Donegal, Szczotka do włosów TT-hair 1231

Donegal, Szczotka do włosów TT-hair 1231

Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji włosów TT – Hair przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju włosów.
Delikatnie i bezboleśnie rozczesuje włosy, nie niszcząc ich struktury i nie łamiąc ich.
Skutecznie rozprowadza odżywki i olejki.
Nie elektryzuje włosów.
Masuje skórę głowy.
Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Stosowana codziennie sprawi, że włosy będą gładkie i lśniące.
Dzięki swoim gabarytom produkt jest poręczny i łatwy do przechowywania.
Wymiary: długość 12 cm, średnica 7 cm.

szczotki
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 3

Genialna!

Nie byłam przekonana do zakupu tej szczotki, ale z racji, że cena okazała się bardzo przystępna, a moja poprzednia szczotka niestety już nie miała wielu "zębów", więc pokusiłam o coś co wygląda jak tani odpowiednik Tangle Teezer (do zakupu którego się przymierzam).

Moje włosy są bardzo niesforne, plączą się i ciężko je ujarzmić, więc nie nastawiałam się na wiele, jednak jestem oczarowana tą szczotką. Rozczesywanie stało się przyjemnością. Szczotka nie szarpie włosów, nie wyrywa ich, ani nie plącze, ani nie elektryzuje (z czym miałam największy problem). Wszystko odbywa się delikatnie .

Kształt szczotki jest wygodny i poręczny do trzymania w dłoni. Desing niekoniecznie mnie zachwycił, nie ma dużego wyboru kolorystycznego - kolorystyka jest średnio trafiona jak w moje gusta.

Warto kupić!