Dermofuture Precision, DF 5 Woman, Kuracja przyśpieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów dla kobiet

Kuracja przeciw wypadaniu włosów DF5 women to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dolenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione.
– odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost
– sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość
– skutecznie hamuje wypadanie włosów
– dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je Azakotwicza
– dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy
Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.

wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów
w sprayu
lekkie
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się, sucha i wrażliwa
do skóry głowy

Jakieś tam działanie ma ale bez szału

Tam gdzie widzę obietnicę szybszego porostu tam jestem!:D Włosy to moja mała obsesja nakładam na nie bardzo dużo różnych substancji i wiem kiedy coś na nie działa,a kiedy nie . Ten produkt nakładam na około 4 h przed myciem, wcieram grabkami do wcierek, resztę włosów olejuję i tak sobie siedzę do momentu umycia. Czy mi ta kuracja pomogła? Ciężko powiedzieć. Myślę,że lekko zahamowała wypadanie włosów ale nie przyśpieszyła porostu. Generalnie używało mi się tego przyjemnie, ale cieszę się, że już skończyłam i raczej do tego nie wrócę. Plus taki, że nie podrażniło ani nie przesuszyło mojej skóry głowy.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Słabo działa

czy włosy są dłuższe ?

Czy szybciej rosną ?

Hmm chyba nie...ale na pewno są mocniejsze bardziej lśniące wyglądają na zdrowsze końcówki mam mniej rozdwojone ...Ja uważam że może kuracja 3 miesięczna dała by jakiś lepszy efekt