Celia, Krem nawilżający przeciw zmarszczkom do cery normalnej i mieszanej `Kolagen + algi`

Lekki krem nawilżający. Dzięki zawartości kolagenu aktywnie odbudowuje strukturę skóry, przez co wyraźnie spłyca zmarszczki. Algi, bogate w witaminy i minerały, zapewniają odpowiednie nawilżenie, intensywną regenerację oraz przywracają cerze świeżość i zdrowy koloryt. Polecany do stosowania na dzień i noc, do cery dojrzałej normalnej i mieszanej.

uniwersalne
normalna, dojrzała, mieszana
nawilżające, regenerujące, na przebarwienia, na zaczerwienienia
lekkie
w słoiczku

Wielka szkoda.

A tak bardzo liczyłam na ten krem. Wierzyłam, że może nam się udać. Tymczasem, kupiłam go raz i więcej nie kupię.

Plusy:
+ lekka konsystencja
+ miły, świeży, morsko- zielony zapach
+ prosty skład
+ niska cena

Neutralne:
- pozostawia na skórze silokonową warstwę, nie chce się wchłonąć
- zakrętka, kruszy się i pęka
- zapycha!

A mam cerę mieszaną, kilka zmarszczek, cenię w kosmetyce kolagen i algi, lubię turkus.
Szkoda.

Nie zmienię!

Świetny krem nawilżający za przystępną cenę. Ostatnio kupiłam dwa opakowania. Dobrze nawilża. Jeśli ktoś spodziewa się efektu przeciwzmarszczkowego to chyba się rozczaruje. Po pierwsze takie kremy nie istnieją, po drugie kolagen nie przenika przez skórę. Nie warto wydawać dużych pieniędzy na kremy przeciwzmarszczkowe. Dziękuję.

Ilość zużytych opakowań: trzy

To nie to

plusy:
+ dobrze nawilża
+ dobrze się rozprowadza
+ odświeża

minusy:
- długo się wchłania
- pozostawia bardzo tłustą warstwę
- niespecjalny zapach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ wysoka wydajaność

Dla mnie idealny

Już od jakiegoś czasu używam kremów z tej firmy. Nie wszędzie można je łatwo kupić. Jest naprawdę tani (6 zł) i odpowiedni dla mojej dojrzałej cery mieszanej. Ma lekką konsystencję,delikatny zapach i co najważniejsze nawilża. Wcześniej uzywałam z samym kolagenem,teraz kupiłam dodatkowo z algami. Stosuje go na dzień i na noc. łatwo i szybko sie wchłania.
Plusy za cenę,poręczne opakowanie,zapach i co dla mnie najważniejsze spełnia swoje zadanie. :)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Raczej nie

Mam strasznie mieszane uczucia co do tego produktu, może nastawiłam się na za dużo?

+ cena
+ fajnie się wchłania
+ wydajny

+/- zapach za chwilę męczył

- nie wysuszał ale i nie nawilżał, a to główne zadanie, może zbyt lekki dla mnie
- konsystencja
- "do cery mieszanej" ? nie tak mieszanej jak moja, raczej do normalnej

Spłycanie zmarszczek? Oj wątpię.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Super- kupię ponownie

Za magiczną cenę 4,99 kupiłam ten krem.
Dziś opakownie ma białą zakrętkę.
Nie spodziewałam się powalającego efektu a jestem bardzo zadowolona, ponieważ:

- dla mnie absolutnie fantastyczna konsystencja
-krem szybko się wchłania i ładnie nawilża ( nawet kremy powyżej 100 zł tak dobrze się wchłaniały)
-nic się nie waży pod makijażem
-nie zostawia tlustego, lepijącego filtru na twarzy, ładnie matuje cerę na resztę dnia
-bardzo ładnie pachnie

Daję pół gwiazdki mnie bo od kremu oprócz nawodnienia oczekuję jeszcze regenerującego kopa.
Na ten moment super krem na codzień.

nie wiem

Krem, który raz mnie zachwyca, a raz wkurza. Jakiś czas temu kupiłam ten krem skuszona pozytywnymi opiniami i zapachem i byłam bardzo z niego zadowolona. Sprawdzał się- nawilżał, a tego od niego oczekiwałam. Po około roku wróciłam do niego i na początku był ok, ale po kilku zastosowaniach zaczął mnie uczulać- skóra twarzy strasznie mnie piekła i czerwieniła się. Odstawiłam go na kilka dni, ale kiedy znów nałożyłam go na twarz było tak samo źle.
Używam do łokci i kolan, czasem do rąk :)

