Avon, Naturals, Pomegranate & Mango, Conditioning Body Lotion (Balsam do ciała `Granat i mango`)

Balsam do ciała cudownie pielęgnuje skórę, pozostawiając na niej pyszny zapach. Formuła z ekstraktami granatu i mango znakomicie oczyszcza i odświeża skórę.

balsamy
nawilżające
zapachowa
lotion

Kupiony w: U konsultantki

W sam raz na szybkie poranki

Balsam jak wszystkie kosmetyki z tej serii ma obłędny zapach który na mojej skórze bardzo długo się utrzymuje.
Mocnego nawilżenia nie daje ale takie w sam raz z rana przed wyjściem do pracy idealnie. Skóra jest taka miękka i odświeżona.

Wchłania się bez problemu też więc nie trzeba długo czekać aby się ubrać i lecieć dalej

Jest okej

Balsamy z tej serii z Avonu o różnych zapachach sa fajne jednak bez rewelacji.
Mają ładny zapach który utrzymuje się chwilę na ciele, delikatna konsystencję. Nie nawilżają, wolno się wchłaniają, a z opakowania ciężko wydobyć końcówkę balsamu.
Uwielbiam balsamy, często je zmieniam dlatego na pewno nie kupię juz tego z Avonu.

Lekki balsam - Owoc granatu i mango

Balsam ma bardzo delikatną formułę intensywnie pachnie tak jak mgiełka dosłownie soczysty zapach słodkich owoców. Bardzo szybko się wchłania i daje nie wielkie nawilżenie ja nie posrebrzeję jakiegoś mega nawilżenia i dlatego lubię wracać do tego balsamu nie pozostawia tłustego filmu ;)

Przeciętny balsam

Ogólnie uważam, że wszystkie te balsamy z tej serii bez podziału na zapachy mają bardzo przeciętne właściwości nawilżające i odżywcze, ich zadaniem jest tylko dawać zapach na ciało i lekko ją odświeżać, i tak też oceniam ten balsam. Używałam na mało wymagające miejsca na ciele, nie wymagające akurat wybitnej pielęgnacji, przeważnie to ręce dekolt po prysznicu dla nadania ładnego zapachu skórze. Są one lekkie, nie pozostawiają tłustej warstwy, niska cena, dostępne w każdym katalogu.

Na lato - w sam raz

Kupiłam ten balsam w Avonowej promocji, w komplecie wraz z żelem pod prysznic z tej samej linii zapachowej. Miał to być dla mnie taki wakacyjny zestaw na wyjazd. Nie ukrywam że niewielkie i bardzo poręczne opakowania które łatwo wcisnąć do walizki miały tu również spore znaczenie. Zachęciła mnie również kompozycja zapachowa w postaci mago i granatu. Według mnie to idealne połączenie na letni wyjazd nad morze. Zapach jest owocowy, ale nie przytłaczający i nie sztuczny. To miła owocowo-świeża, soczysta kombinacja. Zdecydowanie jest to balsam na okres letni kiedy skóra nie jest zbytnio przesuszona i nie wymaga zbyt wiele pod kątem nawilżenia. Tak przynajmniej reaguje moja skóra. Balsam ma rzadką konsystencję przez co świetnie się rozsmarowuje, nie jest tłusty ani ciężki, już niewielka ilość pozwala na pokrycie większych obszarów ciała. Jest to w moim odczuciu bardziej mleczko nawilżające. Nawilżenie jest tu, owszem, ale nie jakieś szalone. Posiadaczom porządnie przesuszonej słońcem skóry na pewno nie wystarczy. Balsam nie pozostawia po sobie tłustej powłoki i wsiąka w skórę niemalże w 100 procentach. Efekt utrzymuje się przez cały dzień. Na okres letni jest to dla mnie idealny balsam, właśnie za sprawą swojej lekkości, natomiast w okresie zimowym, kiedy moja skóra wymaga zdecydowanie więcej nawilżenia, raczej by mi się nie sprawdził.

Bez szału

W mojej opinii jest to balsam bez większych zachwytów. Pięknie pachnie to jest na pewno plus, utrzymuje się ten zapach chwile na skórze. Ma rzadką konsystencję, trzeba chwilę poczekać żeby się wchłonął, a sam efekt nawilżenia nie trwa długo... Jest mało wydajny, w dość szybkim tempie go zużyłam. Opakowanie jest proste i wygodne w użyciu chociaż ciężko jest wydobyć cały produkt przy końcówce balsamu.

Jest ok

Kolejny balsam z serii tych owocowych od marki AVON. Co mogę o nim powiedzieć. Zapach bardzo fajny lekki i przyjemny, owocowy, który w miarę długo utrzymuje się na mojej skórze. Konsystencja rzadka jednak w miarę szybko się wchłania. Skóra jest po nim miękka w dotyku, wygładzone i nawilżona. Balsam jest bardzo wydajny bo wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić go na dużej powierzchni ciała. Opakowanie niewielkie, wygodne w zastosowaniu z widniejącym na etykiecie owocem, w którego zapachu jest produkt. Proste, estetyczne. Cena jest atrakcyjna więc każdy może go wypróbować na sobie.

dobry ale bez rewelacji

Bardzo często zmieniam balsamy do ciała i postanowiłam spróbować tych z Avonu. Balsam bardzo ładnie pachnie. Właściwie to jest chyba jego największą zaletą (w mojej opinii). Ma ładne opakowanie, choć myślę, że ciężko będzie wydobyć z niego resztkę produktu. Wolę te opakowanie z pompką. Konsystencja jest ok, niestety balsam dośc długo się wchłania. Skóra jest po nim gładka i miła w dotyku, dość długo zapach si utrzymuje. Niestety nawilżenie nie jest długotrwałe. Za to cena jest niska.
Szału nie ma ale chętnie kupię go ponownie dla samego zapachu.

Balsam...

Balsam kupiłam jakiś czas temu... Zastosowałam go kilka razy, jednakże nie spełnił moich oczekiwać. Przede wszystkim zbyt wolno się wchłania, nie daje długotrwałego nawilżenia. Zapach jest w miarę, opakowanie również - zgrabne i poręczne, zmieści się do małych torebeczek i można go mieć zawsze przy sobie a cena jest bardzo niska.

Mało wydajny balsam

Wszystko jest nie tak z tym balsamem.
Zapach jest mdly i nie sprawia przyjemności. Do tego balsam strasznie długo schnie i do tego trzeba go bardzo dużo zużyć aby posmarowac całe ciało. Taka butelka wystarczyła mi na 2 tyg więc rewelacji nie ma.

nic specjalnego

Nie ukrywajmy... pierwsze co nas porywa przy kremach, balsamach to po prostu ich zapach. Lubię owocowe nuty, ale w tym wydaniu coś mi nie pasuje. Mam wrażenie takiego bardzo kosmetycznego, sztucznego zapachu. Kolejne co mi nie pasuje to konsystencja... taki jakiś lepki ten balsam, u mnie dość długo się wchłania i nie eliminuje do końca uczucia suchości na skórze. Uważam także, że opakowanie jest niewygodne.... u mnie się ten produkt nie sprawdził.

Nic szczególnego

Stosowałam wiele rodzajów tego balsamu i stwierdzam, że jest on całkowicie przeciętny. Ani szczególnie nie nawilża ani nie poprawia kondycji naszej skóry. Właściwie równie dobrze można by go nie stosować. Zapachy też powalające nie są. Dla mnie zbyt intensywne i tym samym drażniące.