Uzdrovisco, Całodniowy krem odżywczy `Rokitnik`

Uzdrovisco, Całodniowy krem odżywczy `Rokitnik`

Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z owoców. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry i jej gęstości oraz jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu.

Naprawczy koktajl lipidowy – masło Shea, skwalan, olej kokosowy. Niezwykle efektywne połączenie o znaczącej sile odżywiania, odnawiania płaszcza hydrolipidowego i wzmacniania bariery naskórkowej. Pokrywa skórę cenną, ochronną powłoką, uszczelnia ją i wzmacnia.

Fermenty olejowe – pochodzące m.in. z oleju z moreli, ze słodkich migdałów, z oliwek i słonecznika. Wykazują silne własności odżywczo-naprawcze (dzięki obecności NNKT) pokrywają skórę aksamitną powłoką. Delikatną, przyjemną i bardzo skuteczną.

W kremie znajdziesz także: arcydzięgiel, aloes, galusan epigalokatechiny, naturalne emolienty.

młoda, sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna
bogate
emulsja
Filtry
SPF <15
uniwersalne
nawilżające, natłuszczające, regenerujące, ochronne
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów
w słoiczku
Wiek
20+

Krem jest naprawdę bardzo dobry. I jestem tym zaskoczona, bo nie przepadam za tą firmą (na przykład żadne z ich serów mi zupełnie nie podpasowało.

Krem jest gęsty, ale nie tłusty. Konsystencja takiego treściwego masełka, które szybko się wchłania i pozostawia skórę satynową, pokrytą delikatną i nietłustą powłoczką.
Bardzo lubię używać tego kremu na noc. Rano skóra jest gładka i zadbana.

Pachnie delikatnie, zapach nie powinien nikomu przeszkadzać. Cena dobra. Wydajność dobra. Może nawet kupię go ponownie.

Bardzo dobry krem dla skóry 40+

Posiadam cerę problematyczną. Jest cienka, mocno unaczyniona - raz jest sucha a czasami się przetłuszcza. Oczywiście są widoczne pory. Krem wyciszył podrażnienia, wygładził oraz nawilżył skórę. Bardzo lubię go używać na noc jako całonocnej maski, ponieważ dzięki takiej aplikacji rano moja twarz jest nawilżona i wygładzona. Niestety nie zauważyłam spektakularnej poprawy gęstości czy jędrności skóry ale jest dobrze. :)

Średnie nawilżenie

Zdecydowałam się na serię Uzdrovisco po dobrych opiniach w internecie i komentarzach na temat składu. Zostawiłam już recenzję pod kremem nawilżającym, który używałam w dzień, odżywczy kupiłam na noc.
Niestety opinia jest dosyć podobna - tak jak nawilżający - krem jest faktycznie lekki, szybko się wchłania, dobry pod makijaż, natomiast jego też używałam z serum (ale z wit c, inny producent) i skóra była lepiej nawilżona niż po nawilżającym, ale wciąż to nie był idealny efekt. Jak kładłam sam krem bez serum, to efekt niestety jeszcze gorszy.

Bardzo dobry krem, choć czasem powoduje zaczerwienienie skóry

Krem odżywczy z Uzdrovisco jest jednym z moich ulubionych. Bardzo dobrze nawilża skórę i wygładza ją.

Ma dosyć gęsta konsystencję, ale mimo to znakomicie się wchłania. Zapach typowy dla serii Rokitnik, bardzo przyjemny.

Czuję, że po jego użyciu moja skóra jest wypielęgnowana, zaopiekowana.

I wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że czasem podrażnia mi skórę... Zastanawiam się czy to nie kwestia zapachu, bo to nie jedyny krem z linii Rokitnik, na który tak reaguje moja skóra.

Pomimo jednej małej uwagi uważam, że krem jest wart każdej złotówki. Skóra wygląda naprawdę ładnie. Nałożony na noc powoduje, że skóra jest rozświetlona i wypoczęta.

Zauważyłam, że trzeba z nim szybko pracować tzn. rozprowadzić i zostawić. Nie bawić się w masaż czy dokładniejsze wmasowanie w skórę, bo zaczyna się rolować.

Duży plus dla marki za słoiczek z ciemnego szkła. A propos słoiczka - bardzo lubię słoiczki Uzdrovisco, ponieważ zawsze wydobędę z nich ostatnią "kroplę" krem (krem jest bardzo wydajny). A także mają porządny gwint, nakrętka nie przeskakuje, nie zakręca się krzywo itp. jest to rzecz, która zawsze denerwuje mnie w kosmetykach, więc jest to dla mnie ogromny plus.

