Paese, Matt It Up, Bamboo Pressed Powder (Matujący puder bambusowy prasowany)

Paese, Matt It Up, Bamboo Pressed Powder (Matujący puder bambusowy prasowany)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Paese Matujący puder bambusowy prasowany przeznaczony jest do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum. Zapewnia długotrwałe zmatowienia i efekt wygładzenia, nadaje skórze delikatną poświatę, bez jednoczesnego efektu kryjącego.

Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum oraz wilgoć. Dodatkowo rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i daje efekt "soft focus". Puder został wzbogacony o jedwab w proszku, który nadaje cerze delikatny blask.

Nie powoduje zatykania porów, stanowi roślinna alternatywę dla pudrów mineralnych.

matujące, utrwalające
prasowany
tłusta, mieszana

Zdecydowanie średniak

Puder charakteryzuje się wygodnym opakowaniu, w środku ma dołączoną gąbeczką ułatwiającą aplikacje.

Puder jest bardzo dobrze z prasowany. Łatwo się aplikuje, pozostawia matowe wykończenie, niestety podkreśla suchości skóry, a mam tendencję do suchej cery więc zdecydowanie mi to przeszkadza.

Trwałość jest dość średnia, po mimo że tani puder to uważam, że w podobnej cenie można znaleźć lepsze jeśli chodzi o trwałość.

Produkt wydajny.

Ulubiony puder prasowany

Pudrów prasowanych na codzień raczej nie używam. Na wyjazdy jednak są niezastąpione, kiedy boimy się o naszą kosmetyczkę i resztę bagażu (aby nic sie nie odkręciło i nie pobrudziło). Tego pudru przerobiłam już kilka opakowań, na wyjazdy zawsze do niego wracam. Ładnie matuje (nie jest to płaski mat, bardziej w stronę satyny po godzinie), jest wydajny i nie bieli. W załaczniku zdjęcie do jakiego stopnia zużyłam ostatni Pudełeczko bardzo dobrze wykonane, lusterko jest dodatkowym plusem :) Bez dodatkowego przypudrowania tłustą strefę T trzyma w ryzach 6h w lecie, co jest bardzo dobrym wynikiem

Lubię go

Puder Paese uznaje za naprawdę dobry zakup. Chciałam puder matujący i ten efekt dostałam. Służy mi jako wykończenie makijażu i sprawdza się w tej roli. Nakładam go pędzlem, a nie dołączoną gąbeczką.
Podoba mi się jego opakowanie i lusterko w komplecie. Fajny zestaw do torebki.
No i cena- to raczej tani kosmetyk, a daje fajne rezultaty.
Można by się pokusić o lepszą trwałość, ale nie jest źle.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia do ostatnio testowanego pudru. Do tej pory byłam wierna produktom marki Eco Cera - pudrom sypkim i w kamieniu. Nigdy mnie nie zawiodły i spełniały swoje zadanie. Idealnie utrwalały makijaż i zapobiegały świeceniu się skóry, bez efektu przesuszenia. Chciałam sięgnąć po coś nowego i padło na markę Pease.

Puder nakładam gąbeczką dołaczoną do niego. Jego kamienista struktura jest dość twarda i ciężko ją nałożyć na puszek. Nie podoba mi się to, że zaraz po nałożeniu pozostawia białą poświatę i efekt podkreślonych skórek. Mam cerę dość bladą, ale białość pudrowa ją pokonuje. Nie wiem czy jest to niewspółgranie z podkładem czy po prostu taki już urok tego pudru. Biała poświata znika po jakimś czasie. Puder matuje, jednak nie na cały dzień, a na kilka godzin. Potem nos zaczyna się już świecić i trzeba zmatowienie poprawić. Na plus mogę ocenić opakowanie produktu z lusterkiem i poręczność, gdyż z łatwością mieści się do torebki.

Po puder nie siegnę raczej ponownie, jednak wolę zostać przy swoich pewniaczkach :)

O boże jak ja sie nameczyłam

Puder ten zuzyłam, wyrzuciłam do kosza w koncu (stad brak zdjecia), ale tesknic nie bede.

Nameczylam sie przy tym pudrze okrutnie. Już długi czas korzystałam z pudów sypkich, które są może mniej wydajne, ale dla mnie - duzo łatwiejsze w użyciu Tu - katorga.

Pamietam pudry prasowane, ktore mialam i ktore fjnie sie nakladalo gabeczka. Tu ciezko mi bylo cokolwiek nabrac na te gabeczke. Nie wiem czy trefny egzemplarz czy taki ten puder jest - ale nie wiedzialam czym mam go naklaac. Ani pedzel, ani gabeczka - no nic.

Skonyczlam tak, ze zdrapywalam sobie tego pudru, zeby miec miałki piaseczek i to nakladalam na twarz, Bo inaczej sie nie dalo.

