Givenchy, Photo'Perfexion Fluid Foundation (Podkład wygładzający i korygujący cerę)

Kategoria

Podkład koryguje i maskuje niedoskonałości, działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku. Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje. Kompleks udoskonalający cerę, dzięki perełkom krzemionki, mice, ekstraktom roślinnym z cukrami i potasem oraz wyciągowi z bluszczu nawilża i odświeża. Herbata Kombuchka pobudza skórę i aktywizuje lipogenezę, a duża koncentracja saponiny pobudza mikrocyrkulację i dba o zdrowy blask i kolor. Kompleks rozświetlający z optycznymi drobinkami i składnikami roślinnymi wspomagają efekt odbijania światła i naturalne zdolności fluorescencyjne skóry.

rozświetlające
fluidy
w buteleczce, z pompką

Totalna klapa!!!

Skusiła mnie na ten podkład Konsultantka z Sephory twierdząc, że dla mojej bladej twarzy z lekko wysuszoną skórą będzie idealny. I niestety dałam się namówić a po przyjściu do domu na wszelki wypadek sprawdziłam Wasze recenzje. Z dobrym nastawieniem przystąpiłam więc następnego poranka do robienia makijażu. No i....żal, żal, żal. Totalna klapa!!
Minusy:
- kompletnie nie wyrównuje kolorytu,
- wysusza miejsca wrażliwe
- jest lejący i źle się trzyma na skórze
- nic nie wygładza i nic nie koryguje
- nieładnie jak dla mnie pachnie
- jest za drogi jak na to co sobą prezentuje
Plusy:
- ta jedna gwiazdka jest za opakowanie

Morał z tej recenzji jest taki, że nie należy ufać Konsultantką w Sephorze (nie pierwszy raz się przejechałam, bo pomimo złych doświadczeń jakoś ufałam jak głupia jakaś:) i gdybym zaufałam własnemu doświadczeniu miała bym teraz super extra podkład Smashboxa a nie tą kupkę z Givenchy :)

Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

absolutnie nie wart swojej ceny!!!

Według mnie ten podkład jest wart co najwyżej 30 zł. Na pewno nie 185 zł i nie mogę sobie darować, że wyrzuciłam w błoto tyle pieniędzy.

- nie jest prawie w ogóle kryjący
- maże się wręcz po twarzy,nie stapia się z nią
- podkreśla mi suche miejsca
- niewydajny, muszę użyć go 3 razy więcej niż przeciętnie

+zapach
+konsystencja
i to by było na tyle...

W dodatku kolor 3 jest dla mnie za jasny i wyglądam w nim jak śmierć. Nie polecam tego podkładu. Zresztą według mnie to bardziej krem koloryzujący. Tak więc nazwa jest zupełnie nieadekwatna moim zdaniem. Dodam, że mam cerę suchą. Wcześniej miałam Subli\'mine i był zdecydowanie lepszy, choć też nie idealny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

zbyt naturalny

Podkład daje tak naturalny efekt, że skóra wygląda tak, jakby nic się na nią nie nałożyło. Tak samo widać wszelkie przebarwienia, niedoskonałości. Nie mogłam uwierzyć, że nie ma ŻADNEGO efektu. Więc po co kupować, jeśli wyglądam tak, jakbym nałożyła tylko zwykły krem? 3 gwazdki za to, że nie szkodzi.

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Dla mnie rewelacyjny!

Świetny, delikatny podkład, dający naturalny efekt. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt, rozświetla, odmładza, pielęgnuje. Bużka wygląda, jak pupcia niemowlaka: jędrna, gładka, pełna blasku (ale absolutnie nie tłusta).
Podkład nakładam na silikonową bazę Dermiki, dzięki temu jest nieco bardziej utrwalony i genialnie się rozprowadza. Następnie oprószam pudrem sypkim. Mat utrzymuje się kilka godzin (śrdnio ok.3 ), w zależności od temperatury i "wahań nastrojów" mojej kapryśnej cery. W ciągu dnia wymagane są poprawki, ale cóż, skóra mi się przetłuszcza i nic na to nie poradzę:(
Odnośnie recenzji mojej poprzedniczki: nie wiem, jak można narzekać na kolor, który się SAMEMU wybrało (chyba nikt nas nie zmuszał). Przecież jest dość duża gama odcieni do wyboru, a poza tym są rożne koloryty naszych cer. Poza tym nie zgodzę się z twierdzeniem, że podkład za mało kryje, gdyż jest to produkt delikatnie kryjący, o czym świadczy sam opis kosmetyku, jak ktoś poszukuje czegoś bardziej "tynkowego", to niech sięgnie po inny fluid. Ja mam bardzo ładną cerę (takie jest zdanie otoczenia:)), nie potrzebuję niczego ukrywać, jedynie wyrównać koloryt i nadać cerze świeżości. Dlatego nie interesują mnie mocno kryjące podkłady, bo po prostu nie mam czego kryć. Ewentualnie zastosuje jakiś korektor na pryszcza, jak już się pojawi. Dlatego tak ważne jest, aby dobierać kosmetyki do swojego rodzaju cery i swoich indywidualnych oczekiwań.
Generalnie jest to najlepszy podkład, z jakim się spotkałam. Ja osobiście polecam, ale, jak wiadomo, kwestia gustu.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

za co ta nota 4,04?????????????