W moim przypadku średnio się sprawdził

Krem kupiłam zachęcona dobrymi opiniami o składzie. Niestety krem ten po kilku minutach od nałożenia daje uczucie lekkiego ściągnięcia skóry, co nie zawsze jest przyjemne. Posiadam też krem nawadniający z tej serii, który bardzo mocno ściąga skórę, więc odżywcza wersja prezentuje się lepiej. Krem ma też intensywny ładny zapach, który jednak po dłuższym stosowaniu może nieco denerwować. Przez te uczucie ściągnięcia skóry, ciężko mi ocenić jego właściwości odżywcze i nawilżające.

Super krem

Na początku o mojej skórze: mieszana, skłonna do zapychania i często wrażliwa na kosmetyki. Mam niestety trądzik i długo używałam głównie wysuszających kosmetyków. W końcu jednak się opamiętałam i z polecenia kupiłam właśnie ten krem.
Nie wyobrażam już sobie bez niego mojej pielęgnacji. Jest lekki, ale bardzo dobrze nawilża i przy tym nie zapycha. Szybko się wchłania, skóra się po nim nie lepi.
Stosuję go wieczorem, czasami też w dzień, ale najczęściej rano nakładam krem z spf i nie jest mi już wtedy potrzebny. Dzięki niemu moja skóra jest miękka, nawilżona i ogólnie w dużo lepszej kondycji.
Używam go od dwóch miesięcy, razem z tonikiem-esencją z tej samej firmy i jestem mega zadowolona z tego połączenia.
Jedynymi minusami jest jego zapach, jak dla mnie mógłby być mniej wyczuwalny, i opakowanie. To znaczy, trzeba pamiętasz o myciu rąk przed jego użyciem, żeby nie nanieść bakterii do słoiczka. Ale dobrze, że jest to szklane, ciemne opakowanie. Są to takie małe minusiki.
Skład ma bardzo fajny, A działanie jest po prostu boskie. Z tego co wiem jest łatwo dostępny i jego cena przy takiej wydajności jest w porządku.

Krem bogaty z natury

Całodniowy krem odżywczy do twarzy z ekstraktem z rokitnika od Uzdrovisco to produkt zamknięty w szklanym pojemniczku. Pojemność standardowa, 50 ml, zapach przypomina winogron, jest intensywny, ale przyjemny. Jeśli chodzi o gęstość to dałabym mu 3 w skali 1-5. Bardzo przyjemnie rozprowadza się po twarzy.
Co ma nam zapewnić?
- odżywienie
- wzmocnienie warstwy hydrolipidowej
- wygładzenie
- ujędrnienie.

Jakie składniki mają na to wpłynąć?
-100% zalecanej dawki ekstraktu z rokitnika
- naprawczy koktajl lipidowy
- fermenty olejowe
- arcydzięgiel, aloes, galusan epigalokatechiny, naturalne emolienty.

Jakie są moje spostrzeżenia? Jestem z niego bardzo zadowolona, bo jest wydajny, stworzony z naturalnych składników, ma piękny zapach, jest skuteczny. Cena nie jest najniższa, ale myślę że warto w niego zainwestować, jeśli szukamy naturalnych, polskich kosmetyków. Uwielbiam wspierać to co nasze, dlatego mam dodatkową radość z jego stosowania.

Super nawilża przy mojej „trudnej” cerze!

Mam cerę mieszaną i wrażliwą przez co bardzo ciężko mi znaleźć krem, który jednocześnie doskonale nawilży, a z drugiej strony nie spowoduje nadmiernego przetłuszczania cery i jej zapychania. Przetestowałam naprawdę wiele kremów i ten spełnia wszystkie moje oczekiwania. Stosuje go na noc, jest on dość gęsty. Zdecydowanie polecam!

Ulubieniec na noc

Lubię eksperymentować z kosmetykami i często je zmieniać, żeby skóra się nie przyzwyczajała. To jest chyba pierwszy produkt do twarzy, który kupuję drugi raz z rzędu, bo jestem zachwycona działaniem. Stosuję go jako krem na noc (szkoda, że nie zawiera SPF, bo może skusiłabym się również na dzień). Nakładam go na sam koniec pielęgnacji i gdy wstaję rano, buzia jest pięknie odżywiona - czuć nawet na niej jeszcze lekką warstwę kremu. Dzięki temu pożegnałam się z problemem suchych skórek :)

Byłby super...

