Pettenon Cosmetici, Dolce Anti-Age (Maska przeciwstarzeniowa z panthenolem)

Pettenon Cosmetici, Dolce Anti-Age (Maska przeciwstarzeniowa z panthenolem)

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości aktywnych protein soi, migdałów, pszenicy, a także panthenolowi i ekstraktowi chrzanu, maska ta dostarcza wspaniałego nawilżenia włosom suchym. Pozostawia je miękkie i odżywione. Jest idealna do włosów po zabiegach fryzjerskich: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej. Produkt idealny do włosów przedłużanych.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające

Najlepsza!

Maska jest genialna - przy regularnym stosowaniu działa cuda. Wystarczy używam jej jeden/dwa razy w miesiącu i może bardzo pomoc nam poprawić wygląd włosów. Mi pomogła, poleciłam ją wielu osobom i również są zachwycone.
Maska odbudowuje włosy i regeneruje-już po kilku użyciach widać różnicę.
Szkoda tylko, że jest tak trudno dostępna :(

Mój HIT!

Po zniszczeniu,spaleniu i wykonczeniu moich wlosow rozjasniaczem ,szukałam czegoś co je zregeneruje.Używałam kilkudziesięciu mask ,ktorych efekty były znikome.Po prawie dwóch latach natrafiłam na tą maske.Jej zawdzieczam odratowanie resztek włosów pamiętajacych dawne lata.Dzieki niej udalo mi sie zregenerowac wlosy i zapuscic ponad 60cm :)

Zdecydowanie mój numer 1

Po fazie testowania przeróżnych a\'la masek do włosów zniszczonych tj. Kallos mleczny, postanowiłam wypróbować cięższy kaliber - czyli maski, których zadaniem jest odbudowa włosa nawet tych ekstremalnie zniszczonych.
Włosy mialam przez lata rozjaśniane, teraz jestem na etapie powrotu do naturalnego kolru, włosy mam 3/4 naturalne, ale końcówki pamietają jeszcze okres katowania farbą.

Plusy:
+ wydajność - kupiłam 1l maski z koleżanką na pół, minęło pół roku, a przy ciagłym używaniu mam niewiele mniej tej maski.
+cena - która przy wydajności jest śmiesznie mała (ok 30ł/1l - z przesyłką)
+ zapach - typowo męski zapach, lecz miałam gorsze śmierdziele i naprawe ten jest boski :)
+ Działanie: Moje włosy lepiej się rozczesują, są miękkie, błyszczące. Przy regularnym stosowaniu ich ogólna kondycja się poprawia. Maska dociąża włosy, ale nie zauważyłam by przeciążyła. Jest to mój hit i na penwo do niej będę wracać.

Minusem może być jej dostępność: głównie allegro, nieraz w większej hurtowni fryzjerskiej.

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe opakowanie

Działa, a nie tylko pozoruje działanie

Szkoda, że nie znałam tej maski wcześniej - czyli wtedy gdy moje włosy przechodziły istną gehennę.
Kilkakrotnie robiłam trwałą, następnie chemiczne prostowanie i doprowadziłam włosy do stanu przedagonalnego.
Co prawda żmudną i długotrwałą pielęgnacją doprowadziłam je z czasem do dobrego stanu, ale to właśnie tej masce zawdzięczam ostateczny efekt - zdrowe, odbudowane włosy.

"Przerabiałam" już wszystkie możliwe kosmetyki do włosów - najpierw w szale eko pielęgnacji odstawiłam silikony, później zmądrzałam i zaczęłam wybierać kosmetyki pod kątem potrzeb włosów, kupowałam hurtowo kosmetyki rosyjskie licząc na "eko" cud, z braku efektów inwestowałam w kosmetyki z górnej półki, olejowałam, wcierałam...a poprawa była taka sobie.

I wreszcie przeczytałam gdzieś o roli protein w odbudowie i regeneracji włosów i trafiłam na maskę Dolce Anti Age.
W momencie gdy zaczęłam używać jej regularnie - raz/dwa razy w tygodniu, moje włosy zaczęły wyglądać tak jak nigdy dotąd.
Są sprężyste, mięsiste, lśniące, wygładzone i co najważniejsze - zdrowe.
Końce przestały mi się rozdwajać (chodzę teraz do fryzjera na podcięcie dwa razy w roku), włosy łamać i mogłam je zapuścić do lini bioder.

