaśną żurawiną. To słodko-kwaśne połączenie orzeźwi Cię i rozanieli jednocześnie. Nie widzisz tego? To wyobraź sobie np. gruszkowinę czy żurawuszkę! Zobacz, co Cię czeka! Twoje ciało naenergetyzowane wibrującym zapachem odwzajemni się doskonałym samopoczuciem. Skóra rozpieszczona kompozycją aloesu, ekstraktu z gruszki i kwasu hialuronowego będzie specjalnie dla Ciebie tak gładka i miękka jak wzorzec miękkości z Sevres!

mgiełki do ciała
nawilżające, zapachowe
zapachowa
w sprayu
normalna

Kosmetyk na lato

Tutti Frutti Nawilżająca mgiełka do ciała o zapachu gruszki i żurawiny to rześki i owocowy zastrzyk nawilżenia dla skóry. Mgiełka delikatnie otula ciało, pozostawiając je odświeżone i subtelnie pachnące.

Zapach jest intensywny, ale nie przytłaczający, co sprawia, że aplikacja jest przyjemnością. Szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiego filmu na skórze.

Opakowanie z atomizerem ułatwia równomierne rozprowadzenie mgiełki, jednak jego jakość może być średnia.

To idealny produkt do użycia na co dzień, zwłaszcza w gorące dni, gdy skóra potrzebuje szybkiego orzeźwienia. Tutti Frutti Nawilżająca mgiełka to propozycja dla miłośników świeżości i intensywnego zapachu owoców podczas codziennej pielęgnacji ciała.

Wakacyjne cudeńko

Mgiełka ma przecudowny zapach, na początku pachniała mi jabłkowo - brzoskwiniowo, jednak po wgłębieniu się w zapach czuć gruszkę. Pachnie obłędnie, wakacyjnie, świeżo. Atomizer się nie zacina, można ją zabrać w podróż, nie wylewa się. Kosztuje niewiele, jest bardzo wydajna. Niestety czuć ją tylko chwilę, ale to już mają do siebie produkty tego typu, że nie są trwałe. Mgiełka oprócz pięknego zapachu i poprawy humoru osoby nią pachnącej, nawilża ciało. Ma dobry skład. Minusów nie widzę!

Kocham ten zapach

Mgiełka do ciała z tutti frutti zamknięta jest w butelce z zielona etykietą i atomizerem. Opakowanie jest bardzo praktyczne, wygodne w użyciu.
Największym atutem tej mgiełki jest przepiękny zapach. Gruszka i żurawina sprawia że mgiełka pachnie slodko i owocowo a zapach dość długo utrzymuje się na skórze.
Mgiełka ma za zadanie nawilżać skórę. Nie jest to jednak głębokie nawilżenie. Lekka konsystencja sprawia że może być jedynie dodatkiem do codziennej pielęgnacji przesuszonej skóry. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy.

Ciekawy produkt

Zacznijmy od pozytywnych aspektów. Zapach tej mgiełki jest absolutnie przepyszny! Kombinacja gruszki i żurawiny tworzy owocowy i świeży aromat, który długo utrzymuje się na skórze. Jest to z pewnością duży atut dla osób, które lubią subtelne, owocowe zapachy. Mgiełka również łatwo się rozpyla i nie pozostawia uczucia ciężkości na skórze, co jest miłe, zwłaszcza w cieplejsze dni.

Niestety, moje oczekiwania co do nawilżających właściwości tego produktu nie zostały spełnione. Mgiełka nie dostarcza odpowiedniego poziomu nawilżenia, zwłaszcza dla osób z suchą skórą. Oczekiwałam większej miękkości i gładkości, ale nie zauważyłam znaczącej poprawy. Uważam, że jest to tylko dodatek pielęgnacyjny.

Podsumowując, mgiełka do ciała Tutti Frutti o zapachu Gruszka i żurawina ma swoje mocne strony, takie jak przepiękny zapach i praktyczne opakowanie. Jednakże, nie spełnia ona moich oczekiwań pod względem nawilżenia. Dlatego, jeśli szukasz produktu o głębokim nawilżeniu, może być konieczne rozważenie innych opcji.

Cudeńko

Przepiękny zapach, najpierw kojarzył mi się bardziej z zielonym jabłkiem. Zapach jest bardzo świeży, owocowy, słodki. Zdecydowanie najładniejszy z linii zapachów Tutti Frutti. Bardzo wygodny plastikowy atomizer, w sam raz do torebki. Zapach bardziej pasuje mi na lato, na dzień. Mgiełka nawilża także skórę i schładza przy upale. Niestety trwałość zapachu jest słaba, ale mgiełki tak działają, że trzeba używać ich częściej niż chociażby wody toaletowej.