Chciałam kupić coś porządnego, dobrego. Słyszałam o Uzdrovisco kilka, ale pozytywnych recenzji, więc gdy w drogerii wahałam się nad kupnem naturalnego kremu, wybrałam ten.

Ciężko jest mi go ocenić, bo na mojej cerze jest niestety zdyskwalifikowany - zapycha ją. Nie mogę mu jednak odmówić tego, że oprócz tego, że widziałam kilka niespodzianek (za każdym razem, dawałam mu kilka szans), widziałam również niesamowite nawilżenie, ujędrnienie skóry, takie napięcie, jakby skóra "napiła" się dobrych składników. Odżywczy - to prawda. Całodniowy - to prawda, ten efekt się utrzymuje bardzo długo. Myślę, że wiele osób może być zachwyconych efektem, jeśli właśnie nic ze składu nie jest dla nich komedogenne (ja przyznaje, że skład dokładnie przeczytałam dopiero w trakcie używania). Ale skoro już mam tak świetnie odżywczy krem, to szkoda byłoby zmarnować. I znalazłam dla niego nowe zastosowanie - stopy. Nic odkrywczego, ale dla mnie stopy to zdecydowanie ten obszar, dla którego nigdy nie kupiłam żadnego kremu, ani nawet nie chciało mi się poświęcać tego, którego właśnie używałam do ciała (a to przecież żadna robota nakładając balsam na nogi dodatkowo nałożyć go na stopy - a jednak, nigdy mi się nie chciało).
Kiedy ma się taki piękny (opakowanie jest bardzo eleganckie), drogi, ekskluzywny wręcz, i świetnie działający, z fajną konsystencją, zapachem, krem to żal nie skorzystać. Pięty zadowolone, w końcu ktoś o nie dba, ja zadowolona, bo krem nie stoi bezużytecznie. Wiadomo, byłoby super, gdybym mogła używać go do twarzy, ale nie żałuję zakupu, bo to dobrej jakości produkt.

Moj hit

Polska marka Uzdrovisco wyskoczyła do nas z produktami zaslugujacymi na ukłon. Krem zamknięty w czarnym szkle z minimalistyczną, lecz nie nudna szata graficzna. W środku tego słoiczka znajdujemy aż 98% pochodzących z natury, wysokoselekcjowanych składników.
Krem odżywczy z rokitnikiem otula nas niesamowicie przyjemnym zapachem. Konsystencja kremu jest masełkowa, bardzo przyjemna. Produkt szybko się wchłania w skórę, bez uczucia ściągnięcia czy jakby krem zniknął. Jest to krem całodobowy, ja stosowalam jako wieczorny. Po przebudzeniu cena była wyciszony, miękką i przyjemna. Mimo moje tytłuszczania się centrum twarzy, nie było mowy o zapchaniu, co więcej świecenie i problemy z podkładem w tym miejscu się zmniejszyły ( bez zmiany,pielęgnacji przed makijażem).
Kolejnym atutem jest jego niska cena. Za produkt naprawdę wysokiej klasy płacimy 45-50zl, a w promocja może się udać nawet trochę ponad 30! Ma iście drogeryjna cenę w zamian za produkt, z którym uważam, że większość została by na dłużej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo dobrze nawilża skórę

Krem znajduje się w słoiczku o pojemności 50 ml wykonanym z ciemnego szkła. Krem ma delikatny zapach, konsystencja jest dosyć gęsta, ale krem z łatwością rozprowadza się na skórze. Bardzo podoba mi się to, że kremik ma w składzie substancje naturalne, certyfikowane oraz brak jest produktów pochodzenia zwierzęcego. W kosmetyku tym nie ma zbyt wielu substancji pochodzenia syntetycznego, nie ma ani jednej szkodliwej substancji, a jest wiele cennych substancji pochodzenia naturalnego. Duży plus za obecność nawilżającego masła Shea, skwalanu oraz wielu przeciwutleniaczy. Podoba mi się też, że użyto tutaj naturalnych emulgatorów czy konserwantów.
Kremik nakładałam na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Bardzo dobrze się rozprowadzał po skórze, tak że mogłam go delikatnie wklepać, a nie musiałam go rozcierać. Kremik ma tez bardzo ładny, delikatny zapach. Bardzo dobrze nawilża przez cały dzień.
Natalie Forever o wszystkim co naturalne