Makeup Obsession London, Be Obsessed With Eyeshadow Palette (Paleta 10 cieni do powiek)

Paleta 10 cieni do powiek z formułą o przedłużonej trwałości. W palecie znajdziemy cienie matowe i błyszczące w odcieniach złota , burgundu i brązu. Produkt odpowiedni dla wegan.

Efekt
brokatowe, matowe
prasowane
o przedłużonej trwałości
paletki cieni

Uwielbiam

Kupiłam tą paletę gównie dlatego, że była na promocji i jestem w totanym szoku i kocham ją całym serduszkiem. Może nie jest to paleta z górnej półki ale jak na Makeup Ubsession to to wow. Błyski może nie są jakieś najlepsze ale gdy pomieszamy z fixing sprayem efekt jest zadowalający! Kolejne drobne ale to, że brązy są bardziej rude niż wygląda to w paletce, po za tym wszystko ok

Jedna z ulubionych palet

Jest to jedna z moich ulubionych palet. Cienie znajdują się w ładnym, eleganckim opakowaniu z lusterkiem. Bardzo dużym plusem jest to, że cienie są bardzo dobrze napigmentowane, świetnie się je nakłada i blenduje. Przez cały dzien dobrze się trzymają i nie zbierają się w załamaniach. W paletve znajdują się dwa cienie "świecące " oraz 8 matowych w jesiennych odcieniach.

Nie dla mnie

Cienie muszą być naniesione na bazę, ponieważ bez bazy są nietrwałe i zbierają się w załamaniach powieki. Z bazą jest lepiej, chociaż i tak pozostawiają wiele do życzenia. Maty są bardzo mocno napigmentowane, jednak dosyć ciężko się blendują i można sobie zaszkodzić

Nawet ok

Cienie w paletce mają ładne i delikatne kolory, bardzo dobre dla osób zaczynających z makijażem. Cienie są proste w użyciu, nie robią plam, nie sypią się. Produkt ma śliczne opakowanie, oraz dołączone lusterko, co bardzo przydaje się np. w podróży. Jedynym i bardzo dużym minusem jest słaba pigmentacja. Aby cienie było dobrze widać trzeba nałożyć pod jakąś bazę lub korektor. Cienie są łatwo dostępne w niskiej cenie.

Jest w porządku

Paleta prawidłowa, spoko na dzienne makijaże, cienie fajnie się łączą, pigmentacja średnia. W środku jest lusterko, co na pewno dla mnie jest trochę na plus. Trochę się osypują Na moje potrzeby jest ok.

średniaki

Do zakupu skusiło mnie opakowanie i wygląd cieni w opakowaniu. Prezentują się super. Do tego lustereczko...
No i na tym się kończą plusy. Cienie są słabo napigmentwane i słabo widoczne na powiekach (mimo, że stosuję je na bazie). Kolory w opakowaniu wyglądają naprawdę ładnie i intensywnie podczas wykonywania makijażu mam wrażenie, jakbym używała czegoś innego :(
Blendowanie też wypada słabo, połączenie dwóch cieni wygląda brzydko.
Niestety nie zużyję ich do końca, bo makijaż wygląda po prostu źle. Niestety zakupiłam od razu inne warianty tej palety ;/ meeeeeh

Bardzo fajna paletka

Paletka ma bardzo fajne tekturowe, porządne opakowanie. Ładnie się prezentuje. W środku paletka ma 10 fajnie napigmentowanych cieni. Dobrze się blenduja i nakładają, nie robia plam. Kolory mi odpowiadają ale nie uzywam jej codziennie . Do szkoly te tony i kolorystyka są super. Pigment da się budować. Ja bardzo lubie paletki z tej marki i uważam, że maja bardzo dobre produkty w swojej ofercie nie tylko paletki. Minusem dla mnie jest to ze nazwy odcieni są białe i na srebrzystym tle ich nie widać po prostu. Nazwy nie są najwazniejsze ale jednak mogły by sie troche bardziej wybijać. Naprawde fajna paletka.

Słabiak

Paleta ma piękne opakowanie, piękne kolory, piękną cenę i... to tyle. Wykonanie czegoś jest bardzo trudne i pracochłonne. Pigmentacji nie ma :( To ile trzeba się namachać pędzlem, żeby uzyskać kolor na powiece to jakieś nieporozumienie. Szkoda, bo kupiłam ją z myślą o kompaktowej palecie, którą mogę przewieźć i zrobić makijaż wieczorowy. Na promocji 50% w Rossmannie można się skusić, bo krzywdy sobie nikt nią nie zrobi, ale w regularnej cenie jest mnóstwo innych, znacznie lepszych palet. Plusem jest fakt, że paletka jest magnetyczna, a wkłady można wyjmować, więc kiedyś pewnie wnętrze zastąpię czymś znacznie lepszym.

Mój hit

To jest paleta która towarzyszy mi zawsze kiedy muszę wykonać wieczorowy makijaż oka. Jest fantastyczna i zakochałam się w niej od pierwszego.

Opakowanie jest proste i przede wszystkim trwałe. Posiada lusterko co znacznie ułatwia ewentualne poprawki.

Kolory są przepiękne- głębokie i kobiece. Bardzo ładnie łącza się ze sobą i tworzą cudowne arcydzieło na powiece.

Pigmentacja jest na wysokim poziomie. Cienie nie osypują się i nie wałkują w załamaniach powieki. W połączeniu z dobrą bazą makijaż będzie wyglądał rewelacyjnie przez całą noc.

Jak dla mnie jest to produkt idealny. W przystępnej cenie, wydajny, o bardzo dobrej pigmentacji i kolorystyce. Czego chcieć więcej?