Ta maska naprawdę działa, a nie tylko pozoruje swoje działanie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Moj numer jeden!!!:-)

Plusy:
+Regeneracja nawet mocno zniszczonych wlosow
+Intensywne trwale nawilzenie
+Wlosy wyraznie mocniejsze
+Pieknie nablyszcza
+Ulatwia rozczesywanie
+Baardzo wydajna
+Farba mniej plowieje

Minusy:
BRAK

Maska bardzo przydatna do pielegnacji wlosow mocno zniszczonych rozjasnianiem,czy tez czesta stylizacja.Nalezy tylko uwazac z jej aplikacja.Zbyt duza ilosc potrafi niemilosiernie obciazyc wlosy.Warto potrzymac ja dluzej na wlosach(nawet do 1h) jako "kompres"-tylko w niewielkiej ilosci!

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Rewelacja

Mam długie i cienkie włosy, od prostowania i farbowania były bardzo zniszczone. Przez przypadek w moje ręcę trafiła ta maska i jestem pod wrażeniem. Ma piękny zapach, jest wydajna i jak na taką ilość naprawdę niedroga. Używaj jej od jakiegoś czasu i efekty są widoczne. Moje włosy nabrały znów blasku, są odżywione, nie puszą się tak jak kiedyś. Aby efekt był jeszcze bardziej zadawalający moja fryzjerka poleciła mi abym po nałożeniu maski nałożyła na głowę folię, lekko podsuszyła ciepłym powietrzem i owinęła ręcznikiem na około 20 min. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

POLECAM!

moje włosy sa naprawdę zniszczone - rozjaśnianie, prostowanie:) maska uwazam, że jest godna polecenia...
plusy:
-ładnie wygładza i nawilża włosy
-jest idealna do przerabiania
-odżywia włosy
-fajna konsystencja nie za rzadka nie za gęsta
-cena również do zaakceptowania
-pozostawia ładny zapach na włosach

Jak dla mnie jest OK :)

Niezła ale nie zachwyca

Mam wrażenie, że wszystkie maski tej firmy działają bardzo podobnie... trochę nawilżają, sprawiają, że włosy są miękkie, przy regularnym stosowaniu poprawia się ich stan...jednak końcówki nadal się puszą a ta maska pachnie wyjątkowo okropnie - coś jakby tania woda po goleniu
Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Lubię:)

Świetnie nawilżająca maska do moich cienkich,rozjaśnianych i długich włosów,uwielbiam ją stosować ale tylko jako godzinny kompres bo "na chwilę" nie daje takich rezultatów,odżywia,wygładza,włoski po jej zastosowaniu są śliskie jak tafla,pięknie błyszczą i łatwo się rozczesują.
Ślicznie pachnie,konsystencja żelowa o rozweselająco żółtym kolorze,nie spływa z włosów,raczej mało wydajna ale za to jest taniutka:)

Gorąco polecam

Używam tego produktu od: dwa tygonie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 250ml

Polecam!

Faktycznie odżywka daje efekt miękkości, przede wszystkim włosy się łatwo rozczesują. Ładnie pachnie. Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich. Wystarcza na około miesiąc (opakowanie 250 ml) przy włosach półdługich. Prawdopodobnie do nabycia tylko w sklepach fryzjerskich lub bezpośrednio u fryzjera. Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

pasuje

A więc zacznę od tego, że kupiłam przez pomyłkę;) Wcześniej używałam wersji z łożysk i pobiegłam po kolejne pudło i ku mojemu zdziwieniu pani wrzuciła mi przez pomyłkę tą wersję. Przeraziłam się gdy zobaczyłam napis AntiAge no ale co tam...;)
Moje włosy są długie i przesuszone na końcach, plączą się.

Po tej odżywce włosy suuper miękkie, gładkie, śliskie bez efektu przyklapnięcia i przetluszczenia, bardzo łatwo się rozczesują.
Śmiem stwierdzić, że lepsza od pozostałych wersji tej odżywki. Już podczas spłukiwania czuć tą śliskość i miękkość.
Na pewno kupię kolejne pudło.
Daje 4 gwiazdki bo oczekuję od odżywki dodania objętości z czym pewnie i tak się nie spotkam z żadną odżywka...
Używam tego produktu od: 2mce