Cien, Food For Skin, Krem do rąk `Odżywianie z papają`

Cien, Food For Skin, Krem do rąk `Odżywianie z papają`

Odżywienie z papają. Min 95% składników pochodzenia naturalnego.
Każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra bardzo sucha, szorstka i wrażliwa.
Krem odżywiający do rąk - Intensywnie regeneruje szorstką i uszkodzoną skórę. Nawilża, odżywia i przywraca dłoniom komfort.
Lekka formuła, błyskawicznie się wchłania, owocowy zapach.
Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
zapachowa
jednorazowego użytku, w tubce
bogate
sucha, wrażliwa

świetnie nawilża

Krem jak to krem ma nawilżać i pięknie pachnieć a ten właśnie tak działa, szybko się wchłania , pachnie owocami i nie jest drogi ,oraz łatwo dostępny.

Nie i koniec kropka

Kupiłam go przypadkiem bo brakowało mi do zakupów powyżej kwoty, żeby zebrać dodatkowe kupony. Krem jest w małym opakowaniu. Ma pojemność 50 ml, co przy ciągłym używaniu kremu do rąk jest mało praktyczne. Smaruję dłonie kilka razy dziennie myślę, że wiele osób ma podobnie. Ów papaja znajduje się dopiero na 8 składzie w recepturze. Pocieszający jest fakt, że na wcześniejszym miejscu znajduje się masło shea, które chociaż natłuści skórę dłoni. Owocowego zapachu nie odczuwam nawet trochę. Nie zauważam zbytnio nawilżenia skóry, ani też poprawy spierzchniętej skóry dłoni po zużyciu tego całego opakowania. No po prostu jestem na nie. Wolę inne kremy.

Super!

Bardzo fajny krem do rąk. Przepięknie pachnie i zapach ten na długo utrzymuje się na dłoniach. Pięknie nawilża nawet mocno przesuszone dłonie nie pozostawiając przy tym lepkiej czy też tłustej warstwy, która jest nieprzyjemna w odczuciach.
Nie klei się na rękach, jest bardzo delikatny a jednocześnie składniki w nim zawarte dobrze pielęgnują dłonie.
Wygodne opakowanie, produkt jest wydajny i niedrogi, dostępny w markecie.

Ulubieniec

Kremy do rak z Food for Skin to mój cichy hit wśród kremów - zwłaszcza, że są wręcz absurdalnie tanie jak na to, jak fajne są. Recenzowany krem wyróżnia się też bardzo świeżym, owocowym zapachem papai, który roznosi się przyjemnie także po rozsmarowaniu go na dłoniach. Po zastosowaniu kremu ręce są ponadto bardzo dobrze nawilżone i wygładzone. Samo opakowanie jest też moim zdaniem bardzo fajnie zaprojektowane i poręczne.

Jak dla mnie - krem bez wad

Owocowe nawilżenie

Krem zakupiłam w promocji za 2.99 zł. Wybrałam tę wersję zapachową, ponieważ papaja ma super zapach i tu miałam też rację. Bardzo przypadł mi do gustu, często wącham sobie ręce, gdy je posmaruje.
Mała tubka kremu mieści się dosłownie wszędzie, pomimo małej pojemności jest on wydajny. Kosmetyk szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką, wizualnie 'zdrowszą?' i nawilżoną. Ręce pozostają nawilżone na długi czas. Krem nie powoduje żadnego pieczenia ani zaczerwienienia.

Skuteczny krem do rąk

Krem do rąk kupił w Lidlu. Krem charakteryzuje się bardzo małym opakowaniem co zdecydowanie idealnie sprawdza się do torebki. Świetnie pachnie. Krem skutecznie nawilża, odżywia skórę dłoni. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Produkt wydajny i w przystępnej cenie.

Bardzo dobry krem odżywiający w niskiej cenie.

Od lat stosuje wszelkie kremy do rąk, sięgam po różne i z różnych przedziałów cenowych. Marka własna Lidla Cien oferuje bardzo dobrej jakości kremy do rąk. Faworytem z całej serii jest krem różany ze względu na zapach, który uwielbiam oraz właściwości. W tym wypadku miłość jest słabsza ;)
Samo opakowanie zwraca na siebie uwagę energetycznym pomarańczowym kolorem z rysunkiem składnika głównego jakim jest papaja. Lekka poręczna tubka o pojemności 50 ml wszędzie się zmieścić, ośmiokątna nakrętka w kolorze czarnym łatwo się otwiera i zamyka. Na plus 95% składników pochodzenia naturalnego. Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Krem jest treściwy ale z łatwością się rozprowadza i wchłania odżywiając nawet mocno przesuszoną skórę i to na kilka godzin. Nadaje się dla skóry wrażliwej, suchej, szorstkiej, natychmiast działa i koi wszystkie niedogodności skórne. Jedyne co mi nie odpowiada to średni zapach, a stosuje krem ze względu na pozostałe plusy i to od lat :)

Dobry krem do rąk

Krem do rąk oczywiście kupiłam w sieci Lidl przypadkowo - jak to kobieta lubię czasem kolejny krem lub inny kosmetyk wrzucić do wózka sklepowego. Krem posiada bardzo przyjemny zapach. Krem dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Opakowanie jest małe co jest zaletą bo wszędzie mogę zapakować. Krem odżywia i regeneruje dłonie.
Produkt wydajny i w przystępnej cenie.

Obecnie ulubiony

Już nie pamiętam, kiedy ostatnio tak bardzo polubiłam jakiś krem do rąk jak właśnie ten. Przyćmił moje wszystkie pozostałe kremy do tego stopnia, że już na siłę próbuję je zdenkować jako balsam do ciała czy do golenia nóg, bo jak mam ten to nie chcę używać żadnego innego. Tak mnie rozpieścił! ;)

Miłość jest od pierwszej aplikacji - gładka skóra jak nigdy. I to tak przyjemnie, aksamitnie gładka, a nie gładka w sensie śliska/tłusta/nasilikonowana. Moje ręce nie były w tak dobrym stanie od jakichś 5 lat, mimo regularnego stosowania kremów, filtrów UV.

Bardzo podoba mi się to, że krem nie tłuści. Praktycznie od razu można wertować papiery, korzystać z klawiatury, touch pada, itd.

Znakomity

Uwielbiam ten krem znakomicie nawilza skore wygladza i pieknie pachnie! Mam wiele kremow ten na pewno jest w moim top 3 jestem bardzo zaskoczona jak dobrze potrafi zadziałac na wysuszana skore.

Dobry krem w super cenie

Ręce mam suche jak wiór, niestety, takie są konsekwencje częstego gotowania i prac domowych.
Ten krem daje miłe uczucie ulgi, ładnie pachnie i jest w super cenie. Czego chcec więcej? Mimo, że używam go po każdym myciu rąk (czyli jakieś milion razy dziennie) to starcza na całkiem długo.
Zdecydowanie jest godny polecenia :)

Idealny do suchcych dłoni

Po stosowaniu produktu przez okres zimowy, stwierdzam z całą pewnością, że jest to mój produkt numer jeden. Krem doskonale nawilża moje dłonie w ten szczególnie mroźny czas. Skóra na rękach jest gładka i miękka przez długi czas, a przyjemny zapach kosmetyku zachęca do aplikacji. Polecam!