Natur Product, Mascara Med XL-Volume (Tusz do rzęs)

Natur Product, Mascara Med XL-Volume (Tusz do rzęs)

Mascara Med XL-Volume tusz do rzęs jednocześnie zapewnia rzęsom intensywną czerń, ekstra objętość i wsparcie procesu wzrostu. Dzięki formule XL-Volume tusz zwiększa objętość rzęs. Nadaje im intensywny kolor i nie powoduje ich sklejania. Po każdorazowym użyciu powoduje stopniową pigmentację rzęs. Nowoczesny kompleks aktywnych składników tuszu do rzęs odżywia i pielęgnuje rzęsy oraz wspomaga ich wzrost. Rzęsy stają się piękne, długie i zadbane. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, ani prostaglandyn. Testowany dermatologicznie - może być stosowany przez osoby o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.
zwiększa objętość rzęs dzięki formule XL-Volume
nadaje intensywny kolor, nie skleja rzęs
po każdorazowym użyciu powoduje stopniową pigmentację rzęs/

Efekt
regenerujące, pogrubiające
niewodoodporne

Super dla naturalnie prostych rzęs

Pierwszy niewodoodporny tusz który utrzymuje efekt podkręcenia rzęs zalotką.

Mam naturalnie bardzo proste rzęsy, które rosną w dół, w związku z czym, mimo że są dość długie, po pomalowaniu wogóle nie widać ich na oku. Zawsze muszę przez to używać zalotki i malować je tuszem wodoodpornym, ponieważ tradycyjne tusze na bazie wody obciążają moje rzęsy i mimo uprzedniego podkręcenia zalotką wracają do naturalnej prostej formy. Codzienne używanie wodoodpornego tuszu jest jednak uciążliwe chociażby ze względu na utrudniony demakijaż.
Mascara MED XL Volume dostałam w prezencie i byłam zaskoczona, że utrzymuje efekt podkręcenia i nie obciąża rzęs. Co prawda nie pogrubia ani nie wydłuża diametralnie ale utrzymanie podkręcenia daje na oku i tak lepszy efekt niż lepiej pogrubiające i wydłużające tusze które za to obciążają i prostują z powrotem rzęsy. Czasem stosuję mascara med jako pierwszą warstwę i później nakładam inny tusz jako drugą warstwę dla większej objętości.
Dodatkowo tusz nie skleja rzęs i ładnie je rozczesuje a do tego bardzo łatwo i szybko się zmywa.
Jeżeli macie podobny problem z prostymi jak druty rzęsami to bardzo polecam przetestować.

Nie pogrubia nie skleja rzęs.

Maskara nie pogrubia rzęs, nie wydłuża, jest koloru czarnego. nie skleja rzęs, ma porządną szczoteczkę, nadaje rzęsą objętości. Opakowanie tuszu jest ładne, estetyczne. Tusz ładnie pokrywa rzęsy, ale nie spełnia obietnic producenta co do pogrubienia i wydłużenia, nie uczula.

Szału nie ma

Dostałam maskarę w prezencie. Niestety, nie podbiła mego serca. Nie pogrubia rzęs, nie wydłuża. Ledwie nadaje im czarny kolor. Dodatkowo strasznie przy malowaniu brudzę sobie nią powieki - nie wiem, czy to kwestia szczoteczki, ale z innymi dobrymi maskarami tak nie mam przy aplikacji. Więcej nie zagości w mojej kosmetyczce.

Nie jest najgorszy

Uważam ze tusz nie zachwyca ale jednocześnie nie jest najgorszy na rynku. Ma porządna szczoteczkę która dobrze się pracuje i nadaje rzęsom objętości. Dodatkowo nie rozmazuje się pod oczami co często mi się przydarza. Opakowanie jest ładne estetyczne. Ogólnie nie ma wow ale jest ok

taki tam tusz...

Jeśli miałabym go oceniać tylko po tym że jest to produkt konkretnego przeznaczenia czyli tusz do rzęs to jest znośny. Jest czarny, takie konkretnie czarny, ładnie pokrywa rzęsy choć należy go otworzyć i zostawić na trochę bez zakręcania żeby podsechł - jeśli mamy bardzo świeży egzemplarz -inaczej może być zbyt rzadki i sklejać rzęsy.
Jesli patrzeć na obietnice producenta to wypada bardzo słabiutko. Nie widać tutaj żadnego XL volume, żadnego pogrubienia rzęs czy zagęszczenia. NIC, nul, totalny brak efektu.
podsumowując ocena max na 3 gwiazdki i nie kupię więcej.