podkłady testuje i kupuje namietnie..sugerując sie tak wysoką nota na vizażu oczywiscie chce sie spróbowac..i co?????? co to jest????kolor 6 jakis żółty(moze to dla azjatek???) lubie te z domieszką zółci ale z domieszką a nie w takim kolorze..krycie żadne własciwie..tak lekkie ze az mnie zatkałoInspirowany cyfrowym obrazowaniem produkt koryguje i maskuje niedoskonałości.????komu???? Podkład działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku # Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje????żarty jakies ???2 gwiazdki za wysoki filtr 20 w podkladzie to luksus ale nic poza tym jemu więcej nie dam..mnie rozczarował!!!!

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo dobry, ale..

Tak, to jest bardzo dobry produkt! Jeśli zależy wam na delikatnym ! i lekkim pokryciu skóry, wyrównaniu jej kolorytu (a nie mocnym zakryciu niedoskonałości) oraz dodaniu blasku, to jak najbardziej jest to podkład dla was. Photo\'perfexion jest moim zdaniem idealny na sezon wiosna-lato, kiedy makijaż nie może być ciężki, kiedy cera ma mieć naturalny i młodzieńczy blask (nie mylić ze świecącą się od nadmiaru sebum skórą :)). Jeżeli natomiast szukacie podkładu, który jest średnio-mocno kryjący, kiedy oczekujecie matu na twarzy... cóż, zawiedziecie się.
Photo\'perfexion jest bardzo płynny, lekki... nie tworzy smug, można go stosować warstwami (gdyby komuś było mało :)). Nie włazi w pory, bajecznie pachnie (fiołki?), cudownie wygładza i rozjaśnia buźkę. Nie waży się, nie oksyduje (nie zmienia koloru), nie uczula ani nie zapycha.. Czemu więc daję mu tylko 4 gwiazdki? Otóż dlatego, że producent zabrał nam 5ml fluidu :) (czyli butelka ma 25ml) oraz za to, że mógłby być ciut (dosłownie ciutciut) gęstszy, mniej płynny... przez to że jest dosyć wodnisty nie jest tak trwały tzn. szybciej się "ściera" . Mimo to polecam go i sama chętnie do niego wrócę (następnej wiosny ;))

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

spodziewalam sie ciut wiecej

Zaczne do tego, ze glownym zadaniem jakie powinien spelniac podklad na mojej twarzy to wygladzenie cery poprzez przykrycie moich rozszerzonych porow i absolutny zakaz osadzania sie w nich. Krycie jest dla mnie malo istotne, poniewaz mam ladna cere, bez prawie zadnych innych niedoskonalosci.

Konsystencja tego podkladu jest lekka i dzieki temu bardzo latwo sie go rozprowadza. Nie tworzy smug. Tuz po nalozeniu zostawia efekt lekkiego glow, takiej zdrowej, naturalnie wygladajacej cery. Ja taki efekt bardzo lubie :ehem:. Mimo tego z reguly go przyproszam pudrem sypkim, aby sie dluzej trzymal, ale zdarzylo sie kilka razy, ze zostawilam go samego i tez swietnie dawal sobie rade.

Krycie jest srednie, co mnie bardzo odpowiada. Nie lubie zbyt mocno kryjacych podkladow. Ten ladnie wyrownuje kolor cery.

Nie podkresla suchych skorek, zmarszczek i nie osadza sie na wloskach. Zawdziecza to chyba swojej lekkiej konsystencji. Niestety osadza sie w porach, zamiast je maskowac. Bardzo mi sie to nie podoba. Rozszerzone pory rzucaja sie bardziej w oczy, a powinno byc przeciez odwrotnie.

W kraju, w ktorym mieszkam bardzo ciezko dostac produkty Givenchy, wiec ten podklad kupila mi siostra w polskiej Sephorze. Z tego co wiem kosztuje od stycznia 185zl. Posiadam odcien 4. Opakowanie jest bardzo ladne i posiada wygodna pompke (uff) :D.

Trwalosc tego podkladu mnie zadowala. Trzyma sie prawie caly dzien, nie splywa, nie znika nawet z nosa pod koniec dnia, co czesto zdarza sie innym podkladom.

Generalnie bylby swietny, gdyby nie to, ze za wzor stawiam podklad Armaniego Face Fabric i on bardzo wysoko podnosi poprzeczke. Jak na razie kazdy inny wyprobowany podklad z nim przegrywa, wiec nie wiem czy kupie Photo Perfexion ponownie. Za to, ze sie widocznie osadza w porach pewnie nie, ale moze kiedys sie ich pozbede i wtedy jeszcze raz go zakupie :confused:...

