Under Twenty, Fall in Love Skin, Maseczka głęboko nawilżająca

Under Twenty, Fall in Love Skin, Maseczka głęboko nawilżająca

Odkryj swoje prawdziwe piękno z głęboko nawilżającą maseczką. Skutecznie ukoi i optymalnie nawilży skórę. Innowacyjna formuła powstała z połączenia wyciągu z winogron oraz oleju ryżowego, sprawi, że skóra zasmakuje w soczystym orzeźwieniu. Nawilżający olej ryżowy zapewni jej uczucie kojącego komfortu. Witaminy E i C nasycą ją nową energią. Wzmacniający wyciąg z winogron troskliwie ją ochroni.

rewelacja

super!
co prawda nie jestem już "under twenty" ale jako pamiątka po ciąży została mi koszmarna cera :/ wojowałam z różnymi kremami i maseczkami, niestety nic nie dawało oczekiwanych efektów. trądzik udało mi się zwalczyć maścią od dermatologa ale cera ciągle wymagała nawilżania aż trafiłam na tą maseczkę - po prostu cud, miód i orzeszki :-) nakładam ją rano, daje trochę czasu na wchłonięcie, potem scieram resztki, przecieram tonikiem i nakładam makijaż - efekt naprawdę promiennej, ładnej skóry :-) poza tym jest niewyobrażalnie wydajna, jedna saszetka (opakowanie podwójne) starcza na kilka aplikacji :-)
POLECAM

Używam tego produktu od: dłuugo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetna !

CUDOO ! Mam bardzo suchą skórę, więc potrzebuję ciągłego nawilżania. Tą maseczkę robię co 3 dni. Skóra jest jak pupa niemowlaka, mięciutka i nawilżona. Zapach niezbyt przyjemny ale zawsze zostawiam ją na noc i kiedy się budzę nie ma już ani zapachu ani maseczki ponieważ cała sie wchłonęła. Produkt jest MEGA wydajny. składa się z 2 saszetek. Z czego jedna saszetka wystarcza mi naa jakieś 6 - 7 razy. Nie nakładam jej niewiadomo ile tylko dostosowuję dawkę do mojej cery. Bez wachania mówię : KWC ! Najlepsza maseczka jaką miałam ;]

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego :)

super

jakis czas temu mialam mega sucha cere i myslalam ze nic juz nie pomoze. kupilam te maseczke i myslalam ze jak nie pomoze to trudno. okazala sie rewelacyjna !

+ bardzo dobrze i gleboko nawilza cere
+ jest podzielona na dwa i za kilka zl mam tak jakby 2 maseczki co w podzieleniu wychodzi 1 raz za grosze
+ nawilza na kilka dni

jedyny minus, ale nie przeszkadza tak bardzo. i tak mam super nawilzaona twarz na kilka dni otoz
- po wchlonieniu zostaja resztki maseczki i taki olejek ale scieram to wacikiem z tonikiem nawilzajacym

warto wybrobowac bo nawilzenie jest porzadne i o to chodzi. ja nie lubie kremow nawilzajacych i jak zrobie te maseczke mam spokoj i z kremami i z nawilzaniem, ktorego nie lubie

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nawilża aż miło :D

Na początku recenzji chcę zaznaczyć iż mam mieszaną cerę ze skłonnościami do \tłuszczenia\ się na policzkach.
Kupiłam tą maseczkę przypadkiem, stosuję ją od czasu do czasu na noc, bo na dzień byłaby zbyt tłusta. Rano po umyciu buźki skóra jest odżywiona, zdrowa, nawilżona, ale nie tłusta. Lubię zafundować sobie czasem takie nawilżenie ;) Polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 3?

Świetna maseczka. Doskonale nawilża, ma świetny zapach.Przy tym jest tania. Godny polecenia produkt.Stosowanie tej maseczki to sama przyjemność :)
Producent doskonale wywiązał się ze swego zadania. Produkt nie powoduje powstawania wyprysków(niestety borykam się z drobnymi pryszczami i zaskórnikami. Cera jest nawilżona, odświeżona, zdrowo wygląda.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki (1 całe)

DOBRA!

Kupiłam ją zachęcona opiniami na Wizażu. Dlatego, że ma ona kolor zwykłego kremu, to użyłam jej właśnie w tej formie na noc. I o dziwo, moja twarz była nawilżona, pięknie wyglądała, a muszę wspomnieć, że mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków. Jednak, gdy zmyłam maseczkę nie było już tak pięknie. Moja cera dalej była przesuszona w niektórych miejscach. Jednak polecam dla osób o cerze normalnej. Nie wiem czy ponownie ją zakupię.

Używam tego produktu od: 3 dni

Suuper

Kupiłam ją zachęcona wypowiedziami na wizażu:) dość długo ją szukałam ale bardzo chciałam ją spróbować bo wiele osób mi ją polecało:) Zanim ją kupiłam miałam skóre słuchą jak wiór, kiedy pocierałam palcami spadały białe wiórki. Po ok.2 użyciach na noc jako krem skóra nie była juz tak sucha a chyba o to chodziło by nawliżyła :D Kolejne plusy to :
*ładny zapach
*nie klei sie jak niektóre maseczki nawilżające
*jest wydajna, jedna taka saszetka wystarcza mi na 3 użycia czyli za 2,9zł mam 6 użyć czyli jest również tania

Zdecydowanie ją polecam :)

Najlepsza

To moja najlepsza maseczka nawilżająca jaką do tej pory miałam. Kupiłam ją dzięki dobrej opinii na Wizażu. I oczywiście nie żałuję jest wprost świetna ! Twarz jest po niej bardzo dobrze nawilżona, gładziutka i ma w sobie blask zdrowej skóry. :) Będę jej stałą fanką. :)Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

POPROSTU ŚWIETNA!

Maseczka ładnie nawilż nie trzeba trzymać jej na twarzy bóg wie ile, ,mam tłustą cerę ta ją nawilża a nie natłuszcza
SUPER NAJLEPSZA!!!!!
Jedyna wada to źle otwierająca się saszetka trzeba użyć nożyczek, ale to jej daruję i tak to moje KWC

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:mnustwo

NIE MA LEPSZEJ!!!

od jakiegoś czasu to moja ulubiona maseczka!

plusy:
naprawdę nawilża
ma ładny zapach
daje efekt świeżości

a minusy to..
hmmm
nie ma minusów!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Ratunek dla mocno suchej skóry

Zaznaczam, że nastolatką już nie jestem :-) Ale bardzo lubię tą maseczkę ze względu na to, że:

+ fantastycznie nawilża - moja skóra czasem przy stosowaniu kosmetyków anty-trądzikowych mocno się wysusza. Nakładam tę maseczkę jak krem na noc i rano moja skóra jest nawilżona i nie ma suchych skórek;
+ nie zatyka porów i nie obciąża skóry;
+ bardzo przyjemny zapach;
+ jest wydajna;
+ niska cena;

Spełnia wszystkie moje oczekiwania, dlatego KWC

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

moja ulubiona maseczka:)

Kupilam ja w promocji razem jeszcze z innymi do wyprobowania! i jest to moja ulubiona maseczka razem z slodkimi migdałami z perfecty!
Na plus:
zapach... mmm uwielbiam:D
skora po niej jest mieciutka i nawilzona:)
jedna saszetka starcza mi na twarz szyje i dekold;)
cena tez niska:)

polecam!! :]Używam tego produktu od:długo