Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Średnia ocena: 3.64/5

Szampon Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Regeneruje zniszczenia i wygładza włosy po same końce.

Bez siarczanów*, silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
84%** składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25%
z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*bez surfaktantów z grupy siarczanów, **w tym woda

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wygładzające
Skóra głowy
normalna

Awokado jak marzenie!

Nature Box, Szampon z olejem z awokado to prawdziwy hit jeżeli chodzi o pielęgnację włosów. Zalet awokado i jego niesamowitych składników odżywczych witamin olejów i tak dalej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać i nikomu przekonywać. W tym szamponie znajduje się aż 98% składników naturalnych w tym właśnie osławione awokado ????. Szampon znajduje się w zielonej butelce z zamknięciem typu klik To jest bardzo wygodne podczas aplikacji i dozowania odpowiedniej ilości szamponu kropka ma on konsystencję żelową półpłynną obłędnie pachnącą. Sprawia to że my cię głowy to nie tylko pielęgnacja ale i prawdziwa przyjemność. Dosłownie gołym okiem widać jak włosy chłoną te wszystkie witaminy. Szampon jest bardzo wydajny wystarczy odrobina bo super się pieni .Ale równie dobrze spłukuje.Są potem miękkie w dotyku gładkie i dużo łatwiej rozczesać i ułożyć. Nie puszą się i nie elektryzują. Szampon jaki reszta produktów z linii awokado jest łatwo dostępne w różnego rodzaju drogeriach także tych internetowych. Często bywają na różnego rodzaju promocjach i wyprzedażach. Przystępna cena. Polecam do kompletu odżywkę do włosów oraz balsam do ciała i żel pod prysznic. Dosłownie jak w SPA ????

Po prostu myje, nie zauważyłam innych właściwości

Szampon stosowałam jakiś czas temu. Nie zauroczył mnie na tyle, abym o nim pamiętała, stąd też dopiero teraz się o nim wypowiem.

Szampon kupiłam w Rosmanie. Bez namysłu...zauważyłam na półce, pomyślałam ,,nie mialam" i wzięłam.
Kosmetyk zamknięty jest w 385 ml, plastikowej butelce z zamknięciem na klik.
Opakowanie posiada ciekawą etykietę. Jest w kolorze zielono czarnej, na niej grafika przedstawiająca przekrojone awokado.
Butelka mala ,poręczna. Wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Wedle producenta, szampon zawiera tłoczony na zimno olej z awokado. Ma wiele drogocennych protein i witamin A,B,C,D,E. W całości stworzony z 98% składników pochodzenia naturalnego.

Szampon podczas mycia delikatnie się pieni. Ma delikatny zapach. Szybko się spłukuje.
Szampon ma za zadanie : zregenerować włosy, ograniczyć rozdwajanie końcówek, zapobiegać puszenia włosów.

Osobiście mam suche I zniszczone włosy. Jedynie co ten szampon na nich robił, to po prostu mył. Po myciu znacznie je plątał, a podczas rozczesywania dużo włosów zostawało na grzebieniu. Z ko ciekami mam problem i po nim pozostał, nadal się rozdwajały.
Może puszeniu i zapobiegał. Pozostawał moje włosy przychlapnięte, takie niby strąki. Świeżość włosów utrzymywała się jeden dzień,także bardziej do stosowania codziennego.

Jak wspominałam, nie uwiódł mnie. Zwykły szampon, który myje. Delikatnie oczyszcza i pozostawia włosy świeże. Co do innych wymienianych wcześniej jego właściwości, nie zauważyłam. Nie nawilża, nie broni końcówek przed rozdwajaniem się. Do włosów normalnych może być dobry, dla wymagających już mniej.

Oczekiwałam efektu wow, ale się lekko zawiodłam...

Sympatyczna reklama podkusiła mnie, żeby sięgnąć po ten szampon, gdy moje włosy były w stanie dość kiepskim (choć bywało z nimi znacznie gorzej). Weszłam do Rossmanna i zobaczyłam półkę z produktami od Nature Box. Buteleczki estetyczne i poręczne, zapachy przyjemne. Tylko który wybrać? Zdecydowałam się na awokado. Cena prawie 30 zł nie zachwyciła mojej kieszeni, ale uznałam, że skoro jest taki naturalny, pozbawiony SLS, ma moc, żeby wygładzić włosy, nadać im blasku i wzmocnić, to przy tych rewelacjach, które obiecuje Producent wcale nie jest drogi i warto spróbować.

Wydajny jest bardzo i muszę to przyznać z całą stanowczością. Do buteleczki się nie przyczepiamy, bo trudno mi tu znaleźć jakieś mankamenty - wszystko jest porządnie wykonane, poręczne, a wydobycie płynu nie trwa godziny. Wylewamy na rękę przezroczystą, gęstą ciecz, która po roztarciu w dłoniach i na włosach zamienia się w pianę. Niestety produkt trochę plącze włosy i ciężko go spłukać. Nie wydaje mi się, że jest to zły szampon, jednak moje cieniutkie i przesuszone włoski zostały za jego sprawą trochę obciążone i slołtunione. Fakt, że stały się zdecydowanie bardziej miękkie i puszyste. Nabrały też objętości, jednak obiecanego wygładzenia nie doświadczyłam. Ciężkiego zawodu nie zaznałam i dokończyłam w końcu tę butelkę, jednak nie powiedziałabym, że się u mnie sprawdził. Czy przetestuję inne produkty od tej marki? - Może kiedyś? Nie mówię, że nie. Czy wrócę do wersji awokado? Sądzę, że za jakiś czas, kiedy poprawię kondycję włosa, to z ciekawości kupię go ponownie.

