Provocater, Żelowa oliwka do paznokci i skórek (różne rodzaje)

Provocater, Żelowa oliwka do paznokci i skórek (różne rodzaje)

Po wykonaniu manicure hybrydowego skórki wokół płytki paznokcia są mocno zmęczone i potrzebują solidnej dawki witamin. Na pomoc im przychodzi nasza Oliwka do skórek i paznokci Provocater. Wyjątkowy preparat, który doskonale nawilża skórki, regeneruje je i pomaga w pielęgnacji dłoni. Oliwka w żelu szybko się wchłania i działa wzmacniająco na skórki i paznokcie.

preparaty do skórek
w buteleczce
olejek

Świetnie natłuszcza i nawilża skórki dookoła paznokci

Mam ten problem, że moje dłonie i skórki wokoło paznokci łatwo sie wysuszają, co ani ładnie nie wygląda, ani nie jest przyjemne czy wygodne, bo takie haczące skórki potrafię mieć przez kilka dni i nie móc ich zlikwidować, nie ważne jak bardzo będe próbowała je "obciąć"... Oczywiście stosuję kremy do rąk, ale czasami to nie wystarcza, zwłaszcza jak zaczęłam robić sobie hybrydy.

Ten żel kupiłam na próbę przy okazji większego zamównienia na provo. Oliwka ma całkiem lekką, żelową konsystencję i fajny zapach. Kosztuje 10 zł za 15ml, co może wydawać się dużo, ale ta oliwka schodzi bardzo długo. Kilka kropelek wystarczy na paznokcie, więc te 15ml wystarcza na około 2 miesiące przy dosyć częstym, mam wrażenie, używaniu. Oliwka nawilża dobrze, skutecznie pozbyłam się dzięki niej haczących skórek i tego nieprzyjemnego uczucia. Nawet w czasie wakacji i pływania po kilka godzin w słonej wodzie nie wpłynęło negaytwnie na moje dłonie. Jestem bardzo zadowolona

Moje kwc

Oliwka bardzo ładnie pachnie choć zapach mógłby być wyraźniej kwiatowy. Opakowanie jest eleganckie i estetyczne. Jest wygodna w aplikowaniu i ładnie wchłania sie. Idealnie pielęgnuje skórę wokół paznokcia ;)

Pink candy

Ja posiadam oliwkę pink candy, tą różową która też jest na zdjęciu poglądowym :) Kupiłam ją z ich oficjalnej strony za 10 zł za 15ml

Buteleczka jest szklana, wygodna z pipetką która pozwala na odpowiednie zadozowanie produktu. Nie wylewa się nic :)

Oliwka przede wszystkim ślicznie pachnie! Naprawdę bardzo polubiłam ten zapach :) Używam jej codziennie/co drugi dzień. Oliwka pozytywnie wpłynęła na moje skórki wokolo paznokci, zdecydowanie widze poprawę, poza tym dzięki konsystencji żelu jest dosyć lekka i szybko się wchłania. Warta polecenia :)

Faktycznie pomaga

Oliwka faktycznie na wyschnięte skórki. Nie podrażnia, ja używam tak że oliwię końcówki palców, jak się troche wchłonie to krem, na to rękawiczki bawełniane i spać :) Ja mam wersję bananową, super jest! Całkiem wydajna, jednak cięzko wydobyć końcówkę, trzeba wylać na rękę bo pipetką się nie da za bardzo tego zebrać do końca

Ideolo

Oliwka idealna - w wygodnym opkowaniu, dozowanie dobre, nic się nie rozlewa. Cena w porządku. używam raz na dwa dni, po czym zostawiam na paznokciach do wchłonięcia. Mimo tendencji do przesuszania się dłoni, nie mam problemu ze skórkami od kiedy używam tego produktu. Świetny!

Oliwka bardzo ładnie pachnie choć zapach mógłby być bardziej kwiatowy (takie lubię najbardziej). Opakowanie jest eleganckie i estetyczne. Jest wygodna w aplikowaniu i ładnie wchłania się i nawilża skórę.

Fajna

Mam żółtą - pachnie ładnie :) Ale co najważniejsza dobrze nawilża skórki. Pomógł mi po uczuleniu, które wystąpiło, a skórki miałam wtedy w bardzo opłakanym stanie, Zdziwiło mnie to, że dobrze wpłynął też na kondycje paznokci - nawilżył je, chociaż myślałam, że paznokcie mam w dobrym stanie ;P Nie kosztuje dużo, a działa. Moim zdaniem warto kupić

Warto kupić

Bardzo dobra odżywka, pomogła mi z baaardzo suchymi skórkami wokół paznokci, ale też fajne wpłynęła na same paznokcie. Wzmocnił je i również nawilżył. Odżywka jest też wydajna, ale opakowanie trzeba dobrze wstrząsnąć przed użyciem

Cudownie nawilża i wzmacnia

Świetnie nawilża skórę wokół paznokci, same zaś paznokcie super wzmacnia! Jestem autentycznie zachwycona, wcześniej używałam zwykłej oliwki lub olejku rycynowego, ale nie dawał sobie tak dobrze rady jak ten! Naprawdę polecam, dłonie się odwdzięczą ;)