Chicco, Creme Solare SPF 50+ (Krem do opalania)

Chicco, Creme Solare SPF 50+ (Krem do opalania)

Wodoodporny krem do opalania dla delikatnej skóry dziecka o bardzo wysokim współczynniku ochrony SPF 50+, wzbogacony o ochronny 3P Complex, który zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Dzięki ekstraktowi z Physalis i witaminie E chroni skórę przed wszystkimi rodzajami promieniowania słonecznego (UVA, UVB) oraz przed działaniem promieni podczerwonych IR.

Bezzapachowy, nie zawiera alkoholu ani parabenów i fenoksyetanoli.

Testowany na wrażliwej skórze.

w tubie
Filtry
SPF > 50
normalna, wrażliwa, sucha
kremy przeciwsłoneczne
ochronne

Na prawdę dobra ochrona

Krem dla dzieci z wysoką ochronę SPF 50 wodoodporny, posiada lekką konsystencję, dość szybko się wchłania.
Ma dobry skład i używam codziennie u dziecka wychodząc na spacer. Nie wysusza skory oraz nie zauważyłam żeby uczulal.

Mój numer jeden

Kupiłam ten krem już w sumie z pewną rezygnacją. Ostatnio miałam pecha jeśli chodzi o kremy przeciwsłoneczne dla dzieci, co jeden to gorszy. Po przygodzie z kremem mineralnym od Emolium, który strasznie wysuszył skórę mojego malucha, straciłam już jakoś nadzieję i wiarę, że znajdę dobry krem dla dziecka. Złapałam krem z chicco z iskrą nadzieji, że może jednak tym razem będzie ok.
W końcu znalazłam naprawdę dobry krem!
Ma dobry skład, nie zawiera substancji zapachowych i alkoholu. Jest też wolny od SLS i parabenów, chroni nasze pociechy nie tylko przed promieniowaniem UVA i UVB ale również zabezpiecza przed działaniem promieni podczerwonych IR!
Krem ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza na skórze, nie pozostawia żadnych śladów, bardzo szybko się wchłania, no po prostu ideał. Jedynym minusem do czego mogę się przyczepić jest wydajność, z racji lekkiej konsystencji dość szybko go ubywa ale dla mnie to jest numer jeden i już go pewnie nie zamienię.