Używam tego produktu od: 2 m-cy

bez rewelacji

plus za szeroka game odcieni,naprawde pod tym wzgledem zadowoli kazdego.podklad nie jest rewelacyjny,niby kryje niby nie,dosc lekki,mialam wrazenie,ze w ciagu dnia troche ciemnieje,nie powiedzialabym,ze ladnie rozswietlna,po kilku godzinach strefa T swieci sie jak neon masakryczne.

Ideał

Wreszcie znalazłam swój podkład idealny.
Cena w Sephorze 185 zł, ale ten fluid jest jak najbardziej wart swojej ceny.

Przede wszystkim wybór odcieni - Perfect Sand to śliczny, jasny beż, idealny dla mojej jasnej cery.
Po drugie - zapach. Bardzo przyjemny, aż chce się go wąchać !
I wreszcie to, co robi: ujednolica koloryt, daje bardzo naturalne średnie krycie, nie matuje oczywiście, bo nie takie jest jego zadanie, ale zostawia satynowy efekt na skórze. Cera wygląda świeżo, promiennie, jest lekko rozświetlona, ale nie świecąca.
Nie jest to fluid typu long lasting, ale śmiało mogę stwierdzić, że wytrzymuje cały dzień. Może nie w stanie nienaruszonym, ale nie schodzi nieestetycznie z twarzy jak potrafią to robić niektóre rozświetlające podkłady.
Po zmyciu makijażu moja skóra wygląda bardzo dobrze, nie wysusza jej, nie podrażnia, mam nawet wrażenie , że delikatnie pielęgnuje i nawilża.

Polecam osobom z cerą suchą, lub mieszaną, na tłustych może się niestety nie sprawdzić.
Dzięki niemu przekonałam się do marki Givenchy i niedługo lecę po Prisme :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Wspaniały!

Uważam, że ten podkład jest po prostu fantastyczny. Ma świetną, dość treściwą konsystencję, ale mimo to jest lekki i pięknie ujednolica cerę. Preferuję delikatny makijaż, nie lubię zbyt kryjących pokładów w stylu Double Wear (brrr), a ten podkład zapewnia mi cerę, jak z obrazka. Nie przykrywa większych niedoskonałości, do tego mam korektor (jak już niestety coś się czasem pojawi). Moją cerę nawilża, widać to szczególnie po zmyciu makijażu, skóra jest wówczas odżywiona i promienna. Pięknie rozświetla i wydobywa naturalne piękno zadbanej cery. Mam skórę mieszaną, a mimo to ten podkład świetnie się do niej nadaje. Oczywiście stosuję na niego puder sypany, bez tego ani rusz. Po kilku godzinach muszę użyć bibułki, ale tak już mam, niezależnie od tego, jaki podkład bym nie zastosowała. Używam koloru 05, bardzo ładny jasny beż w ciepłej tonacji. Pojemność 25 ml mi nie przeszkadza, bo i tak nigdy nie udaje mi się zużyć podkładu do końca, gdyż stosuję kilka jednocześnie. Więc albo się przeterminuje, albo z nudów kupuję coś nowego. Nie jetem ekonomiczna, mój mąż coś o tym wie;)
Podsumowując: podkład idealny do naturalnego, dziewczęcego makijażu bez efektu tynku na twarzy. Polecam dziewczynom zarówno z suchą, jak i mieszaną cerą, gdyż według mnie rzeczywiście nawilża. Wprawdzie nie matuje, ale od tego mamy inne mazidła, przynajmniej nie potęguje przetłuszczania się cery, oczywiście dobrze utrwalony porządnym pudrem. Zapewnia skórze ten glow:)

PS. Muszę was zmartwić, w chwili obecnej kosztuje w Sephorze 185 zł (noworoczne podwyżki!)

ok

bardzo dobry podkład..
z szerokiej perspektywy czasu i testowania przeróżnych podkładów mogę szczerzę przyznać, że jest to podkład z najwyższej półki, wart swojej ceny
+piękne opakowanie, wygodna aplikacja (pompka)
+cudowne rozświetlenie
+dość dobre krycie (do bardziej problematycznych cer musi być korektor, aczkolwiek wyrównuje koloryt skóry b.dobrze)
+cera wygląda zdrowo

- podkreśla suche skórki..
-ciężki

NIE JEST TO PODKŁAD DLA TŁUSTYCH, MIESZANYCH(w kierunku tłustych) CER
polecam dla suchych (po nałożeniu dobrego kremu) cer, a najbardziej dla cer normalnych w kierunku suchej

wysusza...

Zakupiłam podkład za namową opinii na Wizażu. Zapłaciłam ok. 170 zł (z wielkim bólem) i niestety zawiodłam się :(
Przede wszystkim podkład jest "tępy", źle rozprowadza się po twarzy. Najgorsza jego wada to wysuszanie skóry. Po nałożeniu podkładu wszystkie suche obszary ( o których istnieniu nawet nie wiedziałam) są bardzo widoczne, wygląda to okropnie. Nie mam suchej cery, codziennie używam kremów silnie nawilżających, w przypadku innych podkładów nie spotkalam się z czymś takim. Co gorsze, po kilku dniach stosowania Givenchy policzki strasznie się wysuszyły, walczę teraz o powrót do stanu mojej cery "sprzed PhotoPerfexion".