Hada Labo Tokyo, Hydrating Foam Cleanser Gentle Face Wash (Krem-pianka oczyszczająca do mycia twarzy dla mężczyzn)

Krem - pianka oczyszczający do mycia twarzy.

Japoński kosmetyk rozpoczynający rytuał pielęgnacji skóry twarzy. Krem o puszystej konsystencji w kontakcie z woda zamienia się w kremową piankę, która doskonale oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Pozostawia skórę idealnie czystą, znakomicie nawilżoną i wygładzoną. Jest łagodniejszy od mydła. Zawiera Super Hyaluronic AcidTM.

wrażliwa, sucha, normalna
kremy, żele
oczyszczające, odświeżające, nawilżające
w tubie

może być

Jednak postanowiłem zmienić swoją recenzję na trochę pozytywniejszą-starą anuluję .Choć w starej pisałem że nie starczy odrobina na twarz to się jednak pomyliłem gdyż z początku używałem niewłaściwie po prostu trzeba tę piankę spienić w mocno namoczonych dłoniach wtedy starczy na twarz odrobina -jednak jak używam na twarz i szyję to muszę wyciskać 2 razy odrobinę jednak odrobinę więcej niż ziarno- ale i tak tylko trochę. Po tym kremie przyjemne uczucie umycia twarzy ma działanie przeciwtrądzikowe ale nie umiem określić czy mocne czy nie na pewno dłużej stosowany da lepsze efekty i jak to z japońskimi składniki bywa ma działanie lekko uspokajające -nie jestem tego pewien ale być może kosmetyk dodaję też energii Cena na razie ok 40 zł dla niektórych może być drogo jednak kosmetyk wydajny i może wyjść taka sama cena jak np podobnego kosmetyku za ok 20 zł bo ten starczy na dłużej. Niektórzy twierdzą nawet że żel do mycia twarzy 20 zł nawet to za drogo bo w dyskontach są po 5 zł Jednak przeważnie im stosowałem droższe kosmetyki na twarz tym lepiej wyglądała twarz Nie sądzę by po kosmetyku za 5 zł twarz wyglądała tak samo jak po tym za 40 zł-po tym dobrze wygląda i lepiej nawet niż po żelach do mycia twarzy za 20-25 zł-nie mówiąc już o 5 zł . Ogólnie rzec biorąc dobry kosmetyk jednak jest to kosmetyk z Ameryki na bazie japońskich składników -zostaję przy swoim zdaniu że najlepsze są oryginalne japońskie kosmetyki prosto z Japonii j Jednak są one drogie i rzadko je kupuję-i . . Ale mimo wszystko polecam ten kosmetyk