Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust na bazie wody. Idealnie uwydatnia usta, a zawarte w nim opalizujące drobinki optycznie je powiększają. Gęsta konsystencja sprawia, że błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, nie ściera się.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
hipoalergiczna
Efekt
z drobinkami

Pięlny połysk, wydatne usta

Błyszczyk kupiłam w Rossmannie i jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Na tle innych przetestowanych przeze mnie błyszczyków wypada całkiem dobrze.
Co do atutów, to pięknie nabłyszcza i powiększa usta. Połyskujące drobinki efektownie się mienią, co uważam jest dużym plusem produktu.
Podoba mi się ładne, estetyczne opakowanie i całkiem spory aplikator, umożliwiający wygodne nakładanie na usta. Do gustu przypadła mi także gęsta konsystencja błyszczyku.
Generalnie błyszczyk Lovely H2O Gloss to bardzo dobry produkt, który można kupić w przystępnej cenie.
Polecam.

Spoko

Jak na swoją cenę to są naprawdę przyzwoite, jednak nie wyglądają jakoś bardzo "glossy" na ustach. Szybko się kończą i krótko trzymają się na ustach. Opakowanie jest duże a błyszczyka nie ma aż tak dużo. Mimo tego mam jakieś 4 opakowania.

Mój ulubieniec

Błyszczyk kupiłam w Rossmannie na promocji. Po przeczytaniu pozytywnych opinii postanowiłam że skusze się żeby go przetestować i nie zawiodłam się już po pierwszym użyciu stał się moim ulubieńcem .To rewelacyjny produkt ma duże drobinki pięknie się mieni,przepięknie wygląda na ustach a jak pachnie obłędnie czekoladą.Mam odcień nr.5 jestem zakochana w nim i co najważniejsze nie lepi się.Już wiem że to będzie mój hit !Jestem pod wrażeniem musicie koniecznie go kupić.Polecam ❤️

Posiadam w swojej kolekcji kilka odcieni tego błyszczyka i jestem bardzo zadowolona.
Przede wszystkim produkt ma gęstą formułę czyli taką, którą najbardziej lubię.
Niektóre odcienie tej linii posiadają też sporo bazy kolorystycznej co u mnie również jest na plus. Dodatkowo po aplikacji tego produktu moje usta stają się miększe i bardziej nawilżone.
Błyszczyk nałożony na pomadkę świetnie podbija jej kolor oraz nadaje jej wyrazistości.
Aplikator mimo dużych rozmiarów przyjemnie rozprowadza produkt na ustach i jest w stanie zrobić to precyzyjnie.
Jest to jeden z lepszych produktów tego typu w tej cenie i myślę, że jeszcze nie raz zdecyduję się na ponowny zakup.

KOCHAM GO

jeden z moich ulubionych błyszcyków.ma idealną gęstą konsystencje ale się nie klei.wygląda bardzo ładnie.mam kilka kolorów ale numer 7 to mój ulubiony bardzo ładny naturalny kolor.te błyszczyki mają mega ładny zapach i cena jest duzym plusem w dodatku mają bardzo fajny duzy aplikator więc szybko i ładni się nakłada.nawilża usta.ogólnie cudowny

Tani błyszczyk z świetnym efekcie

Zaczynając od koloru błyszczyka jest to piękny odcień brudnego ciemnego fioletu, a w oryginalnej serii oprócz niego było około 8 odcieni. Sam w sobie odcień wyglada pięknie przy ciemniej oprawie kolorystycznej twarzy. Efektem są mokre usta co sprawia wizualnie powiększenie bez bycia błyszczykiem powiększającym, pomimo tego sama osobiście nie czuje klejących ust. A kolejnym plusem jest jego pigmentacja, bo nie potrzeba bazowego koloru na ustach, na sam koniec można powiedzieć jeszcze o cenie, bo pomimo tego że produkt wydaje się czesto być na promocji i w tym momencie najlepiej kupić błyszczyk to standardowa cena nie jest zwariowana.

Produkt naprawdę warty uwagi. Jest z niskiej półki cenowej, a robi bardzo dobrą robotę. Przyciąga uwagę swoim estetycznym opakowaniem. Posiada duży i wygodny aplikator, to jest duży plus. Nie klei się, posiada niewielkie drobinki, które widać. Konsystencja gęsta i optycznie powiększa usta.

Świetny!

Pierwszy od dłuższego czasu błyszczyk, do którego nie mogę się w ogóle przyczepić.
Kupiłam sobie kolor nr 9 - delikatny, niemal przezroczysty, z drobnym złotym brokatem, który opakowaniu wygląda dość niepozornie. Aplikator jest spory, co mnie osobiście bardzo się podoba. Zapach jest słodki, ale nienachalny. Na ustach wygląda ślicznie - sam błyszczyk faktycznie daje "wet look" a drobinki pięknie go podkreślają. Komfort noszenia też na bardzo wysokim poziomie - błyszczyk nie klei się, nie rozlewa się po ustach i poza nimi, przy obiedzie też nie zrobił mi plam i "zjadł się" bez uszczerbku dla całości, a co najważniejsze drobinek brokatu praktycznie nie czuć na ustach, co jest dla mnie bardzo ważne. Cenowo też jest przystępny, ma fajną trwałość (taką, jakiej można wymagać od błyszczyka) i dobrze współpracuje z satynową szminką. Chyba skuszę się na inne kolory!

PRZEPIĘKNY EFEKT NA USTACH

Błyszczyk skusił mnie swoim wyglądem na półce w rossmanie,zachęcona wieloma opiniami zakupiłam go i okazał się strzałem w 10!. Robi piękny efekt na ustach, ma fajny duzy aplikator,który fajnie się sprawdza, jego cena jest niska :)

Piękny

Błyszczyk jest na prawdę godny uwagi. Nie kleji się na ustach, ma śliczne drobinki i duży aplikator. Do tego jest w przystępnej cenie! Dla mnie produkt idealny. Jest to jeden z moich ulubionych błyszczyków.

kocham

ten blyszczyk jest cudowny
ładnie sie po nim usta błyszczą
wydaje sie przynajmniej u mnie jakby byly lekko wieksze
trzyma sie na ustach do max godziny
opakowanie ma super wygodne wszedzie spakujesz
mam akurat numer 10 i jestem bardzo zadowolona
polecam kupowac na promocjach

Bardzo dobry błyszczyk

Kupiłam go z poleceń influencerów i nie tylko. Ma bardzo intensywny pigment (odcień 08). Ma wygodny aplikator, nie klei się. Ma malutkie srebrne drobinki. Jak na produkt z niższej półki cenowej to jest bardzo dobry.