For Your Beauty, Pędzel do farbowania włosów

For Your Beauty, Pędzel do farbowania włosów

Pędzel do nakładania farby na włosy. Produkt występuje w różnych wersjach kolorystycznych.

inne
Wykonanie
plastikowe, sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Do rozdzielania pasm tak, do nakładania farby nie

Dobry pędzel do dzielenia wlosow na sekcje przy farbowaniu, ewentualnie mieszania farby z oksydantem jego ostra końcówka, ale do nakładania farby jak dla mnie niezbyt sie nadaje. Jest to wykonalne jednak jest dość szorstki, nieprzyjemny, a jego powierzchnia jest mała co sprawia, że nakładanie go na odrost trwa sporo czasu nie mówiąc juz o farbowaniu dlugich wlosow. Dla mało wymagających wystarczy, ja wolę bardziej miękkie i szersze wlosie, za to sprawdza mi się do dzielenia wlosow.

Wieloletni pomocnik.

Pędzel (mam w kolorze czerwonym) jest bardzo wygodnym pomocnikiem przy domowym farbowaniu włosów.
Można nim nie tylko nakładać farbę, ale również częścią z grzebieniem wygodnie przeczesywać pasemka w trakcie farbowania.
Mam go od wielu lat i nadal jest tak samo trwały jak w dniu zakupu.
Włosie nie wychodzi, jest bardzo trwałe.
Ostatnio rzadko farbuję włosy w domu i pędzel służy mi do innych domowych czynności (świetnie wybiera kurz i brud z prowadnic do szaf).
Nie wrócę, gdyż jest tak trwały, że zostanie ze mną pewnie na kolejne lata.

dla mnie super

Może ja nie jestem wymagająca w kwestii pędzli do farbowania włosów, ale do domowej koloryzacji to ten pędzel jest wg mnie wystarczający.
Używam go od ponad 6 lat ( taki trwały ) i najpierw z farbą bez amoniaku, ale drogeryjną, a od półtora roku z henną.
Nie zgubił ani jednego włoska.
Szpikulec przydaje się do rozdzielania pasemek włosów, zwłaszcza jeśli nie mamy nikogo do pomocy.
Dobry sprzęt za niewielkie pieniądze.

• Design produktu: 5

Podstawa przy farbowaniu - tani, a dobry

Farbuję swoje włosy regularnie od kilku lat - obecnie farbą Joanny Naturią nr 232. Pędzelek mam drugi, no bo pierwszy się połamał. Ale sam pędzel jest b. dobry. Rozprowadza farbę odpowiednio dokładnie, dzięki czemu nie ma szans na plamy. Grzebyk nie szarpie włosów. Resztki farby domywają się do samego końca, a on nie farbuje włosów. Poza tym jest tani i dobrze dostępny. Polecam.
Jeśli mi by się znowu połamał znowu go kupię, bo jest na serio dobry.

Niezwykle przydatny

Kiedy od czasu do czasu chcę coś zrobić z włosami sięgam najczęściej po szampon koloryzujący, mimo, że wcześniej bardzo rzadko uciekałam się do koloryzacji, tego lata postanowiłam nieco to zmienić. Pędzelek do farby stał się moim sprzymierzeńcem podczas domowej koloryzacji. Znacznie ułatwia pracę i pozwala na szybkie wykonanie zabiegu. Wykonano go z trwałego plastiku w różnych kolorach, na półce jest cała paleta barw. Mój jest akurat niebieski. Myślę, że każdy znajdzie tu kolor dla siebie. Pędzelek ma 2 końcówki – wąską, która idealnie nadaje się do oddzielania pasm oraz końcówkę z grzebykiem i cienkim pędzelkiem do nakładania farby i przeczesywania pasm, aby farba pokryła wszystkie włosy. Włosie pędzelka jest cienkie, dosyć zbite i ułożone w kępki. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję i pozwala na precyzyjne nałożenie farby. Grzebień jest maleńki a jego zęby są blisko siebie, co przy długich włosach jest nieco kłopotliwe, bo łatwo je niechcący szarpnąć. Jednak narzędzie to uważam za niezbędne, jest bardzo pomocne. Można dostać w każdym Rossmannie, często w promocji. Ja swój pędzelek kupiłam za 2,99, co jest rewelacyjną ceną za tak przydatny gadżet, który posłuży na dłużej.

PLUSY
+ dobrze wykonany
+ trwały
+ wielorakość końcówek
+ ułatwia aplikację farby, rozczesywanie i rozdzielanie pasm
+ niska cena
+ dobra dostępność