Zalety:
- cena
- dostępność
- nawilżenie
- zapach
- ładnie się wchłania
- lekki- można go stosować na dzień pod makijaż

Wady:
- czasem uczula
- zbyt wodnista konsystencja
- nie zauważyłam, żeby działał przeciwzmarszczkowo

Ja mam mieszane uczucia, ale mój mąż bardzo lubi ten krem :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzecie rozpoczęte

Średnio

Kremy Celii widziałam praktycznie wszędzie, więc w końcu postanowiłam jakiś wypróbować. Mam cerę mieszaną - policzki są suche/normalne, a strefa T tłusta. Używałam go na dzień, na noc wolę bardziej treściwe kremy.

Plusy:
+Redukuje uczucie ściągnięcia
+Zapach
+Cena
+Konsystencja
+Wydajność

I to w zasadzie tyle... Minusy:
- Nie znoszę parafiny! Odpowiada ona za tłustą warstewkę, po której, godzinę później, znowu mam problem z przetłuszczaniem się skóry
- Nie nawilża, pozostawia własnie tą tłustą warstwę
- Oczywista oczywistość - nie redukuje zmarszczek

Za tak śmiesznie niską cenę czego się spodziewałam? Mimo, że ten mnie zawiódł, a wszystkie kremy Celii mają parafinę, wypróbowałam jeszcze jeden, na noc... ale to już nie ta recenzja ;)

Używam tego produktu od: Używałam długo, 3-4 miesięce
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny za swoją cenę

PLUSY
+ śmieszna cena - kupiłam za około 4,5 zł w Tesco
+ bardzo dobre nawilżenie
+ nie zapycha
+ dobry na noc i jako baza pod makijaż
+ przyjemny zapach
+ ekspresowo się wchłania
+ ogranicza wydzielanie sebum i normalizuje moją skórę twarzy

MINUSY
- nie działa przeciwzmarszczkowo (mam 23 lata, może dzięki dobremu nawilżeniu zapobiega powstawaniu nowych, ale z moimi już powstałymi 2 zmarszczkami na czole nie zrobił nic)
- nie wiem, czy nie byłby za lekki dla cery dojrzałej, ale to już raczej nie minus, a spekulacja ;)

Ilość zużytych opakowań: pół

Dobry kremik

Po długim stosowaniu tłustego kremu z ziaji, który jak sie później okazało-nie jest do mojej cery, trafiłam w zwykłym markecie na Celie. Jak mi doradził dermatolog, kupiłam nawilżający i tak przy nim zostałam.
Moją twarz nawilża wystarczająco. Po innych nawilżających jakie testowałam czułam niedosyt. Ten nadaje się jako baza pod makijaż jak i krem na noc.
Zmarszczek może nie wygładza ale nie ma co się cudów spodziewać za 5 zł :)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

przyzwoity krem nawilżający

Krem częściowo spełnił moje oczekiwania ale jak za taką śmieszną kwotę nie można mieć wszystkiego. Chciałabym podkreślić że nie zgadzam się że jest to krem do cery dojrzałej (zależy też co tutaj producent miał na myśli) Ja używam do skóry 34-letniej i sprawuje się bardzo dobrze jeżeli chodzi o nawilżanie. Jeżeli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to raczej nie usunie tych już istniejących zmarszczek. Zresztą za 5 zł nie ma takich cudów. Jego przeznaczenie to skóra normalna i mieszana więc miałam nadzieję że nie będzie dawał błysku i tutaj się pomyliłam, ponieważ dosyć się po nim świecę i pozostawia na skórze taką powłoczkę jakby silikonową jak to zauważyły również inne recenzentki. Ja sobie z tym daję radę: czekam aż się wchłonie i nakładam podkład i puder. Ten tłusty film to dla mnie jedyny minus. Co na plus: świetnie nawilża, ma algi i kolagen dosyć wysoko w składzie i kosztuje tylko ok 5 zł.

mile zaskoczona

Używam go z przyjemnością ma delikatny zapach lekką konsystęcje i szybko się wchłania. Czuję że moja cera po tym kremie jest dobrze odrzywoina i nawilżona.
Nadaje sie także pod makijaż i ta cena ok 5zł .
Warto go kupic polecam.