Mrs. Potter's, Triple Herb Hydrate, Szampon do mycia włosów suchych wymagających nawilżenia

Potrójna moc ziół.
Szampon do mycia włosów suchych, wymagających nawilżenia. Potrójna moc naturu pochodzącs z ziół.
Składniki pochodzenia naturalnego :
-sok z aloesu
-ekstrakt z rokotnika
-emstrakt z pokrzywy
94% składnik9w pochodzenia naturalnego. Produkt przyjazny dla wegan.
Nie zawiera SLS i SLES
Lekka formuła bez silikonów
Bez sztucznych barwników.

Skóra głowy
sucha i wrażliwa
Odcienie
ciemne
Włosy
długie
do włosów suchych i zniszczonych
łagodzące, nawilżające
bez SLS i SLES, bez silikonów

Wykorzystała: kilka próbek

Szampon lepszy niż inne, ale nie idealny

Dostalam mnóstwo saszetek do wypróbowania, bo w sklepie z kosmetykami i powiwdziali, że nikt nie chce tych probek nawet za darmo i bedzie musiała wyzucić. Bierzcie próbki jak możecie naprawde!! Sa tańsze niż całe opakowanie.

Ogólnie myjąc nim miałam naprawdę dobre odczucia i napewno zosranie ze mna przez jakiś czas, mimo to jednak zdaje sobie sprawę, że i on ma swoje wady. Nie bede wam się zachwycać nad jego zapachem czy butelka, bo to sprawa indywodualna dla każdej z nas.

Szampony ze wzgledu na środek myjący w dzielimy na: mocne, srednie i delikatne. Ten raczej zaliczypabym do średnich (Sodium Coco-Sulfate jest nadal mocnym detergentem). Do tego poliquaterinum-7 - jest to dobry składnik, ale w odżywce nie w szamponie. Zaaplikowany na skalp cienkich, przetłuszczających się włosów obciąży je.

Czyli jednym słowem dalej szukamy idelanego partnera pod prysznic...

Piękny zapach

Bardzo do mnie przemówił zapach i konsystencja. Według mnie jest to szampon dość wydajny. Włosy są oczyszczone i nawilżone. Łatwo się rozczesują,ale używam w połączeniu z odżywką i maską.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Fajnie nawilża kręcone włosy

Stosuję zawsze w komplecie z odżywką lub maską z tej samej serii. Dzięki aloesowi dobrze nawilża włosy, również kręcone. Dobry skład. Stosuję również u 2 letniej córki. Pięknie pachnie!

Fajny szampon

Szampon tej marki kupiłam, gdy po farbowaniu włosów miałam całą głowę poparzoną. Poszukiwałam szamponu bez żadnych SLS, SLES, silikonów i barwników. Po pierwszym użyciu od razu mi się spodobał. Bardzo ładnie pachnie miodowo, dobrze się pieni, myje i nawilża skórę głowy i włosy. Zapach utrzymuje się bardzo długo na włosach, a sam szampon jest bardzo wydajny. Opakowanie bardzo wygodne i praktyczne. Polecam go.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Czuć oczyszczenie z trio ziół

W moje ręce jakiś czas temu trafiło trio nawilżające marki Mrs. Potter's, w którym znalazłam m.in. szampon. Posiada on żelową konsystencję ii fajnie się pieni, a przy okazji jest dość wydajny. DOodatkowo, ma ładny zapach, który trochę utrzymuje się na włosach, ae nie jakoś długo. Skład jest bez SLS,SLES co też jest na duży plus. Włosy są nawilżone i ładnie się roczesują. Jedyną wadą jest to, że wysuszył mi trochę skalp.

Szampon Mrs.Potter's

Szampon ma pojemną butelkę i ładne nowoczesne opakowanie . Praktyczne zamknięcie nie pozwala , aby szampon się wylał . Dobrze się pieni , wystarczy jego niewielka ilość nawet przy długich włosach . W połączeniu z odżywką tej samej serii ,daje efekty może nie rewelacyjne , ale zadowalające.
Włosy są miękkie, miłe w dotyku , nie plączą się i łatwo rozczesują .