Biotherm, Aquasource, Aqua Bounce Super Concentrate (Koncentrat do twarzy)

Biotherm, Aquasource, Aqua Bounce Super Concentrate (Koncentrat do twarzy)

Jest wiele czynników, które mogą niekorzystnie wpływać na stan cery. Można do nich zaliczyć między innymi ciągły stres, zbyt małą ilość snu, nieprawidłowe odżywianie się, a także codzienny makijaż wykonywany ciężkimi kosmetykami, które nie pozwalają skórze oddychać. Jeśli czujesz, że Twoja cera jest zmęczona, brakuje jej blasku i promiennego wyglądu, to już dziś sięgnij po innowacyjny koncentrat nawilżający Aqua Concentrate Bounce od Biotherm. Jego sekret tkwi w zoptymalizowanym składzie. Formuła zawiera drogocenny Life Plankton™, którego regenerujące właściwości znane są od dawna. Regularne stosowanie pozwoli Ci zredukować oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata jędrności, a także przesuszenie cery. Zawarty w składzie kwas hialuronowy również ma zbawienny wpływ na poprawę kondycji skóry - intensywnie i długotrwale nawilża ją, wypełnia drobne zmarszczki mimiczne oraz zapewnia dogłębną regenerację.

przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
lekkie
koncentraty i esencje
sucha, odwodniona

Nie zachwycił mnie

Do przetestowania dostalam próbkę dołączona do zakupów. Wystarczyła mi na 3 użycia, serum jest rzadkie, przez co łatwo sie rozprowadza. Prawie bez zapachu. Dobrze współgra z filtrami do twarzy. Nie testowałam jak zachowuje sie z makijażem. Mam wrażenie, że od razu po użyciu zmarszczki na czole są spłycone. Jednak nie czuje bym miała twarz nawilżoną, a nawet wyczuwam delikatnie ściągnięcie. Nie kupię produktu pełnowymiarowego, ponieważ nie zachwycił mnie ten produkt.

Strzał w 10!

Skusiła mnie dosc przystepna cena jak na marke Biotherm, ktora mnie jak do tej pory nie zawiodła.
Dlatego po przeczytaniu rewelacyjnych opinii, kupilam serum Aqua Bounce.
Juz w kilka sekund po aplikacji poczułam delikatna swiezosc i nawilzenie.
Konsystencja lekka, nie lepiaca sie, szybko sie wchlania i daje bardzo intensywny efekt nawilzenia. Twarz po calym dniu nie wydaje sie zmeczona, okolice oczu staja sie lekkie i gladsze natychmiast.
Produkt uzywalam poczatkowo codziennie, natomiast pozniej wystarczylo 2 razy w tygodniu by widziec i przedewszystkim czuc efekty.