Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Szampon Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Regeneruje zniszczenia i wygładza włosy po same końce.

Bez siarczanów*, silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
84%** składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25%
z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*bez surfaktantów z grupy siarczanów, **w tym woda

wygładzające, regenerujące
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Świetny szampon

Szampon nadal moim włosom lekkości, objętości i bardzo je oczyścił.
Do tego pięknie pachnie, co dla mnie jest wielkim plusem. Butelka jest wygodna, nie wypada z dłoni, bardzo ułatwia stosowanie

Duet idealny

Zestaw czterech produktów od Nature Box,dostałam aby przetestować(dziękuję wizaz pięknie za tak miłą niespodziankę :))
Zacznę od tego że szampon super się pieni, jak na tak naturalny produkt,nie potrzeba wiele szampon żeby umyć moje włosy do pasa ,zapach cudowny,świeży,orzeźwiający,po prostu nie mogę się nawąchać przez całe mycie :D idealnie spełnia swoją role,domywa pięknie oleje z włosów i inne cuda które nakładam,zostawia dobrze oczyszczony skalp,a przy tym umila chwile pięknym zapachem,na pewno przetestuje pozostałe serie z Nature Box

Najlepszy szampon

Z czystym sumieniem mogę polecić ten szampon,jest wybawieniem dla moich rozjaśnianych włosów nie obciąża ich nie wysusza,zauważyłam znaczne zmniejszenie wypadania włosów miałam z tym naprawde duży problem,teraz jestem zadowolona,bardzo łatwo się rozczesuja,szampon ma piękny zapach przy tym jest bardzo łagodny nie podrażnia,nie wysusza skóry głowy ani włosów,po wyschnięciu są lekkie,odżwyione i bardzo miękkie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem

Ukojenie dla włosów

Moje włosy w szczególności latem bardzo potrzebują nawilżenia i regeneracji, dlatego szampon z olejkiem z awokado zaskarbił sobie moją sympatię. Dostałam go w ramach testów, z czego bardzo się cieszę. Posiada w składzie ponad 80% składników pochodzenia naturalnego, co czyni go naprawdę godnym uwagi wśród innych, drogeryjnych kosmetyków do włosów. Zgodnie z zapewnieniami producenta: jest on lekki i jest to jego ogromny plus. Doskonale nawilża włosy, nadaje im blasku, sprawia, że się nie puszą, a w połączeniu z odżywką z tej samej serii naprawdę czyni cuda. Produkt zamknięty jest w poręcznej, dużej, plastikowej butli. Co ważne: szampon rewelacyjnie koi podrażnioną skórę głowy oraz bardzo dobrze oczyszcza ją oraz włosy. Jest przy tym niezwykle delikatny i łagodny. Ma przyjemną konsystencję, wspaniale się pieni i jest naprawdę wydajny. Wystarcza niewielka ilość produktu, by dobrze umyć włosy. Włosy po jego użyciu są świeże, pięknie pachnące, wyglądają zdrowo, są lekkie, miękkie i fajnie się układają. Dodatkowo szampon w połączeniu z odżywką nie obciąża włosów i nie przetłuszcza ich.

Bardzo ładnie pachnie

Szampon dobrze oczyszcza włosy, ale nie placze ich. Ma przyjemny zapach oraz szybko się zmywa z włosów. Duży plus za naturalny skład i brak konserwantów. Włosy po zastosowaniu szamponu są wygładzone i mam wrażenie, że zregenerowane.

Bardzo ciekawy szampon

Szampon ma bardzo ładny zapach, idealnie się pieni. Użyłam go kilka razy ale widzę efekty włosy się bardzo ladnie błyszczą są odzywione i pachna bardzo ładnie. W połączeniu z odżywka tworzy duet idealny. Jako testerka dostałam cały zestaw wraz z żelem do mycia i balsamem. Cały zestaw ma wspaniały skład, idealny w podróż, do stosowania w domu. Opakowanie wygodne łatwe w użyciu. Można je y korzystać produkt do ostatniej kropli.
Szczerze polecam naturę box na pewno sięgnę po resztę z oferty Nature box.
Widziałam już w hebe oraz naturze :)

Szampon Nature Box

Szampon jest cudowny,ma bardzo przyjemny zapach.Moje włosy są wygładzone,nie puszą się,dobrze się rozczesują, wyglądają jak po wizycie u fryzjera.Polecam.

Szampon z avocado Nature Box

Jak najbardziej mogę polecić ten kosmetyk.To najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek używałam! Moje włosy zawsze były cienkie, przetłuszczały się u nasady, a były suche i wyniszczone na całej długości. Ten produkt je uratował jest cudowny .