Bielenda, Black Sugar Detox, Detoksykująco – nawilżający krem dzień/noc

Bielenda, Black Sugar Detox, Detoksykująco – nawilżający krem dzień/noc

Detoksykująco – nawilżający krem o lekkiej, żelowej konsystencji skutecznie poprawia jakość trudnej i wymagającej cery mieszanej i tłustej. Niezwykła formuła kosmetyku oparta na innowacyjnym połączeniu cukru i węgla zapewnia cerze mieszanej silny detoks – oczyszczenie skóry z toksyn oraz optymalne nawilżenie. Krem widocznie poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Ładnie matuje i odtłuszcza błyszczącą cerę, redukuje poziom sebum oraz jego wydzielanie, zmniejsza widoczność porów. Zapobiega powstawaniu wyprysków, wyrównuje koloryt, dodaje cerze promiennego blasku, czyni ją miękką i gładką, wspomaga łagodzenie podrażnień i zmian trądzikowych.
Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych, krem stanowi swoisty Ekran anri-pollution chroniący skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska m.in. przed smogiem.

Cukier trzcinowy posiada silne właściwości oczyszczające i antybakteryjne. Zawiera liczne minerały i pierwiastki: żelazo, wapń, fosfor, potas i magnez. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, odblokowuje i oczyszcza pory, regeneruje, koi i łagodzi podrażnienia. Nadaje skórze równomierny, zdrowy koloryt i blask.

Węgiel dzięki silnym właściwościom absorbującym posiada zdolność głębokiego oczyszczania skóry. Działa jak magnes: przyciąga i wchłania toksyny, martwy naskórek, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia z powierzchni oraz głębszych warstw skóry. Skutecznie oczyszcza zablokowane pory, wyrównuje koloryt skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków.

na noc, na dzień
tłusta, mieszana
matujące, antybakteryjne, nawilżające
w słoiczku
lekkie

Dla mnie ten krem jest idealny. Matowi, nie zapycha. Lekko nawilża. Krem ma przyjemny zapach. Krem jest bardzo tani w stosunku do jakości. Opakowanie jest w szklanym słoiczku, bardzo ładnie wygląda. Korzystam już z drugiego opakowania i na pewno kupie kolejny.

Polecam.

Krem pierwszy raz zakupiłam w promocji w Rossmannie. Krem jest bardzo wydajny. Ładnie pachnie. Często do niego wracam. Delikatnie nawilża skórę twarzy. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki na skórze.Nadaje się jako baza pod makijaż.

Do zakupu kremu zachęciły mnie pozytywne opinie na forum. Kosmetyk świetnie poradził sobie z moją skórą, która jest bardzo wymagająca. Daje uczucie nawilżenia i (w moim przypadku) nie pojawiają się po nim żadne niedoskonałości.

Wykorzystała: kilka próbek

Krem bardzo fajny dostałam kilka próbek zeby spróbować i jestem zachwycona. Duży plus za zapach uwielbiam. Druga rzecz konsystencja przyjemna pod palcami czuć drobinki. Produkt na duzy pluuus :)

Mogę polecić

Jeden z lepszych kremów jaki używałam. Kupiłam go przypadkiem i w promocji. Stosuję go głównie na noc, po nałożeniu trochę szczypie, ale rano skóra jest promienna i wypoczęta. Jedyny minus dla mnie to zapach...

Beznadziejny...

Naprawdę słaby produkt. Krem nie spełnił moich oczekiwań - nie ma ani złagodzenia niedoskonałości i nierówności, zaczerwienien. Trudno mi sie z nim współpracuje, nie nawilża, nie regeneruje buzi. W moim przypadku - przy cerze skłonnej do zanieczyszczeń - nie zrobił kompletnie nic. Nie polecam.

Jest ok

Mam mieszane uczucia do tego produktu. Pierwsza aplikacja mnie zachwyciła, ale znalazło się "ale". Zacznijmy od opakowania, które jest bardzo ładne i stwarza efekt luksusowego produktu tak samo jak zapach kremu jest mocny, ale bardzo przyjemny. Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna, ma formę żelową. Bardzo szybko się wchłania. Krem silnie matuje jak na moje potrzeby za mocno. Nie używam go na noc, a jedynie pod makijaż. Jak dla mnie krem na noc musi mocno nawilżać nie potrzebuję wtedy zmatowienia lubię czuć, że mam krem na twarzy. Nie mam się co przyczepić produkt spełnia wszystkie zapewnienia producenta. Nie spełnia pewnych moim oczekiwań, ale mimo wszystko uważam, że to dobry produkt.