Same właściwości pudru są naprawdę spoko :
+ utrwala makijaż
+ zapobiega ywsiwecaniu sie w strefie T
+matuje
+ nie zapycha, co czasem zdarzało mi sie przy innych pudrach

Tylko to nakladanie - no tragedia. Siegne jeszcze chyba po wersje sypka tej marki, moze mi podejdzie, ale to było meczace

Fajnie matuje

Bardzo ucieszyłam się, że znalazłam w asortymencie marki puder bambusowy, ale prasowany ???? Kiedy miałam kilka minut więcej na poranny makijaż używałam minerałów i produktów sypkich, a teraz używam tylko jednego kosmetyku sypkiego, czyli pudru pod oczy.
Jest to taki zwykły puder, który dobrze mi się sprawdza.
Ładnie matuje, ale nie przesusza cery za bardzo.
Na pewno będzie wydajny, tak jak zapewnia producent.
Dobrze, że nie bieli, bo to było dla mnie ważne.

Bardzo dobry w niskiej cenie

Puder zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z dziwną gąbeczką. Przy moim drugim zakupie, opakowanie zmieniło się, plastik stał się matowy a gąbeczka lepszej jakości. Opakowanie jest z lusterkiem, całkiem poręczne i estetyczne.
Formuła pudru jest bardzo dobra - matująca, lecz nie wysuszająca. Łatwo się nakłada pędzlem, dobrze stapia się z innymi produktami i przedłuża trwałość makijażu. Puder nie zapycha i nie podrażnia cery.
Jeśli chodzi o wydajność jest ona w porządku, używam go na co dzień, czasem też zabieram ze sobą.
Jestem zadowolona z produktu, do którego będę wracać. Być może skuszę się również na wersję sypką.

Mój wybawca

Mam mieszaną cerę przez co nie jest mi łatwo znaleźć odpowiedniego pudru. Próbowałam już wielu propozycji, ale dopiero po odkryciu pudru Paese zakochałam się! Puder pięknie matuje, bardzo dobrze utrwala podkład, nie bieli, wystarcza mała ilość kosmetyku, aby uzyskać świetny efekt. Ważne jest również to, że kosmetyk nie wysusza skóry i nie uwidacznia suchych skórek.
Polecam:)

U mnie nie do końca się sprawdził

Puder kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w drogerii internetowej. Posiadam skórę mieszaną skłonną do wyprysków i pomyślałam , że to coś w sam raz dla mnie.

Opakowanie jest ładne i solidne, mamy do dyspozycji również lusterko, za co plus oraz aplikator. Puder jest transparentny, nie jest bardzo widoczny na twarzy. Produkt po nałożeniu na skórę, wygląda ładnie i świeżo. Jednak tylko przez chwilę. Po jakimś czasie puder mocno się ściera, szczególnie broda, policzki, nos... Nie wygląda zbytnio estetycznie. Poza tym pozostawia spiętą skórę. Próbowałam na kilku podkładach i niestety, na każdym wypada tak samo... Szkoda, bo pokładałam w nim nadzieję.

Kupuję ❤

Dla mnie ten puder to kosmetyk nr 1❤ Każdy podkład, który nałożę, po niecałych 3 godzinach świeci się na mnie a dokładnie świeci się cała moja twarz.
Ten puder sprawia, że nawet po 6 godzinach podkład wygląda dobrze. Troszkę się błyszczy, ale to nadal dobry efekt.
Puder jest prasowany, w czarnym, pięknym kompakcie zamykanym na zatrzask. Pokrywa w środu skrywa lusterko, a do pudru dołączony został sylikonowy, okrągły aplikator- gąbeczka. Ja nakładam puder dużym pędzlem albo tą sylikonową gąbeczką. Nie można użyć za dużo pudru, wystarczy cieniutka warstwa.
Puder ma świetny skład, jest lekki i nie wysusza skóry. Nie bieli. Utrwala podkład, a nakładany solo, nie ma żadnej barwy tylko zostawia satynową powłokę, która absorbuje sebum. Matuje na 6!
Co do wygładzenia, nie jest tak, że zmarszczki znikają jak w Photoshopie... ale na pewno skóra wygląda idealniej z użyciem tego pudru.

Mój ulubieniec

Kupiłam go totalnie przypadkiem, bo akurat kończył mi się inny, kiepski puder. Jestem bardzo zadowolona, puder nie bieli, faktycznie matuje ale nie ściąga skóry i nie podkreśla suchości. Po jakimś czasie się wyświeca, ale przy mojej skórze to normalne - wystarczy bibułka matująca i dalej jest w porządku. Jedyny minus to fakt, że produkt jest mało wydajny. Zakupiłam już zapasy.

Dobrze matujący puder bez talku

W ostatnim czasie kupując pudry przykładam dużą wagę do tego żeby nie zawierały talku, dlatego zdecydowałam się zakupić Puder Bambusowy Paese.

Kosmetyk bardzo dobrze matuje, nie kruszy się, jest trwały i wygląda dosyć naturalnie na skórze. Najczęściej noszę go w torebce i używam w trakcie dnia ale zdarza mi się stosować go także rano, bezpośrednio na krem z filtrem. W obydwu przypadkach jestem bardzo zadowolona z jego matu i trwałości, zdecydowanie polecam.