Spodziewałam się po nim nieco więcej

Spodziewałam się od tego szamponu nieco więcej pod względem efektów pielęgnacyjnych. Chociaż szampon zapewniał mi czyste i miękkie włosy, nie zauważyłam wyjątkowych efektów ani poprawy ogólnego stanu moich włosów. Moje oczekiwania były nieco wyższe, biorąc pod uwagę pozytywne recenzje, jakie zbiera.

Co do konsystencji produktu, muszę przyznać, że jest ona bardzo przyjemna. Szampon ma lekko żelową konsystencję, co sprawia, że jest łatwy w aplikacji i równomiernym rozprowadzaniu na włosach.

Pozytywnym aspektem tego produktu jest jego skład. Szampon zawiera składniki, które są korzystne dla włosów, nie obciążając ich nadmiernie. Jest to z pewnością jego mocną stroną, szczególnie dla osób, które zwracają uwagę na skład kosmetyków, których używają.

Porażka

Straszny szampon poplątał mi włosy po wysuszeniu sztywne jak strąki kupiłam bo skusiło mnie avocado jednak klapa poszedł do kosza bo niechce jeszcze raz przez to przechodzić kupiony na promocji jednak wciąż szukam tego jedynego szamponu dla mnie…

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Wydajny

Gęsty, wydajny. Delikatnie myje, dobrze się pieni. Trzeba używać z odżywką lub maską bo łatwiej jest rozczesać umyte włosy (mam długie włosy). Zapach delikatny. Używam 2 tygodnie więc o rezultatach odbudowy włosów trudno napisać.

Całkiem ok

Całkiem okej, ale bez szału. Czuc nawilżenie włosów, ale bez szału. Spodziewałam się czegos lepszego. Raczej nie kupię ponownie, chociaż zobacze może jeszcze mnie do siebie przekona.

Nature Box

Szampon w miarę dobrej cenie.
Bardzo nawilżone włosy, odżywione, pełne blasku.
Zapach jest przyjemny, nie drażni nosa.
Łatwo się nim myje włosy, łatwo się rozprowadza, jednak ciężej że spłukiwaniem. Mam wrażenie, że pozostał mi na włosach, zauważyłam, że włosy mi po nim oklapły. Grzywka się nie chce układać, każdy włos jest osobno i przez to nie mogę jej w żaden sposób ułożyć, podobnie jak po odżywce.
Jest wydajny, a co najważniejsze, nie wywołuje łupieżu.
Do zalet mogę dodać jeszcze poprawę stanu końcówek, znacznie mniej się rozdwajają.
Myślałam, że już znalazłam swój szampon, ale widocznie muszę szukać dalej.

Przymniaczek

Szampon Nature Box miałam okazję testować już jakiś czas temu dzięki dużej promocji na której udało mi się go kupić. Pełna obaw podjęłam ryzyko i nie zawiodłam się. Duże pełnowartościowe opakowania o zielonym kolorze ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado okazało się strzałem w 10. Szampon regeneruje zniszczone włosy i wygładza je po same końce. Do tego jest bardzo wydajny i można go spotkać w dobrej cenie jak na taką pojemność.

W swoim składzie nie zawiera silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
84%** składników pochodzenia naturalnego.
Plusem jest również to że jeśli znacie o środowisko to opakowanie wykonane jest w 25%z plastiku z recyklingu.
Jest to również formuła wegańska.

Fajny szampon, ale cena za wysoka

Dobry szampon, ale bez efektów wow. Taki raczej średni. Nie zauważyłam obiecanej przez producenta regeneracji końcówek. Fajna konsystencja i zapach, ale cena bez promocji za wysoka.

Szampon Nature Box

Szampon przeznaczony do mycia włosów zniszczonych, u mnie się nie sprawdził. Po jego użyciu moje włosy szybko się przetłuściły i były oklapnięte. Nie pomógł mi z moimi włosami, które często farbuję.
Zapach szampon ma przyjemny, ale działanie jak na tę cenę znikome.

Porządny szampon z drogerii za niewielkie pieniądze

Szampon zakupiłam na jakieś promocji w Rossmannie za kwotę około 25 zł. Jest on zamknięty w dużej butli o pojemności 385ml i dacie przydatności po otwarciu 12 miesięcy wiec jest to dużo czasu na zużycie tak dużej butelki. Opakowanie produktu przykuwa uwagę, jego intensywny kolor od razu rzuca się w oczy na sklepowych półkach, MA bardzo praktyczne zamknięcie.

Szampon ma bardzo gęstą konsystencję , szampon bardzo mocno się pieni, wystarcza niewielka ilość aby poryć całą skórę głowy i włosy. Ma też bardzo przyjemny dla okaz i skóry skład , jest on krótki, na 3 miejscu w składzie znajduje się gliceryna a na 7 znajduje się olej z awokado.

Szampon bardzo ładnie pachnie, mocno owocowo ale troszkę sztucznie, zapach szybko się ulatnia, nie pozostaje na włosach.

Po zastosowaniu włosy wyglądają na zdrowsze niż są w rzeczywistości a to niewątpliwy plus. Są świeże , ładnie się układają, bardzo ładnie się błyszczą pozostają dłużej świeże, nie zmieniałam nic innego w pielęgnacji od czasu wprowadzenia tego szamponu i bardzo ładnie przedłużył świeżość moim przetłuszczającymi się włosom.

Podsumowując nie wiem czy kupię ponownie ten produkt, moim ulubieńcem niezmiennie jest szampon od rahua i raczej jemu pozostanę wierna, ale jako odskocznia raz na jakiś czas, aby mocniej domyć włosy uważam , że ta propozycja nie będzie zła. Polecam innym ten szampon jeśli macie problem z przetłuszczającą się skórą głowy, swędzeniem czy po prostu szukacie czegoś co mocniej oczyści wam wasze włosy.