Olivia Garden, Nano Thermic Styler Paddle Brush (Szczotka do włosów wiosłowa)

Olivia Garden, Nano Thermic Styler Paddle Brush (Szczotka do włosów wiosłowa)

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

Jeśli rozczesywanie włosów jest dla Ciebie mało przyjemną czynnością to nadszedł czas aby to zmienić.

Z pomocą przychodzą Ci najlepsze, profesjonalne szczotki marki Olivia Garden używane od lat przez najlepszych renomowanym mistrzów sztuki fryzjerskiej.

Prezentowany tutaj model szczotki Olivia Garden Nano Thermic Styler Paddle powstał w oparciu o technologie NanoThermic™ oraz Tourmaline-Ion™, których celem jest zadbać o zdrowy wygląd włosów, skrócić czas suszenia oraz wymodelować oczekiwaną fryzurę.

Technologia NanoThermic™ zapewnia włosom właściwą ochronę antybakteryjną, nadaje włosom zdrowy piękny blask i ułatwia stylizację.

Technologia Tourmaline-Ion™ (turmalinowo-jonowa) posiada właściwości antystatyczne zapobiegając puszeniu się włosów.

Specjalne nylonowe włókna szczotki posiadają idealnie zaokrąglone końcówki dzięki czemu nie uszkadzają włosów i nie podrażniają skóry głowy.

Wygodny, ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału zapewnia doskonałe trzymanie w dłoni i maksymalny komfort podczas używania szczotki.

Wysuwany szpikulec ukryty w uchwycie ułatwia precyzyjne układanie włosów podczas ich stylizacji.

Szczotka posiada metaliczny pierścień oddzielający korpus od uchwytu mający za zadanie zapobiegać owijaniu się włosów wokół szczotki podczas modelowania włosów.

Wykonana jest z lekkich materiałów, dzięki czemu praca nią jest łatwa i nie naraża nadgarstka dłoni na nadwyrężenie.

szczotki
Wykonanie
ceramiczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zdecydowanie polecam!

Bardzo poręczna szczotka, nareszcie nie mam wyrwanych włosów. Jest bardzo poręczna, wygodna w użytkowaniu. Dodatkowo bardzo lekka i wygodna. Solidnie wykonana. Ja mam włosy bardzo gęste, więc duża szczotka dla mnie się sprawdziła. Osobiście uważam że osoby o cienkich i rzadkich włosach mogą być lekko rozczarowane. Natomiast w moim przypadku jak najbardziej się sprawdzila. Gorąco polecam.

• Trwałość / wykonanie: 4

Zdecydowanie polecam

Jeśli nie wiesz jaką szczotkę wybrać to ta sprawdzi się doskonale.
Szczotka jest ergonomiczna, bardzo poręczna, nie uszkadza włosów ani skóry głowy, nie wyrywa włosów, nie elektryzuje ich oraz nir daje efektu spuszenia.
Sprawia, że czesanie staje się czystą przyjemnością.
Sprawdzi się do zwykłego rozczesywania jak i wczesywania odżywki na mokrych włosach.

Świetna szczotka

Świetnej jakości szczotka; nie widzę w niej żadnych wad. Jest solidnie wykonana i ma ładny design. Dobrze leży w dłoni, wygodnie się nią czesze. Bardzo dobrze rozczesuje włosy; igiełki całkowicie je "przebijają". Łatwo utrzymać ją w czystości. Nie ciągnie, nie wyrywa włosów (choć warto też mieć na uwadze, że ważna jest tutaj technika czesania). Na końcówce szczotka ma wyciąganą igiełkę do robienia przedziałka, ale przyznam, że chyba nigdy jej nie użyję ;).

Super!

Szczotka spisuje się perfekcyjnie. Bardzo dobrze rozczesuje włosy, nie wyrywając ich przy tym. Wystarczy kilka ruchów szczotką, aby rozczesać wszystkie pasma. Dzięki niej włosy nie elektryzują się i nie puszą. Szczotka jest bardzo poręczna i ładna w wyglądzie. Gorąco polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy nie wiedzą jaką szczotkę wybrać.

• Trwałość / wykonanie: 3

Szczotka do włosów Olivia Garden

Szczotka spisuje się dobrze, nie wyrywa i nie szarpie włosów, prześlizguje się po pasmach bardzo delikatnie, wystarczy kilka ruchów tą szczotką żeby rozczesać wszystkie włosy a to dzięki temu że ma dużą powierzchnię, ząbki są fajnie zakończone więc nie drapie i nie podrażnia skóry głowy. Wygładza pasma włosów i dzięki niej włosy jakby mniej się elektryzują i nie puszą. Ma bardzo wygodną rączkę pokrytą silikonem więc fajnie trzyma się w dłoni. Dla mnie jest super i bardzo się z nią polubiłam (choć na codzień częściej używam Tangle teezer) jednak szczotka Olivia Garden jest także piękną ozdobą toaletki ;)

pierwsza

Jest to moja pierwsza szczotka typu Paddle Brush, kupiłam ją po tym jak uświadomiłam sobie, że TT niezbyt służy moim włosom.
Można by trochę ponarzekać na dostępność i cenę tych szczotek, ale myślę, że nie ma co przesadzać.

Zalety:
-piękne i solidne wykonanie
-poręczna, drewniana rączka
-włoski szczotki nie drapią skóry głowy
-nie niszczeje z biegiem używania
-rozczesuje włosy szybko i bezboleśnie
-doskonale nadaje się do wczesywania odżywki