Wella, Color Perfect, Color Booster (Koloryzująca odżywka do codziennego stosowania)

Chcesz zachować blask i intensywność koloru pomiędzy farbowaniami na dłużej? Zależy Ci na wydobyciu refleksów lub podkreśleniu naturalnego koloru? Twoje włosy tracą blask? Odśwież kolor i nadaj włosom miękkości i blasku z progresywnie koloryzującą odżywką Wella Color Perfect Color Booster, która zawiera formułę z olejkiem arganowym, makadamia i kokosowym dla jeszcze lepszego odżywienia.
Dostępna w kolorach:

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, nawilżające
w tubie

Piękne włosy

Nie zauważyłam istotnych zmian w kolorze włosów, chociaż sama odżywka brudzi bardzo prysznic.
Natomiast odżywka sama w sobie jest bardzo dobra. Włosy są gładkie, nie puszą się, ładnie błyszczą.

Utrzymanie koloru

Odżywka jest dobra doraźnie, włosy dobrze się rozczesują, kolor jest głębszy. Ale ten efekt widzę tylko w tuż po użyciu odżywki. Gdy następnym razem jej nie użyję na moich włosach nic nie widać. I tutaj też nie winię odżywki lecz może strukturę i stan moich włosów. Konsystencja jest kremowa, dzięki czemu odżywka jest wydajna, opakowanie wystarczy na długo przy mojej średniej długości włosów.

Przyjemna odżywka

Dzięki odżywce włosy są bardziej lśniące, odżywione i bardziej miękkie. Wydaje mi się, że wspomaga farbę i dzięki niej kolor utrzymuje się dłużej. Odżywka ładnie pachnie, szybko się rozprowadza i pomaga podbić kolor z farbowania. Warta wypróbowania, bo może ograniczyć zbyt częste używanie niezdrowych farb.

Wygładza, zmiękcza włosy i podkreśla ich kolor.

Działa-utrzymuje chłodny odcień blondu, wygładza, zmiękcza. Ale są to niestety doraźne zabiegi. Skład nie powala i to jest główny minus. Dlatego używam, ale raczej nie kupuję ponownie. Moje włosy na dłuższą metę nie lubią silikonu a parabeny i alkohol w składzie mnie skutecznie zniechęcają

bardzo fajna odżywka dla farbowanych włosów

odżywka jest super, bardzo podoba mi się takie rozwiązanie koloryzującej odżywki. przedłuża trwałość koloru.
- zapach w porządku
- konsystencja ok
- opakowanie przeciętne
- idealna dla tłustych włosów
polecam i kupię ponownie

Odżywka nadaje blasku i nie obciąża włosów.

Jestem zadowolona z tej odżywki koloryzujące.Początkowo bałam się przebarwień rąk ale bez obaw jest bezpieczna.Włosy wyglądają zdrowo ,kolor się utrzymuje i daje błyszczącą poświatę.Odżywka nie obciąża włosów ,ładnie pachnie a kremów konsystencja jest wydajna i łatwa w nakładaniu.Polecam wypróbować

Jestem na tak

Używałam odżywki dla odcieni blond (kokosowej), która ma nadać włosom chłodny odcień i chronić włosy przed powstaniem żółtych odcieni. Czy włosy dzięki odżywce nabierają chłodniejszego odcienia ciężko mi stwierdzić - ja nie zauważyłam w tej kwestii jakiejś zmiany, ale na pewno odżywka przedłuża trwałość koloru. Podoba mi się, że włosy wyglądają po niej ładnie - są miękkie, sypkie i dobrze się rozczesują. Jestem z niej zadowolona.

Blaski i świeżość

Odżywkę wypróbowałam jeszcze przed farbowaniem - ładnie podbija kolor i nadaje blask zarówno brązowym jak i rudym włosom. Ulatwia rozczesywanie I modelowanie włosów. Dobry dodatek , który lekko tuszuje odrost.

Inna niż wszystkie odżywki .

Jest to moje pierwsze spotkanie z tego typu produktem. Zwykle stosowałam klasyczne odżywki i maski ale nigdy przedtem koloryzujące odżywki do codziennego stosowania.

Produkt ma wygodne , estetyczne opakowanie. Odżywka ma delikatna kremowa i fioletowa konsystencje. Nie brudzi rąk.

Nakładam ja po każdym myciu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kolor po koloryzacji jest zachowany i nie blaknie.

Kosmetyk bardzo fajny i godny wypróbowania

Odzywka Wella Color Perfect

odżywka Color Perfect w pełni mnie zadowoliła, nadała im koloru i miekkości . Włosy rozczesują sie bez problemu ,są mniej łamliwe , lśniące i miekkie. Kupię ja napewno. To będzie moja ulubiona odzywka

Idealna jeśli chcesz przedłużyć kolor farby

Odżywkę otrzymałam jako testerka Klubu Recenzentki. Wypróbowałam dziesiątki farb, i od kiedy pamiętam, zawsze miałam problem z szybkim wypłukiwaniem się ich na moich włosach. Przy regularnym stosowaniu odżywki zauważam różnicę. Kolor nadal pozostaje intensywny, włosy sa gładsze, bardziej lśniące, miękkie, czego chcieć więcej? Polecam!

Działa!

Odżywka faktycznie działa i ochładza kolor włosów, jestem, bardzo zadowolona. Do tego widać, że odżywia, włosy są bardziej gładkie i łatwo się rozczesują. Nie zauważyłam przeciążania a stosuje ją teraz co każde mycie włosów. Zapach przyjemny, utrzymuje się chwilę na włosach.Przyczepić się mogę jedynie do opakowania, nie przepadam z takimi tubami, ciężko je otworzyć pod prysznicem mokrymi rękami.