Rimmel, Magnif'eyes, Spice Edition Eye Contouring Palette (Paleta 12 cieni do powiek)

Pojemność 14,16 g

Paletka cieni do powiek idealna do stworzenia modnych, ognistych looków oczu. Palone oranże, połyskujące miedzie i głębokie burgundy to silnie napigmentowane odcienie, które będą doskonale pasować do każdego odcienia skóry i koloru oczu. Dzięki tej paletce uzyskasz matowe, satynowe i połyskujące wykończenie. Cienie możesz nakładać na mokro!

prasowane
Efekt
matowe, perłowe, satynowe

Bardzo dobra paletka w przystępnej cenie

Bardzo dobry produkt duży wybór odcieni sprawia że można uzyskać wymarzony efekt makijażu w różnych odcieniach produkt pięknie trzyma się oka nie jest sypki przystępna cena polecam

Ciekawa paleta

Dobrze skomponowana kolorystycznie paleta cieni. Maty i cienie z błyskiem. Beże, brązy, róże, fiolet. Każdy kolor pasuje do każdego. Tonacja ciepła. Nie osypują się. Bardzo dobrze się nimi maluje.

Wróciłam do niej, okazała się lepsza niż kiedyś!

Ta paletka spełnia oczekiwania makijażowi każdej wielbicielki makijażu a szczególnie wielbicielek cieni do powiek i paletek. Ma w sobie wszystko, czego można sobie zapragnąć.

Po pierwsze, kolorystyka jest przepiękna. Od brązów, róży i fioletów po metaliczne błyski. Można wyczarować praktycznie każdy makijaż, na każdą okazję.

Po drugie, cienie nie osypują się. Wiadomo, że gdzieś tam pyłek spadnie, ale to nie tak, że nie dają koloru. To drobne osypywanie się nie ma wpływu na pigment. Dobrze się blendują i można uzyskać dobry efekt przejścia np.z koloru ciemnego do jasnego.

Paletka prezentuje się ładnie. Wygląda na bardzo solidną.

Polecam serdecznie, za niewielkie pieniądze można wykonać wysokiej klasy makijaż.

Uniwersalna paleta dobrej jakości

Paletke kupiłam w promocji zachęcona nie tylko samą ceną, ale i kolorami. jestem brunetką, a te odcienie idealnie wpisują się w mój typ urody.
Cienie mają dobrą pigmentację, nie spodziewajmy się za taką cenę mega mocnych odcieni. Polecam tą paletę osobom początkującym i dopiero zaczynającym swoją przygodę z makijażem. Tymi kolorami na pewno nie zrobicie sobie krzywdy. Cienie można spokojnie dokładać i nie tworzą dziur czy plam. Dobrze się blendują i ładnie wyglądają na oku.
Jeśli chodzi o kolorystykę to zastanawia mnie co autor miał na myśli dołączając do tej palety odcień perłowy biały - jak dla mnie pasuje tu niczym kwiatek do kożucha. Zdecydowanie bardziej przydałaby się jakaś bezowa baza.

Może być

Paletka jak na drogerie nie jest zła. Dość dobrze kopiuje kolorystyke UD. Nie pasuję mi tylko ten perłowy biały cień. Maty są bardzo dobrej jakości, brakuję jakiegoś bardziej neutralnego brązu do konturu oka. Błyski są słabe. Biała perła jest sucha, rose gold jest bardzo perłowy, pierwszy miedziany cień słabi czepia się powieki. Generalnie maty są na tyle mało orginalne a błyski na tyle słabe że po czasie pozbywam się palety. Również jestem pewna że nie kupię palety UD ponieważ kolory są zbyt zlewające się i pomarańczowe.

Nic nadzwyczajnego

Kolory są ładne, raczej tak samo wyglądają na powiece, jak i w opakowaniu. Także nie ma tu żadnego przekłamania, co czasem się niestety zdarza.
Cienie są miękkie, dobrze się je nakłada i rozciera. Gorzej, gdy chce się dołożyć następny, bo potrafią robić plamy. Dlatego zazwyczaj używam jednego koloru z tej palety, a resztę makijażu wykonuje inną.

średnie

Paletka skusiła mnie swoją kolorystyką. Ładne połączenie dość ciepłej, rudawej, brązowej kolorystyki. Takie ładne jesienne kolory, pasowałyby mi do jakiegoś pieguska :)
Brakuje mi w palecie jasnych kolorów. Znajdziemy w niej biały i beż. Mogłoby być coś więcej.
Cienie stosowałam na bazę, wtedy kolory są troszkę bardziej intensywne. Samą pigmentację oceniam na średnią. Perłowe cienie troszkę lepiej napigmentowane, ale bez rewelacji.
Nakładanie cieni najlepiej wychodzi pacynką lub paluchem. Pędzelkiem wychodzi to dość słąbo
Cena jak na taką paletkę, 60 zł (cena regularna) jest dla mnie zawyżona.
Może trafiłam akurat na jakąś gorszą partię, ale nie będę ich więcej kupować.
Trwałość. Cienie stosuję tylko na bazę. Trzymają się dobrze, praktycznie cały dzień. Natomiast bez bazy nie stosowałam, więc się nie wypowiem.

Jest blado

Paletka posiada bogatą gamę kolorystyczną dla osób o typie urody: jesień. Nie była droga, ale i jakość cieni nie jest zbyt wysoka. Największym problemem jak dla mnie jest słabe napigmentowanie cieni. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że cienie mają intensywne kolory, niestety trzeba się namęczyć żeby uzyskać jakiś efekt na oku, co gorsza cienie osypują się i po kilku godzinach praktycznie ich nie widać. To niestety sprawia, że nie kupię produktu ponownie. W tej cenie wolę mieć 3 cienie, ale wyższej jakości i lepiej napigmentowane.

Podoba mi się

Paleta z przepięknymi, mocno nasyconymi i ciepłymi kolorami. Szczególnie podobają mi się cienie z połyskiem - jest on bardzo subtelny i satynowy, prawie nie widać drobinek. Brakuje mi tutaj tylko jaśniejszego cienia właśnie z tym delikatnym blaskiem.
Ze względu na to, że cienie są bardzo wyraziste, używam ich częściej w makijażu wieczorowym.

Jestem zadowolona, choć bez efektu WOW

Na paletkę skusiłam się z uwagi na chęć posiadania podręcznego zestawu cieni do codziennego makijażu. Przyznam, że spełniają tę rolę, nie zaznałam jednak efektu wow. Kolory utrzymują się na powiekach cały dzień, nie rolują się i nie gromadzą w załamaniach. Są dobrze napigmentowane. Trochę brakuje mi drugiego koloru bazowego, bo zdecydowanie drugi od lewej najszybciej znika. Ale to zupełnie subiektywna ocena. Poza tym, dzięki silnej pigmentacji koloru i braku potrzeby nakładania dużej ilości produktu, cienie są bardzo wydajne. Używam je od roku, praktycznie codziennie, a w zasadzie wyglądają jak nowe (poza drugim od lewej, który jest przeze mnie używany najczęściej).

Fajne

Paleta ma duży wybór kolorów, Pigmentacja cieni na bardzo dobrym poziomie, da się stworzyć wiele pięknych makijaży w ciepłych odcieniach, łatwo się blendują, idealne kolory na jesień. Cenowo można kupić na promocji

Spice Edition Eye Contouring Palette

Cienie są dobrze napigmentowane.
W zestawie brakuje mi 2 kolorów przechodzących w bardzo ciemne.
Cienie trochę się obsypują przy nakładaniu. Długo się utrzymują. Nie uczulają.