Szału nie ma, ale w duecie całkiem dobry!

Mascare MED XL- VOLUME kupiłam w celu wypróbowania z ciekawego opisu producenta. Pierwsze wrażenie - fatalne. Produkt skleja okropnie rzęsy, co wygląda niesamowicie źle. Natomiast dobrze współgra po cienkiej warstwie tuszu Lovely curlin Pump Up, razem tworzą naprawdę dobre duo. Mocne podkręcenie, intensywny czarny kolor i całkiem dobre rozdzielenie, więc jeśli mam polecać, to tylko w duecie, sam na pewno nie!

Dobry produkt.

Mascarę Med dostalam w prezencie od siostry. Przy okazji pomalowanych rzęs działa jako odżywka. Kiedy poszłam na laminację po stosowaniu tego produktu kosmetyczka powiedziała, że mam bardzo dużo nowych, świeżych rzęs. Można stosować jako bazę i dodać zwykły tusz, a można żeby osiągnąć delikatny efekt użyć tylko mascary. Trochę osiada się pod okiem, ale łatwo ją usunąć. Cena jest przystępna, bo jest wydajnym produktem. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

U mnie się sprawdziła

Jak to maskara - ładnie podkreśla i z czasem przyciemnia rzęsy (moje i tak są ciemne, ale końcówki mniej, to maskara jednak te końcówki delikatnie przyciemniła). Wadą jest to, że się trochę rozmazuje. Ale mam tłustą cerę, to może to też być głównym powodem.

Fantastyczna!

Jestem bardzo zaskoczona negatywnymi opiniami na temat tej maskary. Myślę, że wynikają one z niezrozumienia produktu. Ale zaczniemy od początku.

Tusz ma plastikową szczoteczkę, co - od razu zaznaczę - nie za bardzo mi się podoba. Wole tradycyjne, a mimo to jest to produkt, który nie znika z mojej kosmetyczki.

Na początku jest dość rzadki. Tusz ładnie wydłuża rzęsy, powiedziałabym, że nawet za bardzo wydłuża. Trochę je jednak skleja, ale wybaczy mu to, bo ja do tej pory nie znalazłam tuszu, który idealnie by rozdzielał rzęsy i radzę sobie po prostu przy użyciu metalowego grzebienia do rzęs. Najbardziej lubię go używać po ok. dwóch tygodni od otwarcia.

Używam tego produktu jako bazę i myślę, że właśnie tak powinien być używany. Rzadko jest tak, że tusz, którego używam od razu spełnia wszystkie moje oczekiwania i raczej zawsze muszę skorzystać z dwóch. To co zauważyłam po użyciu tego tuszu rzęsy bardzo rzadko wypadają. Na noc stosuję serum z Biotebal, natomiast to jest moja odżywka dzienna. Ten duet sprawił, że moje rzęsy bardzo się zagęściły i wydłużyły.

Produkt jest bardzo wydajny. Ładnie się zmywa. Nie rozmazuje się w ciągu dnia. Nie wyobrażam sobie bez niego makijażu i co ok. pół roku po prostu wymieniam go na nowy.

Nie dla mnie

U mnie niestety się nie sprawdziła. Skleja rzęsy i szybko zostawia czarne ślady pod oczami. Nie działa tak jak na reklamie :( Nie zwiększa objętości rzęs. Szczoteczka jest dość niewygodna. Totalnie nie dla mnie.

Niespełnone obietnice

Tusz u mnie zupełnie się nie sprawdził. Aby pomalować dokładne rzęsy musiałam się nieźle namachać, co wymagało czasu, a efekt i tak był mało ciekawy. Niestety skleja rzęsy, nie pogrubia i również nie zauważyłam efektu przyciemnienia. Po jakimś czasie zaczął brzydko pachnieć. Szczoteczka silikonowa, ale mało precyzyjna. Zmywał się dość łatwo.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Tusz

Niestety oczekiwałam od tego tuszu zupełnie czegoś innego.
Kupiłam go po obejrzeniu reklamy w telewizji i liczyłam na podobny efekt, niestety po 2 opakowaniach się rozczarowałam, liczyłam na to, że jakoś ten tusz zagęści lub wydłuży moje rzęsy, niestety są nadal takie same.
Cena produktu jest moim zdaniem trochę wysoka.