Schwarzkopf Professional, Silhouette, Pump Spray Super Hold Hairspray (Lakier do włosów bardzo mocno utrwalający)

Zapewnia bardzo mocne utrwalenie fryzury oraz doskonały połysk. Formuła z mikroskładnikami tworzącymi ochronną powłokę zapewnia mocne, długotrwałe i niewidocznie utrwalenie bez obciążania włosów. Nie skleja włosów. Szybkoschnący, łatwo się wyczesuje.

lakiery do włosów
utrwalające
Utrwalenie
bardzo mocne

Nie ma lepszego HIT

Odkąd go poznałam nie używam innych lakierów do włosów. Jest dosyć mało popularny i ciężko dostępny, cena również jest wyższa od standardowych lakierów z drogerii (doliczając jeszcze przesyłkę), ale naprawdę wart swojej uwagi.

Lakier jest zamknięty w butelce z atomizerem (nie ma jak większość formy sprayu pod ciśnieniem).

Jednorazowo uzyskujemy niewielką mgiełkę, która znakomicie utrwala włosy w (śmiało mogę powiedzieć) jedną sekundę. Utrwalenie jest bardzo mocne, a przy tym w ogóle nie widać go na włosach - byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, gdy utrwaliłyśmy już całą fryzurę, a na włosach nie było widać grama lakieru, jedynie w dotyku lakier był wyczuwalny. Lakier ma typowy alkoholowy i lekko drażniący zapach, ale nie przeszkadza on jakoś przesadnie, ma również dodatkową nutkę przyjemnego zapachu, który utrzymuje się długo na włosach. Po wyczesaniu go z włosów nie mamy do czynienia z choćby minimalną ilością "grudek" lakieru - włosy są nadal utrwalone, ale uzyskują swój kształt. Lakier nie powoduje matowienia włosów, błyszczą się swoim naturalnym blaskiem, nie obciąża ich - po wyczesaniu go włosy wyglądają na świeże.
Na drugi dzień - na poprawinach - (pomimo snu) fryzura wyglądała na nienaruszoną, goście weselni byli w szoku, że włosy wyglądają tak samo dobrze jak dnia poprzedniego!

Lakier jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu (również z powodu niewielkich rozmiarów).

W drogeriach internetowych można go kupić w korzystnej cenie.

Szczerze polecam!