KANN, Eye Cream (Krem pod oczy)

KANN, Eye Cream (Krem pod oczy)

Lekki krem o wyjątkowym, delikatnym ale męskim zapachu, skomponowany z naturalnych substancji, indywidulanie dostosowuje się do danego typu skóry, odpowiadając na jej aktualne potrzeby. Dzięki zawartym składnikom aktywnym intensywnie nawilża i odżywia skórę, zmniejszając powstałe zmarszczki oraz zapobiega pojawieniu się nowych. Użyte komponenty redukują obrzęk, cienie pod oczami oraz uszczelniają naczynia krwionośne i usprawniają cyrkulację krwi.

nawilżające
z pompką
normalna
kosmetyki do okolic oczu

wpadł mi w oko ;)

fajnie działa i dobrze pachnie, chociaż wiadomo, że zapach to akurat indywidualna sprawa. cenię za wydajność i łatwość aplikacji (spoko aplikator). Delikatna konsystencja, białawy kolor, szybko się wchłania. Cena adekwatna

Mały ale wariat - guarana robi robotę

To jest produkt którego prawdopodobnie nigdy bym sam sobie nie kupił, no ale że dostałe go od swojej kobiety tak jak poprzednie z tej serii, to zagryzłem zęby i zacząłem go używać.
Trudne doświadczenie przynajmniej przez pierwsze dwa tygodnie gdzie po prostu o nim zapominałem.
Okazał się jednak idealnym pomysłem na wyciągnięcie zmarszczek które zaczęły mi się robić przy oczach(wiek robi swoje) po dwóch tygodniach przekonywania się do niego zacząłem go regularnie stosować i już po 3 tygodniach zauważyłem pierwsze zmiany.
Skóra pod oczami bardziej naciągnięta, jędrna
zapach podobny do kremu na noc tej samej marki jednak jak dla mnie lżejszy.
Dodatkowa funkcja kremu: stosowany na całą twarz po zarwanej nocy świetnie ją energetyzuje i "stawia na nogi" można dzięki temu dużo lepiej wyglądać za dnia