Kilka zastosowań

Opakowanie to przeźroczysta buteleczka z czarnym atomizerem. Szata graficzna w kolorze gruszki wygląda bardzo apetycznie. W środku 200 ml produktu za około 11 zł. Przy stosowaniu raz lub dwa razy w tygodniu starcza na około pół roku.
Konsystencja jest wodnista, w jasnozielonym kolorze. Przepięknie pachnie słodką gruszką chociaż zapachu żurawiny tutaj nie czuję. Ze względu na to, że zapach jest dosyć słodki nie każdemu może przypaść do gustu.
Zazwyczaj mgiełek używamy latem zamiast perfum. Tutaj jednak ja stosowałam tą mgiełkę jako alternatywę zamiast balsamu czy masła do ciała i tu również produkt sprawdza się świetnie. Psikałam całe ciało po kąpieli po czym wsmarowywałam w skórę. Po aplikacji skóra jest delikatnie nawilżona i pachnąca. Dodatkowo jest miękka i delikatna w dotyku. Co prawda ten efekt dość krótko utrzymuje się na skórze, ale i tak uważam, że nie ma tragedii. Poza tym orzeźwia i chłodzi co latem jest zdecydowanie niezbędne.
Moim zdaniem jest to dobry produkt, który należy do tych wydajnych. Co prawda jeśli ktoś nie lubi krótkich efektów to nie jest to mgiełka dla niego.

Dobrze nawilża

Mgiełkę otrzymałam w prezencie; sama raczej bym sobie takiego czegoś nie kupiła, gdyż rzadko stosuję jakiekolwiek perfumy, jeśli szukam właściwości nawilżających - sięgam po balsam. Niemniej produkt bardzo ciekawy, może kiedyś skusiłabym się zakupić ją wyłącznie do ciała, bo przepięknie pachnie :)
Za to, jak na prawdziwą włosomaniaczkę przystało, stosuję ją do nawilżenia włosów (przed nałożeniem oleju). I sprawdza się znakomicie! Stosuję mniej więcej raz w tygodniu, włosy po takiej odżywczej bombie są nawilżone, mięsiste i gładkie. Super, że w składzie bardzo wysoko mamy aloes, kwas hialuronowy i glicerynę. Patrząc na opinie innych użytkowniczek, widzę, że spełnia swoją rolę właśnie jako produkt do ciała.
Nie mogę dać nic innego, jak 5 gwiazdek, właśnie za obiecane nawilżenie. Fajny produkt, a butelka na pewno się jeszcze na coś przyda.

Jestem na tak!

Nawilżająca mgiełka do ciała ma przepiękny, orzeźwiający, słodkawy zapach. Bardzo delikatnie nawilża. Co więcej, opakowanie jest prostkę, ale za to duże. Jest idealna na gorące letnie dni, dzięki niej możemy się odświeżyć i ochłodzić.

Genialna!

Co za zapach! Mgiełka gruszkowo żurawinowa to strzał w 10 na okres wiosenno letni! Lekki przyjemny owocowy zapach, z delikatnie słodkawa nuta. Uwielbiam takie zapachy! Mgiełka nie jest trwała, jak to Mgielka.. Ale zupełnie mi to nie przeszkadza bo psikanie sia nią kilka razy w ciągu dnia to czysta przyjemność!

Owocowy zapach

Mgiełkę do ciała dostałam w prezencie. Według mnie jest fajna. Ma śliczny owocowy zapach. Delikatnie nawilża skórę. No niestety nie czuć jej cały dzień, ale to mają mgiełki do siebie, że są lekkie i po jakimś czasie już niewyczuwalne. Lubię również jej użyć do odświeżenia włosów. Łatwo się ją używa a atomizer się nie zacina. Z chęcią wypróbuję inne mgiełki z tej firmy.

Owocowa rozkosz

Mgiełka charakteryzuje się wspaniałym owocowym zapachem.. I przy tym nawilża skórę. Jestem pod wrażeniem tego kosmetyku do pielęgnacji ciała.. tutti frutti- owocowa rozkosz po prysznicu.

Orzeźwiający i soczysty zapach

Mgiełka trafiła do mnie jako prezent pod choinkę. Zapach jest słodki, jak dla mnie bardzo przyjemny bo lubię zapach gruszki, jednak nie każdemu może on odpowiadać. Co do nawilżenia i wygładzenia to faktycznie daje taki efekt, jednak odniosłam wrażenie że nie na długo. Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o zapach, bo faktycznie utrzymuje się on przez dłuższy czas. Myślę że mgiełkę ze względu na jej zapach zostawię sobie na lato, chociaż nie wykluczam że zimą też się może sprawdzić jako przypomnienie lata :)