Dove, Nourishing Moisture Beauty Hand Cream (Nawilżający krem do rąk)

Dove, Nourishing Moisture Beauty Hand Cream (Nawilżający krem do rąk)

Nawilżanie to sekret pięknej skóry. Dlatego Dove stworzył krem do rąk, który nawilża i chroni skórę Twoich dłoni przez 24 godziny.

Jestem zadowolona

Mam skórę normalną z tendencją do przesuszania się. Krem ten jest moim zdaniem typowym "kremem biurowym".

Zalety:

- szybko się wchłania
- pozostawia skórę miłą w dotyku
- nie wysusza
- jest wydajny
- tubka poręczna i z matowego tworzywa, dzięki czemu się nie ślizga
- dostępny praktycznie wszędzie
- mnie starcza na jakieś 2 tygodnie, ale ja używam kremów do rąk bez umiaru :-)
- cena jest korzystna, a do tego często jest w promocji, np. z mydełkami tej samej firmy

Do bardzo suchych rąk nie polecam - będzie za słaby.

UWAGA!
zapach zaraz po aplikacji jest nieprzyjemny! Za to po stopieniu się ze skórą jest naprawdę super. :-)

Słaby

Krem dostałam w zestawie. Na szczęście - dostałam, sama bym go nie kupiła, a już na pewno nie za tę cenę.

Krem ma bardzo rzadką konsystencję, wylewa się z opakowania. Ma nawilżać, a tego nie robi. Po posmarowaniu się nim, po chwili musiałabym znów ponowić aplikację, ponieważ dosłownie po paru minutach znika z dłoni. Co prawda dłonie przez jakiś czas pozostają delikatne i miękkie w dotyku, ale do pierwszego mycia, potem problem suchych dłoni znów powraca.

Poza tym jest bardzo niewydajny. Ja jestem maniaczką kremową, na ogół smaruję dłonie w ciągu dnia bardzo często. Ten krem skończył mi się po ok. 5 dniach.

Cena nieadekwatna do wydajności i do jakości. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam dawno

Bardzo słaby

Jak na tę firmę, która szczyci się super hiper nawilżającymi produktami, ten okazał się NIEWYPAŁEM. Bardzo rzadka konsystencja, lubię gdy krem jest gęsty i "treściwy", ten jak dla mnie jest "rozwodniony". Słabo nawilża ręce, sprawdza się latem, kiedy skóra nie jest narażona na mróz, zimno itp. Tańsze kremy typu Kamile okazywały się duuużo lepsze od tego Dove.

Wady:
- nie nawilża,
- zbyt płynna konsystencja,
- źle się rozprowadza

Zalety:
__________

słabiutki

najgorszy jaki miałam, no może prawie, jakaś dziwna, strasznie rzadka konsystencja, bardzo źle mi się go stosowało, efekt działania bardzo krótkotrwały, cena zdecydowanie zbyt wysoka, jak na takie coś, kremy po 2 zł były już lepsze, zapach bezpłciowy, ani ładny ani drażliwy.

Minusy:
* - rzadka konsystencja, niewygodny w użyciu,
* - nieefektywny, słabo nawilża, efekt krótkotrwały
* - cena

Nie widzę żadnych zalet tego kremu, strasznie zraził mnie to całej marki na bardzo długo.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Bez rewelacji

To co o nim myślę:
- Na bardzo krótko nawilża
+ Jest wydajny
+ Ma ładny zapach
+ Fajne opakowanie
+ Fajna konsystencja

Niestety więcej razy nie kupię bo nadal szukam tego jedynego.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam jak długo

Nie dla suchych dłoni...