Najlepszy

Nie musiałam czytać opinii na temat tego kremu ponieważ zakochałam się już w samej próbce, którą otrzymałam od ekspedientki. Po użyciu musiałam kupić pełnowymiarowe opakowanie. Co prawda w moim mieście ciężko było z jego dostępnością. W Rossmanie ani w Hebe braki... Więc nie poddałam się i postanowiłam zamówić online. Za jedyne 20 złotych.
Moja cera jest mieszana, strefa T strasznie się przetłuszcza. Większość kremów, które nałożę powodują święcenia.. Ten wchłania się błyskawicznie dzięki żelowej konsystencji. Idealnie nadaje się pod makijaż. Nie ma mowy o świeceniu się. Dodatkowo fajnie nawilża. Skóra po aplikacji wygląda na bardziej promienną i pełną blasku. Mam wrażenie że dość szybko się skończył... Chyba że tak bardzo się polubiliśmy, że nie chciałam by się skończył. To zdecydowanie mój hit i będę do niego wracać :)

całkiem fajny

Krem dość dobrze nawilża, nadaje się również jako baza pod makijaż, dość dobrze współgra z później nałożonym podkładem. Ma fajną konsystencję, jest wydajny, daje efekt zmatowienia cery. Zauważyłam też, że odkąd go używam mam mniej wyprysków. Zapach jest dość mocny. Mi odpowiada, ale pewnie nie wszystkim się spodoba.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Nie porwał mnie

Sprawdziła się zasada, że jak coś jest WOW dla wszystkich to u mnie się nie sprawdza. Tak jest w tym przypadku. Podeszłam z optymizmem a z każdym dniem zapał i ochota przechodził.
Krem nie spełnił moich oczekiwań w stosunku do łagodzenia niedoskonałości, nierówności, zaczerwienienia. W moim przypadku przy cerze skłonnej do zanieczyszczeń nie robił kompletnie nic. Lubię chociaż czuć jak wstaje rano, żeby skóra jest promienna a niedoskonałości uspokojone. Ten krem jedynie jako tako nawilża i nadaje się pod makijaż.

Lubię te różne ekonomiczne kremy Bielendy

Do marki Bielenda przekonałam się jakiś czas temu, szukając zwykłych dziennych kremów pod makijaż, które dadzą lekkie nawilżenie mojej mieszanej cerze, bez niepotrzebnego natłuszczania jej. Takim kremem okazał się chociażby ten z cukrowej serii.
Choć na noc moja skóra potrzebuje czegoś znacznie treściwszego, krem ten doskonale nadaje się na dzień, do położenia pod krem z filtrem (z którym zresztą dobrze współpracuje). Makijaż kładziony na tak przygotowaną buzię utrzymuje się ładnie, wygląda naturalnie, bez tworzenia niepotrzebnej maski. Sam krem nawadnia skórę -po nałożeniu robi się taka sprężysta, jakby faktycznie dostała pić. Dodatkowo krem ma fajną, lekką konsystencję, delikatny acz przyjemny zapach i eleganckie opakowanie. Niczego więcej nie oczekuję od kremu w takim przedziale cenowym -chcąc liczyć na cuda należy (moim zdaniem) inwestować w zabiegi w gabinetach bądź kosmetyki profesjonalne -natomiast kremy Bielendy zdecydowanie zaspokajają podstawowe potrzeby skóry i z przyjemnością będę do nich co jakiś czas wracać.

Trzcinowa oaza piękna

KREM otrzymujemy w eleganckim szklanym słoiczku _z brązowa etykieta -wygląda to bardzo estetycznie
Krem ma konsystencję wprost idealna -zelowa która błyskawicznie się wchłania,
Ogólnie krem przypomina taki cukrowy budyń o delikatny wspaniałym zapachu
Cera po kremie jest miękka,koloryt wyrównany, pory zwężone,wypryskow mniej
Wspaniały krem za przyzwoita cenę