Garnier, Fructis, Nutri - Odbudowa, Ekspresowa odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych

Wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa,wygładza włosy od nasady aż po same końce i chroni je przed wilgocią. Włosy 3 razy gładsze, niesforne loczki poskromione, nawet przy dużej wilgotności powietrza. Włosy doskonale się rozczesują i pozostają nieobciążone.

Ok ;)

Odżywka nawet dobra.
Włosy są miękkie po niej, świecą sie ładnie a czy jest regeneracja to niewiem ;p
ale nie narzekam, wdodatku bardzo tani i naturalny produkt .

Nawet, nawet

Kiedyś ten produkt działał na moje włosy świetnie, były po nim jakby zdrowsze, łatwiej się rozczesywały, przyjemnie pachniały. Z czasem jednak chyba się na niego uodporniły : (

W dodatku jak ostatnio kupiłam ta odżywkę to od razu po użyciu przy włosach zaczęły mi wyskakiwać dziwne małe krostki, więc przestałam go używać i zniknęły. Może jakiś \'lewy\' trafiłam, bo tak też sie zdarza.
Mam mieszane uczucia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: cztery i pół

nic fajnego

ta odżywka to nic szczególnego
ma ładny owocowy zapach, typowy dla kosmetyków Fructis...
ale najważniejsze jest działanie a tego niestety nie zauważyłam, w dodatku mam wrażenie jakbym spryskiwała włosy alkoholem wymieszanym z tłustym kremem...
może rozczesywanie jest łatwiejsze, ale po wyschnięciu sprayu włosy są bez zmian....
no i ta cena, może to niedużo ale za te pieniądze można kupić jakąś inną niezłą odżywkę

Używam tego produktu od: używałam w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opak.

Ułatwia rozczesywanie!

Zużyłam kilka tych odżywek i mogę śmiało powiedzieć, że produkt ułatwia rozczesanie splątanych włosów:DTo jest największy plus tej odżywki!!!

Poza tym ma fajny zapach, pozostawia włosy miękkie i lekko błyszczące!

No a co do regeneracji włosów, to no cóż cudów nie zdziała...niestety!!!Ta odżywka jest za słaba:(Więc się nie spodziewajcie odbudowy zniszczonych włosów!!!

Podsuma: ekspresowo ułatwia rozczesanie :D

Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny zapach

Odżywka ma piekny zapach i ułatwia rozszesywanie. Co do regeneracji włosów to nie zauważyłam poprawy,zreszta nie oczekiwałam tego po produkcie za 15 zł

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

w miarę

Kupiłam ją tylko ze względu na moje trudne rozczesywanie włosów, jeśli o to chodzi sprawuję się ok. Włosy trochę obciąża, mało wydajna. Plusem jest zapach, nadaje miły połysk, włosy fajne w dotyku.

Świetna

Plusy:
- wygładza włosy
- ułatwia rozczesywanie
- zapobiega rozdwajaniu końcówek
- włosy stają się miękkie
- bardzo wydajna
- ładnie pachnie

Minusów nie znalazłam.

Muszę przyznać, że chyba mam szczęście do tego typu odżywek, ponieważ do tej pory trafiam na same bardzo dobre. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.
POLECAM!

niezła

Przed snem zwykle stosuję odżywki spłukiwane, jednak moje włosy elektryzowały się tak bardzo, że konieczny był zakup odżywki, którą mogłabym potraktować włosy rano. Ta jest całkiem niezła:

-włosy przestają się elektryzować
-ładnie pachnie
-włosy są miękkie

Nie zauważyłam regeneracji, jednak też nie o nią mi chodziło najbardziej. Na pewno nie szkodzi włosom. Minusem jest wydajnosć, odżywka kończy się po dwóch tygodniach, przynajmniej mi. Za 15 zł... chyba warto szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Fatalna

Do moich cienkich, zniszczonych włosów po licznych zabiegach fryzjerskich odzywka niestety nie sprawdziła się, co wiecej mam wrazenie ze pogorszyla stan moich włosów. Odzywkę kupilam jakis czas temu z nadzieja ze zregeneruje i odzywi moje wlosy tak jak zapewnial producent na opakowaniu, niestety jest jeszcze gorzej. Po tej odżywce moje wlosy staly się szorstkie i posklejane, na prawdę nie polecam, z przykrością muszę stwierdzić ze to najgorsza odzywka jaką do tej pory miałam.

Używam tego produktu od: już nie używam

dobra ale trochę obciąża

Na początku nie byłam jakoś specjalnie z niej zadowolona, ale kiedy zaczęłam używać szamponu Joanny z miodem i cytryną po którym moje włosy są lekko przesuszone (nie to co po Pantene...) i jakieś takie trudniejsze do rozczesania (a od dawna mi się to nie zdarzało) to przekonałam się do częstszego jej używania. I faktycznie widzę efekty (przy czym zaznaczę, że w tym samym czasie nie korzystałam już z innych odżywek do włosów, a z maseczek rzadko). Tak więc dzięki niej nie mam żadnych problemów z rozczesaniem włosów, a w dodatku poprawiła się ich kondycja, są bardziej miękkie, zregenerowane, bardzo rzadko się łamią, a i nie obciąża ich jakoś za specjalnie (choć trzeba uważać ile się jej psika na włosy).

Zapach ładny, nie czuć go jednak długo na włosach (w przeciwieństwie do wspomnianego przeze mnie szamponu Joanny).

Myślę też że dzięki niej (plus ten szampon Joanny) moje włosy jeszcze bardziej błyszczą.

Wydajna, nawet nie spodziewałam się że aż tak bardzo.

Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ teraz mam zamiar potestować inne odżywki w sprayu. Jedną Biovaxa mam już kupioną, a następny w kolecje będzie pewno Gliss Kur.

Używam tego produktu od: długo już, a 2/3x na tydzień od jakiś paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

ten zapach

jest przeboska,.. A ten zapach .. Rozkosz. Ktoregos wieczora mylam wlosy i uzylam tej odzywki, spotkalam sie z kolega i on mowi co tak ladnie pachnie, a okazalo sie ze to ta odzywka. Takie mile uczucie.. ; ) . Jedynm minusem jest cena, szczerze mowiac szkoda mitroche 15zl na odzywke . ; (

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelacyjna!

Włosy myję codziennie rano i nie mam czasu na zwykłe odżywki, używam więc psikaczy - a w zasadzie tylko Garniera. Włosy wyglądają po tej odżywce pięknie - są gładkie w dotyku, puszyste i błyszczą. Parę osób pytało się mnie, co zrobiłam z włosami, że tak ładnie wyglądają.
Odżywka nie przetłuszcza włosów ani ich nie obciąża.
Chyba trochę odbudowuje włosy, a przynajmniej kiedy jej używałam, nie niszczyły się zbytnio.
Teraz przerzuciłam się z ciekawości na zieloną wersję tej odżywki do włosów bez objętości, spisuje się równie dobrze, ale do tej pewnie jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka