Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Szampon do włosów nadający miękkość

Szampon do włosów suchych, pozbawionych sprężystości z mlekiem kokosowym i makadamia. Odżywia, nadaje miękkość i sprężystość. Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Szampon nadający miękkości i sprężystości oraz odżywiający dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, wygładzające, regenerujące
zapachowa, bez parabenów
Skóra głowy
normalna

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nowy ulubieniec

Od kiedy kupiłam szampon bez SLS w aptece nie myślałam ze znajdę coś równie dobrego i do tego w dwa razy niższej cenie. A jednak;) Zacznę od tego , ze mam naturalnie bardzo gęste kręcone włosy. Niestety pojedynczy włos jest cieniutki a do tego sztywny. Moim kłakom przede wszystkim brakuje miękkości i nawilżenia.
sam skład szamponu już zachęca, Mamy tu wysoko w składzie olej kokosowy, makadamia i ekstrakt z aloesu. taka mieszanka na moje włosy zadziałała jak afrodyzjak. Włosy stały się mięciutkie i takie o jakich zawsze marzyłam. Do tego kosmetyk nie obciąża włosów (brak silikonów ). dlatego też nie muszę myć ich codziennie. Świeżość utrzymuje się kilka dni. Do tego ten zapach, zakochać sie idzie. Dla mnie bomba. polecam wypróbować. Ze mną zostaje na dłużej

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mięciutkie, gładkie włosy

Bardzo ale to bardzo lubię szampony Botanic Therapy, co chwilę kupuję nowy także ucieszyłam się, że będę mogła testować nowy zestaw Mleko kokosowe plus Makadamia. Szampon jak wszystkie z Botanic Therapy w ładnej, wygodnej i poręcznej butelce, fajnie się prezentuje w łazience. Konsystencja niezbyt gęsta ale nie jest też lejąca, taka powiedziałabym... "mleczkowa". Użyłam szamponu już i solo, następnie z odżywką z zestawu oraz raz z maską . Ocenię działanie szamponu jako samodzielnego produktu bez wspomagania odżywką czy maseczką. Mam włosy długie, średniej grubości raczej w stronę cienkie niż grube :) rozjaśniane wielokrotnie, nie są w złym stanie jednak wieloletnie, powtarzane jasne ombre, (w którym mimo przemijającej i wracającej mody czuję się najlepiej) robi swoje. Szampon podczas mycia pachnie intensywnie, słodko kokosowo, niestety u mnie ten zapach nie utrzymał się dłużej na włosach przy umyciu szamponem bez użycia odżywki czy maski. Włosy po wysuszeniu to dokładnie to czego oczekiwałam. Wygładzone, miękkie ale nieulizane i nieoklapnięte. Część szamponów które wygładzają włosy również dość mocno je nawilżaja, sprawiaja że jest ich mało i są "płaskie" tutaj nie ma tego efektu. Włosy wyglądają na zdrowsze i zregenerowane, nie widzę rozdwojeń mimo, że oceniam sam szampon bez odżywki. Co dla mnie najważniejsze są wygładzone ale sypkie, nie tracą na objętości. Uważam, że jak na sam szampon robi on bardzo wiele dobrego z włosami. Jestem zadowolona, zdecydowanie powyżej oczekiwań w sensie szampon jako solo produkt bez wspomagania maską, odżywka.