Balea, Cleansing Balm, Brown Sugar & Chia (Oczyszczający balsam do mycia i demakijażu twarzy z brązowym cukrem i chia)

Oczyszczający balsam do twarzy Balei rozpieszcza skórę brązowym cukrem i ekstraktem z nasion chia. Skóra jest delikatnie oczyszczona z nadmiaru zanieczyszczeń, sebum i makijażu. Jego formuła z gliceryną, prowitaminą B5 i brązowym cukrem zapewnia również intensywne nawilżenie i pielęgnację.

demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
dojrzała, normalna, sucha, odwodniona, wrażliwa
łagodzące, nawilżające, oczyszczające, odświeżające
w tubie

Jak dla mnie super

Oczyszczający balsam do mycia i demakijażu twarzy z brązowym cukrem i chia. Balsam jest oczywiście firmy Balea. Używam go zawsze po demakijażu i oczyszczeniu twarzy żelem. Jak dla mnie super się sprawdza. Dobrze oczyszcza skórę, nawilża ją. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka oraz miękka w dotyku. Ma piękny zapach, niezbyt słodki i nachalny. Nie pieni się, jest łagodny w użyciu i delikatny dla cery.S Balsam jest w tubce, dzięki czemu opakowanie jest wygodne w użyciu. Kupiony w drogerii DM. Polecam

Pięknie pachnie

Nie potrzebowałam nic do mycia buzi, ale skusiło mnie ładne opakowanie i brązowy cukier.
Produkt kosztował ok.1-1,50 E.

Ma bardzo ładne opakowanie. Takie złote. Balsam znajduje się w tubie, co bardzo lubię.

Produkt jest gęsty, bardzo kremowy.
Od razu pomyślałam, że u mnie się nie sprawdzi. Mam cerę mieszaną, która się przetluszcza i zawsze czy to rano czy wieczorem potrzebuję trochę mocniejszego oczyszczenia by pozbyć się że skóry sebum. Produkty typu balsamy czy emulsje często za słabo domywały moją skórę.

Ten produkty nie pieni się. Jest bardzo łagodny. Cudowny w użyciu. Bardzo ładnie myje buzię. Bez problemu domywa ją po nocy z sebum czy resztek kosmetyków.
Wieczorem zmywa ewentualne resztki makijażu np.tuszu do rzęs, z którym zawsze mam problem by dobrze go zmyć.
Zostawia skórę gładką, delikatnie nawilżoną. Nie ściąga i nie wysusza jej. To bardzo ważne, bo cera mieszaną jest bardzo kłopotliwa.

Produkt cudownie pachnie. Takiem brązowym, palonym cukrem. Dzięki temu używanie go jest niesamowicie przyjemne. Zimą szczególnie lubię takie słodkie, ciepłe zapachy.

Mam cerę mieszaną. Strefa T się przetluszcza i lubi zapychać. Produkt naprawdę dobrze oczyszcza buzię, bo nie mam po nim zaskórników ani żadnych kostek na skórze (co u mnie jest czyste przy produktach słabo oczyszczających). Dodatkowo moja cera lubi być sucha i ściągnięta a balsam od Balea jest dla niej bardzo łagodny.

Bardzo go lubię i z pewnością kupię ponownie.