Bardzo często myję ręce w ciągu dnia i przez to są suche. Ten krem kupiłam z "braku laku", bo w sklepie na osiedlu niczego lepszego nie znalazłam. Efekt nawilżenia jest bardzo krótkotrwały Bezpośrednio po użyciu dłonie są gładkie, ale efekt nawilżenia to tylko złudzenie. Plusem jest to, że szybko się wchłania. Przyjemny kremik, ale dla kogoś o suchych dłoniach nie polecam.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: 2-3 z przerwami

Iluzja

Kupiłam ten krem, ponieważ lubię markę Dove.
W tym przypadku jestem średnio zadowolona.
Męczę ten krem od dłuższego czasu, bo - szczególnie zimą - moje dłonie potrzebują nawilżenia, a ten krem... nie nawilża. Dlatego stosuję kosmetyki nawilżające, a kremu dove używam dla zapachu i efektu wygładzenia.
Trzeba mu przyznać, że otacza skórę dłoni silikonową powłoczką, przez co może się wydawać, że wygładza i nawilża. Natomiast jest to efekt krótkotrwały.
Pomimo regularnego stosowania, skóra dłoni nadal jest przesuszona.

Plusem jest zapach, konsystencja, wydajność i niska cena.
Ale ja oczekuję od nawilżającego kremu do rąk,że będzie..nawilżał.
Tutaj tego nie mam, także więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: od dłuższego czasu noszę w torebce jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

średni

produkt przeciętny, miła konsystencja, jednak bardzo źle się wchłania. zamiast nawilżać pozostawia skórę lekko tłustą. zapach również mi nie odpowiada, a wręcz drażni. nie mogę skończyć opakowania

Używam tego produktu od: 6 mies

Ilość zużytych opakowań: pol

Lepiej nie mieć niż mieć;)

Krem delikatnie mówiąc "byle jaki". Może i delikatnie nawilża, aczkolwiek efekt jest bardzo krótkotrwały (czyt. do kolejnego mycia rąk). Zresztą, co ma nawilżać, jak w składzie same petrolatum, parabeny, alkohol, silikony, EDTA?
Cena oczywiście mogłaby być niższa...
Zapach mydlany. Nie przeszkadza.
Na plus wygodne i praktyczne opakowanie:)
Niestety wydajny.

Acha, dostany w prezencie, do zestawu balsam plus żel (sama bym nie kupiła)

jaki to on nawilzajacy?

Mnie rowniez sie ten krem nie spodobal. Dostalam go w swiatecznym zestawie z zelem pod prysznic i balsamem. Te kosmetyki byly w porzadku, krem nie. Praktycznie nie nawilza, a jak juz to na pare minit po czym moje dlonie znowu byly szorstkie i wysuszone. Draznil mnie ten mydlany zapach. Jak na zlosc krem byl wydajny. Nie dalam rady i poprostu wyladowal w koszu.

Używam tego produktu od: dostalam rok temu na Swieta
Ilość zużytych opakowań: uzywalam go moze z 2 miesiace po czym wyrzucilam

niezbyt dobry :/

Niestety, ale zawiodłam się na tym kremie dość bardzo. Używałam go w okresie wczesnojesiennym, a już wtedy jego właściwośći nawilżające były zdecydowanie za słabe jak na moje potrzeby.

Krem ma ten sam zapach co balsam nawilżający z Dove - czyli niestety taki jakiego nie lubię. Konsystencję też ma podobną - taką bardziej w stronę żelu niż kremu.

Szybko się wchłaniał, to fakt, ale za to okazał się bardzo niewydajny (zważając na 75ml + konsystencję).

Podczas jego stosowania niestety pogorszył mi się stan mojej skóry.

Ma wygodne opakowanie.

Wg mnie za drogi jak na taką jakość.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1.

rewelacja

Super kremik. Dostalam jako gratis do balsamu do ciala. Krem ma super zapach i swietna konsysytencje. Mimo,ze jest bogata,to dobrze i szybko sie wchlania. Nie pozostawia na skorze lepkiej wrstwy. Przede wsystkim doskonale nawilza. Wystarczy, ze posmaruje nim rece 3 razy dziennie i zapominam co to suche dlonie. Nie spotkalam do tej pory , mimo ze uzylam juz wiele kremow, tak doskonalego kremu. Nie rozstanie sie z nim.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:skonczylam 1