Cien, Food For Skin, Krem do rąk `Odżywianie z papają`

Cien, Food For Skin, Krem do rąk `Odżywianie z papają`

Odżywienie z papają. Min 95% składników pochodzenia naturalnego.
Każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra bardzo sucha, szorstka i wrażliwa.
Krem odżywiający do rąk - Intensywnie regeneruje szorstką i uszkodzoną skórę. Nawilża, odżywia i przywraca dłoniom komfort.
Lekka formuła, błyskawicznie się wchłania, owocowy zapach.
Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian

wrażliwa, sucha
kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
zapachowa
jednorazowego użytku, w tubce
bogate

Zauroczyło mnie jego opakowanie i niska cena. Jest ok, ale bez szału

Tak jak w tytule - rzuciłam się na niego przez nietypowe opakowanie i ładną etykietę. Lubię owocowe kremy do rąk, bo z reguły bardzo ładnie pachną. W tym przypadku było tak samo.
Konsystencja lekka, łatwa do wydobycia z tubki.
Jeżeli chodzi o działanie: "jakieś" tam było. Napisałam, że jakieś, ponieważ lekko nawilżał skórę, ale nic poza tym. Szybko się wchłaniał i szybko ścierał. Myślę, że to idealny krem na lato, gdy nie chcemy uczucia tłustości.
Przy nałożeniu grubszej warstwy lekko się lepił, dla mnie to minus.
Generalnie nie wróciłam do niego ponownie.

Krem jak krem

Kupiłam krem w promocji w Lidlu. Miał rzucające się w oczy opakowanie. Stwierdziłam, że cena jest tak niska, że warto kupić go jako krem do torebki. Nie przypadł mi do gustu. Pozostawiał na skórze tłustą warstwę, przez co trudno było cokolwiek złapać. Skończył jako krem do stóp.

Taki sobie, zostawia bardzo śliską warstwę.

Krem jest dosyć tani i duży plus za opakowanie. Uważam, że można z niego zużyć produkt do samego końca i bez problemu wycisnąć resztki. Jeśli chodzi o zapach to jest on taki słodko, owocny, może być. Konsystencja kremu średnio gęsta. Czas wchłaniania również średni. W moim odczuciu krem pozostawia na dłoniach bardzo śliską warstwę i z jednej strony jest to plus, ponieważ jest to warstwa ochronna. Ręce są po nim mięciutkie. Z drugiej strony minus, bo za bardzo nie można nic robić, przedmioty ślizgają się w dłoniach. Niemniej jednak za tę cenę całkiem spoko.

Jest super

Szkoda ze kremy te nie są juz dostępne w lidlu.
Były bardzo wydajne i nawilżały jak mało który krem .
Pieknie pachniał, skład jego też był bardzo zadawalajacy .
Nie pozostawiał tłustego filmu, szybko się wchłaniał.

Papaja na dłoni

Produkt który mnie zaskoczył swoim działaniem i ceną.

Zacznijmy od początku. Krem do rąk udało mi się kupić jakiś czas temu w promocji w Lidlu co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Cena jest dość niska a i opakowanie rzuca się w oczy.

Pojemność kremu to 50 ml kremu zamkniętej w elastycznej tubce. Kosnystencja kremu to dość gęsta biała emulsja która szybko się wchłania i pozostawiamy uczucie miękkich dłoni.

Jeśli chodzi o zapach to z pewnością wpadnie w oko zwolennikom owocowych słodkich zapachów. Nie pozostaje on jedna długo na dłoniach.

Po kilku użyciach widać różnicę w nawilżeniu dłoni.

Cudo!

Pierwsze, co rzuca sie bardzo pozytywnie w oczy to cena kremu - do tego stopnia, że budzi on niesłuszne podejrzenia co do składu, ale ten okazuje się super i aż w
95% pochodzenia naturalnego. Co zresztą czuć w jego działaniu, bo nie tylko się dobrze wchłania i super nawilża, ale i po postu pachnie wprost obłędnie!
Sama tubka jest raczej prosta, ale ma naprawdę ładny design. Ogólnie rzecz biorąc cudowny produkt bez wad.

Krem do rąk Odżywienie z papają

Krem znajduje się w małej, poręcznej tubce, z której bez problemu wyciska się odpowiednią ilość kremu.
Krem dobrze się rozprowadza na skórze, szybko się wchłania, nie lepi się.
Zapach jest przyjemny, owocowy.
Skóra dłoni jest nawilżona, wygładzona i miła w dotyku.
Dobry i łatwo dostępny krem w przystępnej cenie.

Krem z Lidla.

Krem ten kupiłam w Lidlu i składa się on z min. 95% składników pochodzenia naturalnego. Krem jest w tubce stojącej na głowie, jego pojemność to 50 ml. Opakowanie jest bardzo kolorowe i przedstawia główny składnik czyli papaję. Konsystencja tego kremu do rąk jest gęsta, bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Moja skóra jest nawilżona, odżywiona. Krem pachnie pięknie i słodko papaję.

Całkiem dobry

Krem do rąk był kupiony w Lidlu - specjalnie chciałem kupić marki na wyłączność - żeby w pracy na spokojnie nosić. Do tego plus że jest w małym opakowaniu wygodnym do kieszeni. Krem szybko się rozsmarowuje i szybko wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Krem odżywia, nawilża i regeneruje skórę dłoni. Do tego ma dobry skład i jest cenowo przystępny. Produkt wydajny.

Idealny do torebki

Krem w wygodnym małym opakowanie z ładną szatą graficzną. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Dobrze się rozsmarowuje nie pozostawiając smug, szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu ani nie klei się na dłoniach. Po zastosowaniu kremu skóra dłoni jest zregenerowana, odżywiona, nawilżona i gładka. Produkt wydajny.

Fajny lekki przyjemny

Kosmetyk ma przyjemnie owocowy zapach i raczej gęstą, treściwą konsystencję. Moje dłonie nie są szczególnie wymagające i do zastosowań domowych Cien z papają byłby dla mnie zbyt ciężki, dość długo się też wchłania. Używanie go na zewnątrz to już inna bajka i tutaj nie mam zastrzeżeń - chroni, odżywia, lekko natłuszcza. Nie wsiąka do zera, co w domu denerwuje, a na mrozie jest zbawienne. Akurat wtedy oczekuję warstewki ochronnej i ten krem sprawdził się doskonale.

Super jest

Krem znajduje się w bardzo wygodnej jak i malutkiej oraz podręcznej tubce o pojemności 50 ml. Szata graficzna jest przepiękna, przekuwa jakoś wzrok.

✔️Konsystencja kremu jest taka nie za gęsta ani rzadka i rozsmarowuję się bez problemu, pozostawiła lekką warstwę ochronę i błyskawicznie się wchłonęła.
✔️Zapach jego jest świeży, owocowy a do tego wyczuwalny.
✔️Co działania zauważyłam lekkie nawilżenie, fajne milusie w dotyku oraz zregenerował i odżywił skórę.

Podsumowując, kremik ma bardzo fajną tubkę co do każdej torebki się zmieści, również jest wydajny a do tego ma 95% składników pochodzenia naturalnego. Jedynie tylko minus ze jest dostępny w lidlu.