AA, Men Carbon Care, Maseczka oczyszczająca z węglem

AA, Men Carbon Care, Maseczka oczyszczająca z węglem

Oczyszczająca maska z węglem aktywnym została stworzona w odpowiedzi na potrzeby męskiej skóry, wymagającej dokładnego oczyszczenia, wygładzenia i odświeżenia.
Działanie:
Unikalna formuła zawiera system Carbon Detox, kwas azelainowy i kaolin, które:
• usuwają wszelkie zanieczyszczenia i odblokowują pory
• łagodnie złuszczają martwy naskórek i wyrównują koloryt
• zmniejszają widoczność zaskórników
• regenerują i zapobiegają podrażnieniom.

maseczki
oczyszczające
bez parabenów
w tubie
tłusta/ mieszana

Całkiem fajna maseczka

Kupiłam sobie męska maseczkę bo myślałam że będzie mocniej oczyszczać niż ta dla kobiet bo wiadomo że skóra faceta jest grubsza i kosmetyki nie muszą być delikatne tak jak dla nas -kobiet.
*Opakowanie bardzo praktyczne -mała miękka tubka z której łatwo wycisnąć całość do końca zakończona wąskim dziubkiem dzięki czemu maska nie ma kontaktu z powietrzem i nie zasycha.
*Zapach przypomina męskie perfumy,ładny ,przyjemny
*Konsystencja-bardzo treściwa czarna maska,nie zasycha na skorupę choć wiadomo że czarne maski ciężko się zmywa i brudzą umywalkę podczas zmywania
*Cena-dałam za nią chyba 20 zł ale jest wydajna , ja użyłam 6 razy i mam jeszcze pól opakowania
*Działanie
Po nałożeniu na twarz nie piecze ani nie ma nieprzyjemnego odczucia.
W składzie kwas azelainowy i węgiel -świetne przy skórze zanieczyszczone , trądzikowej.Moja skóra jest raczej sucha ale czasem wyskakują mi jakieś niedoskonałości i w takim czasie stosuje tę maskę.
Skóra staje się gładsza i rozjaśniona, niedoskonałości szybciej znikają , zasuszają się.
Nie zauważyłam oczyszczenia zaskórników ani zmniejszenia porów ale skóra wygląda zdecydowanie zdrowiej .
*Nie powoduje podrażnienia ani reakcji alergicznej
*Przy moim typie cery (sucha) nie nadaje się do częstego stosowania bo za bardzo mi wysusza skórę