Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

Odżywczo – nawilżający krem o bogatej konsystencji skutecznie poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Niezwykła formuła kosmetyku oparta o unikatowy miód manuka zapewnia suchej, odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i odżywienie.
Krem widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje nieprzyjemne uczucie napięcia i pieczenia skóry, czyni ją miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze promiennego blasku.
Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych, krem chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m.in. przed smogiem.
Efekt: gładka, idealnie nawilżona, miękka w dotyku, ukojona cera.

uniwersalne
sucha, odwodniona
ujędrniające, łagodzące, regenerujące, rozświetlające
w słoiczku
lekkie

Przyjemny

Przyjemny kremik odżywczo-nawilżający.
Szybko się wchłania, nadaje skórze uczucia świeżości i miękkości.
Mam wrażenie, że wygląda, pachnie i działa podobnie jak wiele innych podobnych produktów, więc nie jest to nic zaskakującego.

W sumie nie dla cery mieszanej, ale...

Krem przeznaczony jest dla cer suchych i wrażliwych. W moim przypadku jest cera mieszana z dodatkiem trądziku i odwodnienia (od czasu do czasu).

Opakowanie: szklane, standardowe o poj. 50 ml

Konsystencja: troche taka maślana

Wchłanianie: dłuższe niż zwykle, ale jest to też bardziej bogatszy i odżywczy krem więc nie zaskoczyło mnie to

Zapach: czuć akcenty miodu, słodki

Efekty: przy odwodniej skórze krem spisywał się znakomicie: odżywiał, łagodził podrażnienia, działał kojąco, świetnie wygładzał. Ale po odbudowanie BHL był jednak ciut za gęsty.

Skład: bardzo dobry np. olej z babassu (polecany w poparzeniach), olej kakaowy, mleko pszczele czy miód

krem nie dla mnie

niestety za ciężki jest ten krem dla mnie. na noc nakładałam i był już mocno okluzyjny dla mnie a w ciągu dnia niestety w czasie upałów się nie sprawdzał. skóra po nim szybko mi się zapychała gdzie zazwyczaj nie mam z tym problemów. dziwna sprawa bo pierwszy raz od dawna zauważyłam takie niedopasowanie z kremem. skóra po nim jest nawilżona ale czesto wychodziły mi krosty i zaczęły się tworzyć zaskórniki ciemne. niestety ale ostawiłam go od twarzy i zużyłam jako krem do rąk. tu się nadawał dla mnie.

przyjemny

Bardzo przyjemny kremik, spełnia swoją funkcję. Nie jest to mój hit, ale dobrze sprawdził się u mnie - mam cerę tłustą. Nawilża, nie podrażnia, bardzo ładnie pachnie. Skóra jest bardziej odżywiona po stosowaniu. Krem ma lekką konsystencję. Plus za szklany słoiczek.

całkiem dobry krem,ale...

Krem jest naprawdę całkiem dobry. Nawilża, nie podrażnia, szybko się wchłania i jest odpowiedni pod makijaż. Solidne szklane opakowanie, lekka konsystencja i przyjemny zapach. Jedyne ale to to, że producent obiecuje zbawienne działanie, a krem po prostu spełnia podstawowe funkcje nawilżające i tyle.

Świetny krem

Cudowny krem! Mam cerę tłustą i spodziewałam się, że krem będzie dała mnie za ciężki biorąc pod uwagę, że jest odżywczo-nawilżający. Jednakże krem mimo bogactwa składników świetnie sprawdzał się na mojej skórze. Nie zapychał, pięknie nawilżał i sprawdzał się nawet pod makijaż. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Uwielbiam ten krem od Bielendy! Doskonale nawilża skórę, nadaję się pod makijaż - tworzy taki naturalny glow. Przepięknie pachnie! Wygląd również zachęca - krem ma żółty kolor, co perfekcyjnie komponuje się z opakowaniem. Bogaty skład, aksamitna konsystencja, szybko się wchłania. Polecam.

Super!

Zakupiłam go na promocji w rossmanie przy okazji z serum z tej samej linii. I to był strzał w 10!

Samo opakowanie bardzo ładne, pozytywne żółte, jak każdego kremu. Dobrze też widać ilość produktu.
Krem bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, więc nadaje się pod makijaż. Dobrze też nawilża suchą skore twarzy, czym byłam mocno zaskoczona, bo zazwyczaj po lekkich kremach w ciagu dnia swędzi mnie skóra (bo brakuje jej nawilżenia), a tu nie było takiego efekty.

Byłam bardzo zadowolona i wrócę do niego jeszcze nie raz :)

ciekawy krem

Pięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża i lekko natłuszcza czyli to czego oczekiwałam. Prawdopodobnie zakupie kolejne opakowanie. Jest bardzo wydajny i niedrogi.

Produkt jak najbardziej na plus.

Krem bardzo wydajny, miałam z nim przyjemność w momencie gdy moja skóra potrzebowała ogromnego nawilżenia, szukałam kremu dzień/noc, skusiłam się na ten od Bielendy i nie żałowałam. Czułam, że skóra jest bardzo nawilżona i do tego nie świeciła się przesadnie, piękny zapach.
Krem nie jest bardzo gęsty, nakłada i rozsmarowuje się go się przyjemnie, bez problemów. Produkt dla mnie na ogromny plus :)

Znowu zawód

Kremy Bielenda chyba nie są dla mnie. Użyłam go z dwa razy i więcej nie dam rady. Krem w ogóle się nie wchłania pozostawia lepkość na skórze. Mam wrażenie, że się roluje. Trudno mi ocenić działanie przez to.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobry ale nie dla mojej cery

Dostałam ten produkt na szkoleniu w pracy , ja mam cerę tłustą i niestety u mnie ten krem się nie sprawdził na dzień. Nie zapychał mnie ale był zbyt ciężki i skóra bardzo się wyświecała. Używałam go jako krem na noc i rzeczywiście skóra była po nim nawilżona i ukojona. Jako krem na dzień był za ciężki dla mojej skory. Na pewno pokochają go osoby z cera sucha, przesuszoną i wrażliwa bo właśnie dla tych typów krem jest polecany. Jeśli chodzi o opakowanie bardzo ładne w słoiczku co dla mnie działa na plus bo lubię kremy w słoiczkach .