Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Odżywczo – nawilżający krem dzień/ noc

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Odżywczo – nawilżający krem o bogatej konsystencji skutecznie poprawia jakość delikatnej i wymagającej cery suchej i wrażliwej. Niezwykła formuła kosmetyku oparta o unikatowy miód manuka zapewnia suchej, odwodnionej cerze optymalne nawilżenie, wspomaga jej regenerację i odżywienie.
Krem widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Wzmacnia i zmiękcza naskórek, eliminuje nieprzyjemne uczucie napięcia i pieczenia skóry, czyni ją miękką i gładką. Poprawia koloryt, dodaje cerze promiennego blasku.
Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych, krem chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m.in. przed smogiem.
Efekt: gładka, idealnie nawilżona, miękka w dotyku, ukojona cera.

lekkie
uniwersalne
sucha, odwodniona
ujędrniające, łagodzące, regenerujące, rozświetlające
w słoiczku

Przyjemniaczek

Przypadł mi do gustu ten krem,
Konsystencja jest średnia, nie gęsta, nie lejąca, ale czuć że krem jest bogaty i odżywczy.
Pięknie pachnie miodem, co umila czas spędzony na pielęgnacji.
Świetnie sprawdza się rano pod makijaż, a także na noc i tu już nakłada go trochę grubiej.
Nie uczula, nie podrażnia, ani nie zapycha skóry.
Twarz po stosowaniu jest nawilżona, odżywiona i zregenerowana.

Bardzo przyjemny

Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem i fajną konsystencją nie zbita i nie zbyt lekką.

Krem łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy.

Krem nawilża cerę ale zdecydowanie zbyt słabi dla cery suchej. Wygładza i dodaje świeżości.

Współgra z makijażem . Nie roluje się i nie ściera.

Dość wydajny i cena atrakcyjna.

Lekka formuła

Właśnie kupiłam 2 kolejne ! jeden dla narzeczonego, który ciągle mi podbierał ten krem :) używam go rano pod makijaż, na noc i czasami w trakcie dnia. Mimo, że jest to krem na noc ma DOśĆ lekką formułę i świetnie się wchłania, Nawilża natychmiastowo

Ten krem jest cudowny

To moje drugie opakowanie! Krem jest cudowny, używam go zarówno na dzień jak i na noc. Jest wydajny, a podkład wygląda na nim bardzo ładnie. Zdecydowanie polecam :)

Zawsze do niego wracam

Jest to jeden z moich ulubionych kremów. Używam go odkąd pamiętam. Można powiedzieć,że niezawodny. Bardzo ładnie nawilża buzie i nie pozostawia żadnego tłustego filmu. Natomiast do mojej przesuszającej się skóry nie zawsze jest wystarczający (ale wtedy używam na to oleju żeby domknąć pielęgnację i jest ok), na codzień raczej daje radę.
Pod makijaż też jest ok, nic się nie wałkuje. Nie zapchał mi skóry choć mam do tego skłonności. Jest naprawdę fajny chociaż czasami denerwuje mnie to że kiedy wezmę za dużą ilość bo ciężko mi go rozprowadzić i trzeba poczekać chwilę zanim się wchłonie. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny. Ogólnie polecam wypróbować.

Jest to mój must have

Dostałam kiedyś próbkę owego kremu podczas zamówienia i nałożyłam go na twarz, mam skórę problematyczną, mieszaną skłonną do zaczerwienień oraz braku blasku i widoczne zmęczenie skóry. Po wypróbowaniu moja skóra już po 1 razie była pełna blasku oraz dobrze odżywiona. Całkowicie zmieniło to jej wygląd bez jak i z makijażem. Od tamtej pory jest moim "must have" w pielęgnacji skóry, polecam ten krem każdemu! :)

Zakochałam się w tym kremie

Zakochałam sie w tym kremie! W tydzien uporał sie z przesuszona i zaczerwienienie ona skora twarzy z ktora nie moglam sobie poradzic ponad pol roku. Zdecydowanie moj ulubiony kosmetyk!

odżywia i nawilża

Krem charakteryzuje bardzo ładny zapach, który utrzymuje się na twarzy krótki czas.
Jego konsystencja jest dość lekka, z łatwością rozprowadza się na twarzy.
Wchłania się szybko i nie pozostawia lepkiej warstwy, co pozwala na stosowanie go pod makijaż.
Z jego działania jestem zadowolona. Twarz stała się odżywiona, zregenerowana i nawilżona.

Odpowiada mi jednak

Z punktu widzenia 39-latki o cerze mieszanej bardzo dobry krem. Po ok 2 tygodniach stosowania znaczna poprawa kondycji skóry: nawilżenie, ujednolicony koloryt, wygładzenie. Nie zapchał mnie pomimo,że skład wskazuje na lekką komedogenność. Zapach miodowy dla mnie przyjemny,ale to kwestia gustu.

Daje widoczne rezultaty

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, rewelacyjnie się wchłania i delikatnie pachnie. Jest wydajny. Widoczne są efekty jego stosowania w postaci napiętej i nawilżonej skóry.

Krem poprawny, ale nic więcej

Krem kupiłam podczas promocji w drogerii, spodobało mi się opakowanie, cena oraz spore obietnice producenta dotyczące działania produktu - krem ma optymalne nawilżyć, wspomóc regenerację i odżywienie, widocznie poprawić wygląd i kondycję skóry, poprawić koloryt, dodać cerze promiennego blasku.

Po zużyciu całego opakowania skóra na twarzy się nie pogorszyła, nie pojawiły się żadne podrażnienia, wypryski ani żadne inne nieprzyjemności, jednak krem nie sprawił, że moja skóra rozpromieniała, nie zauważyłam sporego odżywienia. Nawilża poprawnie, ale nie przesadnie.

Bardzo przyjemny zapach oraz konsystencja, krem jest wydajny.

Podsumowując jest to dla mnie krem poprawny, nic więcej.

Dobry skład

Krem zdecydowanie jest odżywczy, ponieważ ma w składnie np. olejek arganowy, a za właściwości nawilżające zdecydowanie odpowiada miód który jest humektantem. Nada się więc do cer dojrzałych, "zmęczonych" i odwodnionych. Dla mojej cery skłonnej do wyprysków przy częstym stosowaniu był za ciężki
więc używałam go wyłączenie na noc. Porównałabym tą konsystencję do "masełka" przez co będzie idealny do nałożenia na serum.
Zapach jest przyjemny, słodko-miodowy :)